реклама

реклама

Депутати Черкаської міськради проголосували за новий склад виконавчого комітету. За це рішення проголосували 22 депутати.

Депутат Павло Карась назвав це "бандитсько-злочинним " переворотом, інформує кореспондент "Прочерку".

До складу виконавчого комітету увійшло 14 осіб: міський голова, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, 4 заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, 7 представників від громадськості та секретар міської ради.

Персональний склад виконавчого комітету Черкаської міської ради:

Міський голова  –  БОНДАРЕНКО Анатолій Васильович.

ОВЧАРЕНКО Станіслав Анатолійович, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

БУДАНЦЕВ Роман Петрович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ГУРА Сергій Вікторович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

КОЛОМОЄЦЬ Ігор Анатолійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

ШЕВЧЕНКО Геннадій Юрійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

БІЛИК Володимир Григорович.

ГАНЗЕВИЧ Роман Вікторович.

КІЄНКО Іван Юрійович.

КОЛІСНИК Олексій Миколайович.

КУХАРЧУК Дмитро Васильович.

МУШІЄК Андрій Михайлович.

САНДЕЦЬКИЙ Олександр Борисович.

Додаємо скановану копію результатів поіменного голосування, опубліковану на сайті Черкаської міськради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #34 смс 20.02.2016 11:49
Черкаси обібрав виконком
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #33 НК 15.02.2016 13:50
Цитую ДЖЕКО:
21 голос "За" був відомий наперед. Питання було, хто виявиться "ІУДОЮ".

Здається Іуда теж був єврей. То куди Зоря дивився? А наші свободівці якої тепер національності?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #32 ДЖЕКО 15.02.2016 13:22
21 голос "За" був відомий наперед. Питання було, хто виявиться "ІУДОЮ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #31 RSS 15.02.2016 12:06
"Прочерк", а ви б зібрали ці коментарі разом з "плюсами" до них - і зробили б по цьому окрему публікацію. Нехай гопота нового "міськвиконкому" і депутати, які за них голосували - знають, що про них місто думає! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #30 Урюк 15.02.2016 10:52
Цитую бульба:
Цитую Прокурор:
Цитую Хто голосував:
Прочерк, поділіться, будь ласка, поіменним списком, хто голосував за такий "виконком"?


Вся Батькивщина, БПП, Радикалы ляшка и Свобода. Для последней - позорище - столько знакомых уже сказали что фиг теперь ей голос отдадут.
Ну и Бинусов с укропа - был так необходимым 22-ым голосом...

:lol: Мишаня опять получил джек пот. наверное дорого обошёлся его голос.

Голос Мишани стоит 15 штук зелени.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #29 НК 14.02.2016 14:59
Нищик, Куча, Косенко. А вас люди раніше поважали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #28 Черкащанин Володя 14.02.2016 13:10
Свобода - позор. Продались. Нищик, что это был за спектакль с охраной Мирзы.Борец за справедливость. А теперь вместе голосуете за бандитский состав Бондаренка. ///// Дешовка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #27 Владлэн 14.02.2016 09:13
Цитую Семен:
Господа одарычевцы, угомонитесь, сядете все.
Ваше время прошло. Десять лет грабить- досыть!!!
Пора городу вернуть все награбленное.

А городу это куда?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #26 Коршун 13.02.2016 20:54
Цитую максим:
Цитую Антирашист:
Депутати Нищик і Кучка! Буданцев був вашим тестом - націоналісти ви чи .айно. Тест ви не пройшли - руки при зустрічі не подам!

Свобода - вимагаємо від вас негайно пояснення. Ви партія чи прихвостень партії Батьківщина ?

Звичайно ж, прихвостні Юльки. Позорище, а не націоналісти. Хоча, може це тільки черкаські такі дохлі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #25 бульба 13.02.2016 19:02
Цитую Прокурор:
Цитую Хто голосував: