Про стан коригування і розробки проектів зонування та детального плану територій в Черкаській області говорили на вранішній нараді в ОДА. За словами керівника області Юрія Ткаченка, це питання вкрай важливе, бо від нього залежить і місцевий інвестиційний клімат у тому числі. Разом з тим, за інформацією начальника управління містобудування та архітектури Черкаської ОДА Василя Дмитренка, подібна робота з коригування планів територій потребує значних коштів.
Нині 855 населених пунктів області (з них – 16 міст) потребують оновлення топографічних даних та перенесення інформації з паперових носіїв у цифрову форму. Адже схеми планування територій і районів були розроблені ще в радянських період за застарілими методиками.
– Першочергово треба зробити схеми районного планування Черкаського, Золотоніського, Чигиринського, Канівського, Корсунь-Шевченківського та Уманського районів. На першочергові роботи в області з розроблення схем планування територій, генпланів міст обласного та районного значення за підрахунками науководослідних державних інститутів потрібно 28 мільйонів гривень, – зазначив Василь Дмитренко. – Разом з тим, відповідно до закону, відсутність планів територій стають причинами заборонн щодо передачі чи надання земельних ділянок в користування фізичним або юридичним особам. Тож відповідна документація по плануванню територій повинна здійснюватися, а фінансування робіт має бути за рахунок місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством.
За повідомленням чиновника, після розгляду питання на обласних колегіях, станом на початок року місцевими бюджетами було профінансовано майже 2 мільйони на подібні роботи. На 2016 рік передбачається фінансування на містобудівну документацію в обсязі більше 7 мільйонів.
– Найбільш активними по виготовленню детальних планів територій стали такі райони як Жашківський, Маньківський, Смілянський, Тальнівський, Черкаський, міста обласного значення Умань і Золотоноша, – розповів Василь Дмитренко. – Також слід зазначити, що упорядковані центральні площі в Христинівці, в Золотоноші будується друга черга, планується оновлення площ в Драбові та Умані, Корсуні, Лисянці. У цілому по коригуванню і розробки містобудівної документації наша область займає десь 5 - 6 місце в Україні.
Голова ОДА Юрій Ткаченко вислухав доповідь і зауважив, що робота на місцях проводиться не досить добре. Для прикладу, він пригадав ситуацію в Умані, коли у зв’язку з паломництвом хасидів виникали конфлікти по встановленню наметового містечка, яке розташовувалося не у законних межах.
– Тож радив би владі в районах проводити активно відповідну роботу. Бо за які інвестиції можна говорити, якщо, наприклад, в Умані та чи інша ділянка знаходиться в оренді і в той же час не використовується. Ми не можемо назвати інвестору конкретну земельну ділянку, тож просив би управління Держгеокадастру з департаментом регіонального розвитку провести роботу, щоб в нас був відповідний реєстр для роботи з інвесторами. Окреме питання і по облаштуванню центральних площ міст області. Бо після запиту суспільства на декомунізацію немов пройшов ураган по знесенню пам’ятників Леніну, а далі нічого не робиться. У цьому плані прикладом може бути місто Золотоноша, де облаштовано площу, ведеться робота в Умані, Христинівці. Там приємно побувати, - підсумував Юрій Ткаченко.
реклама
Коментарі
Согласна.Но такие руководители для этой власти смерти подобны,посколь ку на их фоне видна несостоятельнос ть этих пришельцев.А вообще я предлагаю отправить петицию порошенко для назначение мэра Золотоноши головою ДА.Хотя это сон рябой кобылы.Ну а всё же?
Да,если и не пытаться этого делать,а заниматься сплошной имитацией.
А ведь ответ на поверхности.Вы проанализируйте весь кадровый состав порошенко,там ни одного самостоятельног о клерка.там все те кто верой и правдой служат лично порошенко,и готовы подставлять всё ,вся ради сохранения себя при власти.порошенко купается в лучах "преданности" своего окружения, и к сожалению история, таких как порошенко ничему их так и не научила. ющенко,янукович и дай бог,как можно быстрее порошенко.Дай то бог!!!
Стрічка RSS коментарів цього запису