Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко планує розривати стосунки Черкас з російською Перм'ю. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання «Прочерку».

За словами мера, він планує підготувати відповідний проект рішення на сесію міськради.

Нагадаємо, що серед міст-побратимів, які знаходиться в різних куточках планети (Сербія, Чехія, Ізраїль, США тощо) Черкаси мають і місто-побратим в Росії – Перм.

Між іншим, нещодавно влада Хмельницького заявила про бажання розірвати партнерські стосунки з двома російськими містами – Іваново і Твер'ю.

Як повідомили в прес-службі Хмельницької міськради, відповідні листи за підписом міського голови Олександра Симчишина спрямовані в думи міст РФ.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #19 Олег 03.02.2016 21:41
Цитую Борис Юхно:
Олегу 15. Перепрошую, в "Черкассы" Википедия. (рос. версія) Ще гірше, бо для ширшого кола.

Цікаво, Ви вірите російській вікіпедії більше ніж офіційному сайту міської ради? Чому? На сайті ЧМР Тирасполя немає в списку міст-побратимів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Москаль Чарівник 03.02.2016 16:30
Пєрмь - це Урал, а Урал - це не зовсім Мацква, Крємль і Пуцін. Далі Сибір, і там вже точно не все оце. Побачите - якшо Мацковія гавкне, то почнеться звідти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Борис Юхно 03.02.2016 12:07
Олегу 15. Перепрошую, в "Черкассы" Википедия. (рос. версія) Ще гірше, бо для ширшого кола.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Олег 03.02.2016 11:36
Цитую Луганчанин:
Цитую Я черкащанин:
Навіщо???

тому що рашка країна окупант

як для кого - навіть для деяких черкащан вона визволитель.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Олег 03.02.2016 11:29
Цитую Борис Юхно:
Анатолій Васильович, до чого ці понти? Та дружба давним давно припинилась сама собою без Ваших санкцій. Вона базувалася на суміжних виробництвах кількох підприємств часів СРСР, які в Черкасах благополучно здогли. Тобто нам просто "нема чим дружить" :oops: А от що цікаво - на сайті Пермі роком декларування побратимства вказаний 2015-й! То як воно так? Зате на сайті Черкас ще одним побратимом значиться Тирасполь. До нього питань нема?

і де там на сайті ЧМР Тирасполь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Борис Юхно 03.02.2016 09:46
Анатолій Васильович, до чого ці понти? Та дружба давним давно припинилась сама собою без Ваших санкцій. Вона базувалася на суміжних виробництвах кількох підприємств часів СРСР, які в Черкасах благополучно здогли. Тобто нам просто "нема чим дружить" :oops: А от що цікаво - на сайті Пермі роком декларування побратимства вказаний 2015-й! То як воно так? Зате на сайті Черкас ще одним побратимом значиться Тирасполь. До нього питань нема?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Антон 03.02.2016 07:40
Он что совсем? Мы за дружбу с Пермью! Если он это сделает я буду против него и всех знакомых тоже скажу что б против него не голосовали. Ну зачем такое творить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 бульба 02.02.2016 23:48
Цитую Л:
А що цей місто-побратим для нас ? Хтось чув про Пермь - побратим ? Я-ні. Якщо Пермь для нашого міста щось значить (а ми про це не знаємо), то залиште як є, не будьте мавпами, які бездумно все переймають. Якщо ж це побратимство тільки на бумазі...Цікаве слово в статті "ТОЩО" - Цитата "серед міст-побратимів, які знаходиться в різних куточках планети (Сербія, Чехія, Ізраїль, США тощо)":) Будь-ласка, озвучте всю інформацію про міста-побратими Черкас, які стосунки, дії і тп в обидва боки ?

А типове політиканство. Місто побратим не несе ніякого економічного зв'язку, тому чи то місто в Росії чи то в Гондурасі чи то в америкосії нічого ніж болванання люду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Реаліст Комаров 02.02.2016 23:09
Цитую Теж не інопланетянин:
Цитую Я черкащанин:
Навіщо???

Серед перших десантників, які "заблукали" в Україні, були хлопці з Пермі. Мабуть, одного цього - вже більш ніж достатньо.
Коли Росія як держава є неприхованим ворогом України, ви справді вважаєте, що може бути "побратимство" між містами наших країн? Як ви собі уявляєте співпрацю в умовах не тільки економічної і політичної, а й реальної війни?! Якщо ваш сусід то нишком, а то і явно регулярно гадитиме вам спочатку під тин, а потім і через тин - ви теж продовжуватимет е називати його братом чи таки дасте копняка під зад або як мінімум припините з ним спілкуватися?

Так у нас же в кожного третього є родичі або знайомі в Росії....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Реаліст Комаров 02.02.2016 23:07
Цитую Л:
А що цей місто-побратим для нас ? Хтось чув про Пермь - побратим ? Я-ні. Якщо Пермь для нашого міста щось значить (а ми про це не знаємо), то залиште як є, не будьте мавпами, які бездумно все переймають. Якщо ж це побратимство тільки на бумазі...Цікаве слово в статті "ТОЩО" - Цитата "серед міст-побратимів, які знаходиться в різних куточках планети (Сербія, Чехія, Ізраїль, США тощо)":) Будь-ласка, озвучте всю інформацію про міста-побратими Черкас, які стосунки, дії і тп в обидва боки ?

Ну краще ж їздити до США ніж до Росії, а ще краще до Швейцарії.....