реклама
Sucurity Police

реклама

Проект розпорядження Кабінету Міністрів про виділення коштів Державного резервного фонду для проведення робіт із відновлення згорілого Черкаського облмуздрамтеатру готовий. Про це повідомив під час сьогоднішньої координаційної наради в ОДА заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль.

За його словами, на сьогодні отримано погодження проекту чотирма міністерствами і Державною службою з питань надзвичайних ситуацій.

– Проект розпорядження передано на розгляд Кабміну. Його планується розглянути на найближчому засіданні Кабінету, – наголосив Віталій Володимирович.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #10 коренная черкащанка 24.11.2015 19:37
Цитую Интеллектуал:
Актеры, а кому ваш театр нужен? Что вы можете показать такого, чтоб народ попер к вам? Драму Носаня? Живете на народные бабки. Помещение вверенное вам народом сберечь не смогли. Идите работать! Производить материальные ценности если не можете ничего предложить зрителям. Где аншлаги? Что у вас есть такое чтобы был полный зал. Или хозрасчет или идите на стройки народного хозяйства. Нет на вас в бюджете денег!


Мне нужен Театр! А тем, кто с драбова скорее нет ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 критик 24.11.2015 19:36
Цитую Интеллектуал:
Актеры, а кому ваш театр нужен? Что вы можете показать такого, чтоб народ попер к вам? Драму Носаня? Живете на народные бабки. Помещение вверенное вам народом сберечь не смогли. Идите работать! Производить материальные ценности если не можете ничего предложить зрителям. Где аншлаги? Что у вас есть такое чтобы был полный зал. Или хозрасчет или идите на стройки народного хозяйства. Нет на вас в бюджете денег!


Да дело не в театре с его репертуаром, а в культуре нашего народа.Черкасский театр собирает аншлаги по всей Украине и за рубежом. Вы хоть раз в театр билет купили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Моня 24.11.2015 08:20
Цитую Благодійник:
А що там з коштами на відбудову театру від концерту лісапедного батальйону? Так музика гупала, стоко агітації було, стоко грошей на рекламу вбухали і що? Голий вассер?

Нет-голый в..ссер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Интеллектуал 23.11.2015 18:28
Актеры, а кому ваш театр нужен? Что вы можете показать такого, чтоб народ попер к вам? Драму Носаня? Живете на народные бабки. Помещение вверенное вам народом сберечь не смогли. Идите работать! Производить материальные ценности если не можете ничего предложить зрителям. Где аншлаги? Что у вас есть такое чтобы был полный зал. Или хозрасчет или идите на стройки народного хозяйства. Нет на вас в бюджете денег!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Эней 23.11.2015 18:12
То же самое было с кинотеатром Мир. Перезимует без крыши - хана театру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Благодійник 23.11.2015 17:48
А що там з коштами на відбудову театру від концерту лісапедного батальйону? Так музика гупала, стоко агітації було, стоко грошей на рекламу вбухали і що? Голий вассер?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 культура 23.11.2015 17:19
Когда решится судьба нашего директора? Когда будет крыша над головой? Идет уничтожение культуры в городе и области :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 труппа театра 23.11.2015 17:18
Позор Ткаченку, Ковалю и ко, которые оставили зимовать ТЕАТР без крыши и директора! ПОЗОР! Ждите в гости!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 мельпомена 23.11.2015 17:16
Шевелитесь быстрее на этой неделе снег выпадет уже. Помещение заливало дождем, придите посмотрите....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Борис Юхно 23.11.2015 13:32
5 місяців ударних звітів ні про що. Просіть Кабмін, щоб він зиму відмінив.