реклама

реклама

Камерунець Дональд Нжатах Нья, який живе та тренується в Черкасах, вчора нокаутував зіркового американського бійця Джефа Монсона. Бій проходив у Москві.

"Дональд Нджата перемагає Монсона і везе додому пояс" - пишуть на сторінці MMA "Grizzly" у соціальній мережі.
Для того, щоб розібратись із грізною легендою змішаних єдиноборств, Дональду вистачило 50 секунд. Після потужного удару в голову Джеф Монсон повалився на канвас рингу, а спробі Дональда добити суперника завадив рефері.
Ініціатором бою з українським африканцем був Сам Джеф Монсон, який нещодавно взяв громадянство Росії та представляв саме цю країну.

http://politikym.net/vuboru/kodirovanie_oppoziciey.htm

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Слава Україні! 30.12.2015 13:07
Хороша подія на звершення року, знакова. Як москалик свіжоспечений на ніжках на ринзі не встояв - так і рашка знову гепнеться на коліна у 2016-у! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 FS 28.12.2015 15:16
Слава Україні! І герою-камерунцю слава!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Ветлікар 28.12.2015 11:47
Цитую Доктор:
Цитую О.Б.КУРЕНИЙ:
............!! Черкасское гражданство рулит!! Сразу видать - Черкасский Козак, з деда-прадеда!! Приедет - расслабится, отдохнёт, может найдёт соби тут якусь отставну молодыцю, поможет той в городчику попораться, в такую тёплую зиму. Часнык ей засадить.

Пока он чесночком снабдил расхваленного московского дятла в татухах и "звездных" труселях :lol: :lol: :lol: На первой минуте - по самые помидоры!

Ет точно. Російського пєтуха потоптав на рингу знатно ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Доктор 28.12.2015 01:53
Цитую О.Б.КУРЕНИЙ:
............!! Черкасское гражданство рулит!! Сразу видать - Черкасский Козак, з деда-прадеда!! Приедет - расслабится, отдохнёт, может найдёт соби тут якусь отставну молодыцю, поможет той в городчику попораться, в такую тёплую зиму. Часнык ей засадить.

Пока он чесночком снабдил расхваленного московского дятла в татухах и "звездных" труселях :lol: :lol: :lol: На первой минуте - по самые помидоры!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #6 реХформи 27.12.2015 19:50
чи можуть черкаські професори похвалитися виступами на міжнародних наукових аренах? ні жаль, ні... лише черкаські х....ани можуть похвалитися мордобоями....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 федор принципиальный 27.12.2015 10:14
Поменять его надо на авакова или шокина-вот надо расправляться с коррупционерами и ворами .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Славік 27.12.2015 09:33
тренується цей черкаський велетень у команді Грізлі ММА, а із боксу - тренерується під керівництвом Заслуженого тренера України Мальованого Андрія Володимировича - найкращого тренера з боксу у місті ! Успіхів, Дональде !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Сидоров. 26.12.2015 22:46
Як це символічно. Камерунець з Черкас , побив американця із росії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 О.Б.КУРЕНИЙ 26.12.2015 19:45
............!! Черкасское гражданство рулит!! Сразу видать - Черкасский Козак, з деда-прадеда!! Приедет - расслабится, отдохнёт, может найдёт соби тут якусь отставну молодыцю, поможет той в городчику попораться, в такую тёплую зиму. Часнык ей засадить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Абрек 26.12.2015 18:00
Тільки чомусь росіяни "забули" сказати, що переможець з України. Не дай Бог навпаки, то було б смороду.....