Кандидатура депутата Черкаської міськради та колишнього секретаря міськради Олександра Радуцького внесена міський головою Анатолієм Бондаренком на посаду секретаря.

Відповідний проект рішення розміщений на сайті міськради.

Проект рішення

Проект рішення

Сам Олександр Романович, який нині є безробітним, у коментарі «Прочерку» прямо не відповів на запитання, що робитиме в разі обрання його на посаду секретаря міськради.

Разом з тим, колишній міський голова Черкас Сергій Одарич висловив своє ставлення до запропонованої Бондаренком кандидатури на посаду секретаря.

«Місяць Анатолій Бондаренко вагався. Розумів, що підставляється публічно і в'яже себе в подальшій роботі. Але, очевидно, забракло самостійності і він таки вніс кандидатуру Радуцького на секретаря ради. Єдиний із депутатів, який не має в раді жодного голосу ЩИРОІ підтримки, крім свого власного. Єдиний з депутатів, який налаштований на конфлікт. Хоча, можливо, що це зроблено, аби прокатати кандидатуру і сказати Бородаю «Вибач, депутати не підтримують...?» - написав екс-мер у "Фейсбуці".

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Баба Параска 2 24.12.2015 10:23
Цитую блазень:
Кто б що не казав, а робота в місті кипить. :-)

Вже кипить? І на чому борщ буде, на бичих хвостах? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 блазень 23.12.2015 22:20
Кто б що не казав, а робота в місті кипить. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Старожил 23.12.2015 21:01
Цитую Прокурор:
Цитую Семен:
Коли Одарич виносив кандидатуру Радуцького, про що він тоді думав?


он не думал, он ультиматум выполнял: не внесет радуцкого - получит импичмент...


От КОГО он получит "импичмент"? От депутатов, которые против Радуцкого? Или от народа, только 9% которых ему доверяет? Протискивание Радуцкого в секретари-это,скорее всего, благодарность за шедеврально организованную Радуцким предвыборную кампанию новому мэру! Они нашли общий язык в едином желании-не допустить, чтобы Одарыч вновь стал мэром.В издании "Кропива" до сих пор (с августа,как лозунг,размещён портрет Бондаренко с его цитатой"Мисту вже потрибно звильнитися вид Одарича!" А в издании "Про все" Радуцкий выражает это же желание уже 2 месяца!Ну чем не пара?)))Но это - моё мнение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 інквізитор 23.12.2015 20:37
якщо безробітній, то нехай проситься до Бородая в Гран маркет покращувати якість товару.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 хи хи 23.12.2015 16:37
Цитую Прокурор:
анекдот месяца в горисполкоме:

- Толян, а ты красаФчик!!!!
- просто в молодости железо тягал....
- качался?
- та не, металлолом пионерил...


- Толян, ты красаФчик!!!
- я знаю)))
- тебе об этом ктото еще говорит?
- ага, мама))
- а кроме нее?
- бабушка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Прокурор 23.12.2015 16:35
Цитую Семен:
Коли Одарич виносив кандидатуру Радуцького, про що він тоді думав?


он не думал, он ультиматум выполнял: не внесет радуцкого - получит импичмент...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 черкащанка 23.12.2015 16:29
Цитую народ:
Вірне рішення!

Радуцький, це ти - "народ"? "Вiрне рiшення" - це взяти собi в секретарi "охоронця", що хвостиком скрiзь ходить за Бондаренком? Це просто себе не поважати, пан мер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Семен 23.12.2015 16:10
Коли Одарич виносив кандидатуру Радуцького, про що він тоді думав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #7 Семен 23.12.2015 15:23
Цитую oleg:
Достойна команда підбирається міським головою :lol: А я ЗА. Черкаси заслуговують на таких керівників - холодний душ також кажуть корисний.

та с Одарычем уже за 9 лет напарились в горячем душе аж дурно. Так что не пугайте. Пусть раде дурью маются а в городе работа делается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-29 #6 народ 23.12.2015 14:56
Вірне рішення!