Міський голова Черкас матиме двох радників – екс-нардепа Віталія Іляшенка та екс-секретаря міськради Олександра Радуцького. Про це «Прочерку» повідомив начальник відділу кадрової роботи департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міськради Сергій Курч.

Іляшенко отримуватиме за роботу 2916 грн, а Радуцький – 2866 грн.

Як повідомили в міськраді, обов’язків у радників досить багато. А це і підготовка доручень, і надання фахових консультацій, і організація зустрічей міського голови з громадськістю, і налагодження взаємодії між відділами ради тощо.

Радники можуть бути звільнені зі зміною міського голови, якому лише і будуть підпорядковані.

РЕАКЦІЯ СОЦМЕРЕЖ

реклама

Коментарі  

 
+2 #21 Язон 13.01.2016 12:43
Цитую Семен:
А кто нибудь считал во сколько Черкассам обошелся Одарыч с семьей и Бродским за 10 лет?
Тогда молчите и жуйте!!!

Сёма, Вы перестаньте жевать и предъявите свои расчёты! Одарыча переизбрали уже. А вот торпедовские уголовники - сегодня к горбюджету присосались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Язон 13.01.2016 12:40
Стесняюся спросить: по три тысячи - это у них вся зарплата, или ставка, на которую намотают ещё тыщ 10 надбавок и премиальных?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Семен 13.01.2016 10:28
А кто нибудь считал во сколько Черкассам обошелся Одарыч с семьей и Бродским за 10 лет?
Тогда молчите и жуйте!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 О.Б.КУРЕНИЙ 06.01.2016 12:38
Вот кепку Альхену - ну вылитый его предшественник! Вылитый!
http://val.ua/uploads/news/full/564585cc38c48.png
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #17 Борис Юхно 06.01.2016 09:06
Це самонавіювання. Радуцький і Іляшенко обходитимуться Черкасам значно дорожче ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 Моня Биберман 06.01.2016 08:56
Саша, я таки на вас удивляюсь. Вы отдали три года жизни на борьбу с Сережей, у которого имели портфель, деньги и жир на бороде, шобы получать этот смех? Идите кидайтесь головой в навоз. Это было глупо и выкиньте себе из головы у меня одалживать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #15 Хай буде 05.01.2016 20:42
б*я ну що за люди. ну просто якісь нелюди. нема щоб кутю варити чи т******я чи снігову бабу ліпити, так вони радуцького мусолять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Леди Ди 05.01.2016 18:54
О мой герой!! Як я хочу борщу з бичачих хвостів й з під твоїх рук! Хочу! Хочу! Хочу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #13 Черкащанин 05.01.2016 18:14
Цитую Мадонна:
Цитую сором:
ткаченко вибрав собі ніштячок, а бондаренко вибрав собі ще кращих.... Мабуть, це місто має якісь гріхи, що ним керують такі ******

Це мiсто имеет жителей долбоптичек,кот орые приводят этих долбодятлов до влади.а потом скулят обвиняя всех и вся в их пуёвой жизни.

Та шо ти кажеш! Усє вокруг - долбоптічкі, одна вона - "Мадонна"! Дивись, не зітри сама себе от ізбитка любві! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #12 Мадонна 05.01.2016 17:36
Цитую сором:
ткаченко вибрав собі ніштячок, а бондаренко вибрав собі ще кращих.... Мабуть, це місто має якісь гріхи, що ним керують такі ******

Це мiсто имеет жителей долбоптичек,кот орые приводят этих долбодятлов до влади.а потом скулят обвиняя всех и вся в их пуёвой жизни.