Виступаючи, Сергій Олегович вкотре поскаржився черкасцям на відсутність однодумців у міськраді протягом того часу, що він керує містом.
– Ви добре пам’ятаєте що перші два роки моєї роботи на посаді мера кожна сесія міської ради починалася з одного єдиного питання – це імпічмент міському голові. Також блокувалася робота виконкому. Ви пам’ятаєте, що на сесіях були і дудки, і барабани, і чого тільки не було в міській раді... – з гіркотою згадував пан Одарич. – Тому, я вважаю, що дуже важливо, незалежно від того, як розподіляються ваші симпатії, обирати до місцевої влади одну команду. Якщо обираєте мера, то обирайте і його однодумців.
Далі міський голова детальніше розповів про свою команду.
– Хоч більшість з нас і висуватиметься від Партії вільних демократів, яку я маю честь очолювати протягом 3,5 років, але більшість є позапартійними. Ми не розглядаємо життя в місті і розвиток міста як партійний проект. Між собою ми жартуємо, що каналізації в Черкасах позапартійні і немає чого нам на місцевому рівні з’ясовувати, хто від якої партії і таке інше. У нас одна партія – це партія «Місто Черкаси».
Охарактеризувавши всіх членів своєї команди (всього більше тридцяти), які вишикувалися шеренгою перед Палацом культури, Сергій Одарич попросив присутніх вибрати найдостойніших серед них, що мають найбільше шансів перемогти 31 жовтня. Кожному присутньому черкасцю пропонувалося зайти до імпровізованої виборчої дільниці, ознайомитись детально з біографіями членів команди, зареєструватися (попередньо пред’явивши документ, що засвідчує особу), отримати бюлетень і вибрати трьох найдостойніших серед усіх. Якщо ж виборець не знаходив прізвище того кандидата, кого він вважає достойним, виборець міг дописати його сам.
– Я обираю Олександра Радуцького (директор КП «Дирекція парків»), бо він мій директор, – заявила «Прочерку» черкащанка, головний бухгалтер згаданого підприємства Наталя Савранська. – Також вибрала Ігоря Калашника (генеральний директор багатогалузевого об’єднання „Інтербуд” Української спілки ветеранів Афганістану), бо добре з ним знайома. Ще вирішила проголосувати за заступника міського голови Ігоря Гука. Чоловік мій голосував за директора Черкаського зоопарку Євгенія Вана, бо він наш сусід. Тобто, ми проголосували за тих, кого добре знаємо.
– Генерального директора «Черкаситурист» Олега Петренка знаю. Директора «Черкасиводоканалу» Сергія Овчаренка вважаю непоганою людиною. Взагалі декілька прізвищ нормальних у списку є. А от за Сергія Одарича, Олега Ліходькіна (директор міського інформаційно-розрахункового центру) чи Ніну Набокіну (голова наглядової ради ВАТ «Темп») не проголосував би, – говорить заступник голови черкаської міської профспілки підприємців Олександр Кисельов, який не любить міського голову за його боротьбу проти стихійної торгівлі.
Довідка: Праймеріз (англ. primaries – попередній) – в Україні це неофіційні попередні вибори, під час яких проходить звичайне голосування, де добровольці можуть обирати з-поміж кандидатів від однієї партії. Мета праймеріз полягає в тому, щоб виявити лідерів. Це допоможе організаторам праймеріз правильно сформувати список кандидатів, поставивши лідерів голосування на вищі позиції.
реклама