реклама

реклама

Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич пішов зі свого робочого кабінету не з порожніми руками, а зі своїми кріслом та шторами. Про це під час інтерв’ю виданням «Про все» та «Прочерк» повідомив новообраний очільник міста Анатолій Бондаренко, який вже обживається у новому кабінеті.

Екс-міський голова Черкас Сергій Одарич у своєму колишньому кабінеті за своїм робочим столом

Екс-міський голова Черкас Сергій Одарич у своєму колишньому кабінеті за своїм робочим столом

– Колишній міський голова своє крісло забрав. А взагалі мені в кріслі не зручно, – цитує Бондаренка «Про все».

Також пан Бондаренко повідомив, що ремонт в кабінеті наразі робити не збирається.

– У першу чергу – це місто, дороги, тротуари, комфортні умови для життя черкащан. А потім колись я й сам тут зможу підремонтувати своїми руками. Мені без різниці, в якому кабінеті сидіти. Я не кабінетний працівник. Це зараз я тут проводжу більшість часу, тому що знайомлюсь із працівниками. А взагалі я людина, яка працює з людьми на вулиці. Мене не цікавить кабінет і умови в ньому. Умови повинні бути елементарними, щоб прийти, зустрітися, провести перемовини, нараду. Іншому, наприклад, комфорту, красивим кріслам, я не надаю уваги, – розповів міський голова Черкас.

Колишній мер міста Сергій Одарич у коментарі «Про все» підтвердив інформацію про те, що забрав з кабінету крісло та штори, оскільки це були його особисті речі, які він придбав за власні кошти.

– Це мої власні речі, так само як кавоварка, комп’ютер, автомобіль, – зазначив Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 Скептик 06.12.2015 17:56
Цитую Бача:
Одарич працював не у приватній фірмі, а в органі ДЕРЖАВНОЇ влади! Я працюю в державній установі й багато чого приніс з дому в робочий кабінет (електрочайник, настільну лампу й інше) - все було інвентаризовано й прийнято на баланс бухгалтерією, при зміні місця роботи я вже не вправі щось забрати (це вже не моя власність, а державна, яка обліковується на балансі держустанови)! Так само й Одарич не мав права щось безоплатно виносити з кабінету! Чи Закон у нас діє лише вибірково? Dura lex sed lex, як казали древні римляни!

Це у Вас якась дуже дивна установа. Не має права жодна державна установа брати на баланс ваше майно! Але якщо ви віддаєте це майно добровільно (щоб не звільнили), то його повинні взяти на баланс як подарунок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Бача 27.11.2015 10:33
Цитую Эней:
Цитую Бача:
Одарич проявив жлобство!

Альтруист, ты кому что подарилв своей жизни? Иди вон толику табуретку хоть подари, тыж добрый! Вот маркер совка,нищего бездельника и люмпена -ненависть к людям, которые что-то заработали и что-то имеют!


Одарич працював не у приватній фірмі, а в органі ДЕРЖАВНОЇ влади! Я працюю в державній установі й багато чого приніс з дому в робочий кабінет (електрочайник, настільну лампу й інше) - все було інвентаризовано й прийнято на баланс бухгалтерією, при зміні місця роботи я вже не вправі щось забрати (це вже не моя власність, а державна, яка обліковується на балансі держустанови)! Так само й Одарич не мав права щось безоплатно виносити з кабінету! Чи Закон у нас діє лише вибірково? Dura lex sed lex, як казали древні римляни!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Черкащанин 26.11.2015 10:53
Такими коментами Бондаренко банально зганьбився. Чомусь уявилося, як він у перші хвилини перебування у кабінеті судорожно шарився по шухлядах столу - раптом Одарич якусь копійчану мєлоч залишив? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Олеся 26.11.2015 10:31
Ну,г-н Бондаренко красиво сказал,ничего не скажешь,хотя ,если быть честным,настоящ ий мужчина никогда не обратил бы внимания ,кто и куда ,какие шторы забрал...тем более,цитируя Анатолия"мені без різниці,в якому кріслі сидіти".Мужчина всегда остаётся мужчиной.А то начинают тот забрал то,а тот это.Эти мелочи не должны фигурировать в интервью НАСТОЯЩИХ!!!муж чин.Ну,как-то так(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Назар 26.11.2015 10:20
Цитую Пересічний черкащанин:
З Бондаренком я не знайомий, але йому симпатизую. Бо знаю як він вів себе під час Революції Гідності і після неї, як в його будинок кидали гранату, але свою позицію він не змінив. А от Одарич дійсно проявив жадібність. Чого варті його слова про те, що утримання особистої охорони здійснювала дружина, а він ледь не задарма працював в інтересах громади. Цей випадок лише підтвердив, що за просто так Одарич навіть пальцем не поворухне.

Мовчить про революцію гідності. Бо розкажу, як дехто "координував" дії хлопців на барикаді, що була біля мосту через Дніпро. Знаходився не на барикаді, а зверху на мості, що веде до Дахнівки, а коли луганський беркут почав штурмувати барикаду та застосував вогнепальну зброю проти хлопців, дехто хутко сів у машину і умчав спасати "перехожу пересічну громадянку". Це зі слів самого "координатора" у телеефірі, а можливо було ще "краще"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Эней 26.11.2015 09:36
Цитую Kroll:
У таких дріб"язках-суть людини.Ех! :D :D

Стоимость того кресла и тех штор - даже с учётом износа, 3-5 тысяч гривен. Вы так богаты, для ВАС это мелочи? Или Вы - из люмпенов, которые, сидя на паперти, считают мелочью миллионы в чужом кармане?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Эней 26.11.2015 09:28
Цитую Семён:
А как же инвентаризации проводились ?Всё частное обычно пронумеровывало сь и оприходовалось .Вы ж Одарич первый были законник а оказывается такое беззаконие творили что на статью о хищении госимущества тянет

Если у меня на столе фотография жены стоит - она приходуется? Если я в собственном кресле на работе сижу и свой телевизор смотрю - какое кому дело? А если по служебным делам мотаюсь - мне и её оприходовать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Эней 26.11.2015 09:19
Цитую Бача:
Одарич проявив жлобство!

Альтруист, ты кому что подарилв своей жизни? Иди вон толику табуретку хоть подари, тыж добрый! Вот маркер совка,нищего бездельника и люмпена -ненависть к людям, которые что-то заработали и что-то имеют!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Пендальф 26.11.2015 07:49
Какое "жлобство"? Это сакральные вещи. Когда полнолуние по календарю друидов совпадет с полнолунием по календарю майя и в мошенском лесу на деревьях зацветет папороть, он вернется через дымоход...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 А що ще тобі? 26.11.2015 01:13
А в чому, власне, проблема, Толька? Одарич же і ноутбук свій забрав, і блокнот з ручкою. А ти що - сподівався, що він тобі ще й чашку для кави і капці для перевзувачки залишить? Не переживай так - "порулиш" пару місяців - прийдуть черкащани - і принесуть тобі усьо, чого ти і не просив. Тільки не обіжайся потім, лисянин!