У перший день роботи Черкаської міської ради нового скликання відбувся скандал, повідомляє кореспондент «Прочерку».

Відповідно до регламенту, на першій сесії Черкаської міської ради можуть тільки бути оголошені прізвища обраних депутатів і міський голова може скласти присягу. Але після присяги новобраний міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запропонував депутатам відразу розпочати перше засідання другої сесії.

Представник ВО «Черкащани» Павло Карась попросив оголосити перерву. Натомість депутат від БПП Олександр Радуцький наполягав на продовженні сесії. Відразу після цього представники «Укропу» і «Черкащан» заявили, що відмовляються брати участь у другій сесії, оскільки, на їхню думку, на тій сесії мають розглядати кандидатуру секретаря міськради, а кандидатури у фракціях ще не обговорювались. Представники ВО «Черкащани» залишили залу.

Нагнітання скандалу обурило міського голову Анатолія Бондаренка, який запропонував депутатам «відразу саморозпуститися і не ганьбити громаду».

За трибуну вийшов Олександр Радуцький і оголосив, що кандидатура секретаря міськради ще не обговорена, але провести другу сесію сьогодні потрібно, щоб розглянути пропозиції по регламенту і комісіях міськради.

У результаті було вирішено проголосувати спірне питання щодо продовження сесії в поіменному режимі.

Документ оприлюднений на сайті Черкаського МВК

Документ оприлюднений на сайті Черкаського МВК

Але голоси розподілились порівну. Для того, щоб обговорити з депутатами подальші дії, Анатолій Бондаренко оголосив перерву. Але після перерви необхідна кількість депутатів у залі не зібралась і Анатолій Бондаренко оголосив про закриття сесії.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Эней 26.11.2015 09:07
Цитую стабилизец:
если депутаты на бесплатной основе так чубляться, можно представить, каковы они в своем бызнесе. страшни люды.

Да вот это дутапетство - как раз самый крутой бизнес. Миллионные бюджетные потоки - ДАРОМ! Только грызи глотки и прорывайся к корыту! Потому так и взбесились сегодня, что день теряют - это ж какие бабки на одних банковских процентах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Эней 26.11.2015 09:03
Я просто бвалдею ,как "борцы с продажной властью" вроде Нищика и Лукирича поспешно голосуют в унисон с Радуцким и Мельником. Так торопятся продаться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 І 26.11.2015 03:08
Цитую Черкащанин:
Якщо він тобі такий дорогий - відправ його рятувать економіку і інфраструктуру Лисянки ;-)
І за шо Ви так Лисянку любите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 бульба 26.11.2015 02:22
Цитую Прокурор:
Цитую Джоконда:
Напрацювались сьогодні однако народні обранці. Потомились. З такою роботою ми не те що без доріг будемо, а й без куска хліба залишимось :sad:


А хто з чиновників міськивиконкому органзівув приход на сесію працівників бюджетних освітніх установ???? Це або тиск і корупція або у керівників прогули!!!!!

СБУ, Поліцаї - працюйте!!!

Ага ща. Поліцеї вони заради красивого набрані. То вам не мєнти. Паліцаї вони на фотосесіях зайняті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Kroll 25.11.2015 17:58
Навіть спостерігати зі сторони було гидко за новим складом депутатів.Зборище шантрапи з претензіями.Тьфу! Карась з очима,що вилазять з орбіт,ПВДшники, що не знають,що хочуть...Божевільня,а не сесія)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Яша 25.11.2015 15:20
Як-би їм Піночета в сесійну залу та взвод автоматників у двір... Пару чоловік розстріляти, а остальні сиділи б і працювали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Прокурор 25.11.2015 14:41
Цитую Джоконда:
Напрацювались сьогодні однако народні обранці. Потомились. З такою роботою ми не те що без доріг будемо, а й без куска хліба залишимось :sad:


А хто з чиновників міськивиконкому органзівув приход на сесію працівників бюджетних освітніх установ???? Це або тиск і корупція або у керівників прогули!!!!!

СБУ, Поліцаї - працюйте!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Черкащанин 25.11.2015 13:40
Вітаю з першим провалом, .....! Ти хотів спробувать буром проперти Шурку Радуцького в секретарки?! Та він же не тільки депутатам набрид, а й усьому місту!
Якщо він тобі такий дорогий - відправ його рятувать економіку і інфраструктуру Лисянки ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 БМ 25.11.2015 13:38
Цитую федор принципиальный:
Сессия окончилась ничем,паша карась зол,что не сел в кресло мэра да и заметна рука одарыча-сумели найти причину и сорвать сессию
кого мы выбрали-не депутаты,а д....мо,завтра зима,конец года,а эти слуги народа,как крысы сбежали с сессии-.......


Все банально просто, проблема в одном человеке с фамилией на букву "Р"
Не будут пихать его в секретари и все сразу наладится.
Так, кто, кому, доктор?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 федор принципиальный 25.11.2015 13:21
Сессия окончилась ничем,паша карась зол,что не сел в кресло мэра да и заметна рука одарыча-сумели найти причину и сорвать сессию
кого мы выбрали-не депутаты,а д....мо,завтра зима,конец года,а эти слуги народа,как крысы сбежали с сессии-.......