реклама

реклама

У Черкасах загинув студент 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 17-річний Владислав Сердюк. Про це повідомив перший проректор вишу Василь Мойсієнко.


За попередньою інформацією, хлопця побили невідомі в той час, коли він повертався додому. Обставини конфлікту та особи, які нанесли тілесні ушкодження, з’ясовуються правоохоронними органами.

Хлопець родом із селаТелепине Кам’янського району, мав лише бабусю-опікуна.

Тиждень тому за клопотанням університету рішенням Міністерства освіти і науки України його було переведено на бюджетну форму навчання. Після вступу на навчання йому, як і іншим іногороднім студентам, пропонували проживати в університетському гуртожитку. Однак він відмовився і поселився разом із односельцями на приватній квартирі.

Університет спільно з Кам’янською районною владою зараз займається організацією похоронів студента.

У коментарі «Прочерку» прес-служба Управління УМВС України в Черкаській області підтвердила факт загибелі хлопця. Зареєстроване кримінальне провадження за ч.1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Богдан 15.04.2016 19:16
Цитую Новини:
Цитую Реаліст Комаров:
Убили так звані друзі... Ви повірите???


То виходить не так всьо просто, не разбій, не напад, не спрямування сили по причині її надлишку та надлишку мозгу в голові.
Та ще й сам хлопчина перший розпочав, ображав. Тепер вже не дізнаємось. Ясно одне - якби не алкоголь, не були б такі браві на словах та ділі.

Вбивці - товариші загиблого. Сам хлопець спокійний і ніколи ні до кого не мав якихось образ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Новини 03.12.2015 11:58
Цитую Реаліст Комаров:
Убили так звані друзі... Ви повірите???


То виходить не так всьо просто, не разбій, не напад, не спрямування сили по причині її надлишку та надлишку мозгу в голові.
Та ще й сам хлопчина перший розпочав, ображав. Тепер вже не дізнаємось. Ясно одне - якби не алкоголь, не були б такі браві на словах та ділі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Реаліст Комаров 02.12.2015 13:09
Цитую Новини:
Цитую Черкащанин:
Цитую Таки да:
чи знайдуть тих в..родків наші правохоронці? Чи як сирота, то й спішити нікуди?

Вбивці вже арештовані!!! А ти, ***, тепер вибачишся перед тими хлопцями в погонах, які роблять свою роботу на совість?!! Не всі ж мєнти - такі, як ти в кіно бачиш! Поки ти кІна дивишся, сьорбаючи каву в теплій хаті - хтось в цей час ганяється за такими ушльопками, як ті вбивці.

А підскажіть, де ця інформація є? Хто ті кляті вбивці?

А взагалі то, вибачте, але такій м...зоті треба оприлюдно на площі відрізати ... по самі небалуй, щоб іншому б...лу яка гвалтує, грабує, вбиває неповадно було. Накіпіло, вибачте!
Бо якщо гроші є - зроблять ненавмисне, і то хлопчина виявиться чи сам себе, чи впав та вдарився... рік-два відсидять п...дьки та випустять на волю, а воно і далі будє кулаки свої направо та наліво розпускати.

Убили так звані друзі... Ви повірите???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Эней 02.12.2015 11:06
Цитую Реаліст Комаров:
Цитую Марина:
Сначала убили в общежитии, потом, на квартире, а теперь уже по дороге домой. Что бы ты ни делал за спиной у людей, ты делаешь это на глазах у Бога...

Останні півтора року в Україні загинуло тисячі людей. А винні в цьому спокійно ходять до церкви . ще й нагороди церковні отримують.....Як з цим миритися????

Ты ж не гоняешься за каждым микробом - твой умный организм поднимает температуру, и микробы дохнут. Вот повышение социальной температуры общества - единственный путь его очищения от накопившейся дряни. Хотя переносится это тяжело отдельными клетками социального организма ,и не все выживают...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Реаліст Комаров 02.12.2015 10:22
Цитую Марина:
Сначала убили в общежитии, потом, на квартире, а теперь уже по дороге домой. Что бы ты ни делал за спиной у людей, ты делаешь это на глазах у Бога...

Останні півтора року в Україні загинуло тисячі людей. А винні в цьому спокійно ходять до церкви . ще й нагороди церковні отримують.....Як з цим миритися????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Реаліст Комаров 02.12.2015 10:18
Щось у цьому універі постійно якісь події....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Эней 02.12.2015 10:09
Разве Бог виноват в том, что творим мы с Украиной и с собою? Разве Бог этих убийц воспитывал ск..тами? Разве Бог проходит равнодушно мимо тех ,кому помощь нужна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Новини 02.12.2015 10:01
Цитую Черкащанин:
Цитую Таки да:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Черкащанин 01.12.2015 20:13
Цитую Таки да:
чи знайдуть тих в..родків наші правохоронці? Чи як сирота, то й спішити нікуди?

Вбивці вже арештовані!!! А ти, ***, тепер вибачишся перед тими хлопцями в погонах, які роблять свою роботу на совість?!! Не всі ж мєнти - такі, як ти в кіно бачиш! Поки ти кІна дивишся, сьорбаючи каву в теплій хаті - хтось в цей час ганяється за такими ушльопками, як ті вбивці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 Атеист 01.12.2015 19:33
Цитую Марина:
Сначала убили в общежитии, потом, на квартире, а теперь уже по дороге домой. Что бы ты ни делал за спиной у людей, ты делаешь это на глазах у Бога...

Судя по всему происходящему, бог еще тот извращенец...