реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні зранку під час засідання Черкаського виконкому відбулася бійка між активістом в камуфляжі і членом виконкому Романом Ганзевичем.


Від словесної перепалки активіст перейшов до фізичної. Ганзевич з відповіддю не забарився

Роман Ганзевич у коментарі «Прочерку» пояснив, що саме розглядалося питання про створення комісії зперевірки якості ремонту доріг в місті.

– У такій комісії  є потреба. Щодо неприємного інциденту, то ви ж розумієте, що всі можуть приходити на засідання виконкому, зокрема, і ось такі люди… Коментувати його вчинок я не хочу… – коротко сказав Роман Ганзевич.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #23 Медвєдев 28.02.2016 16:12
Цитую Max:
якби дехто не був таким борзим, то не було б і штовханини, а так не дивно бачити таку реакцію, коли тебе посилають PS авторам заголовку: де ви там побачили бійку?

А шо там робить кацап під біркою Кієнко? Шось у Бондаренка усі патріоти не знають рідної мови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Сапог 28.02.2016 16:07
Цитую толя наш герой:
А чому після штовханини Толя всідався за стіл. Це добре видно у відео. Тобто під час штовханини толі вже за звичкою намагався кудись дременути? Як це було під час зимових подій на дамбі? Ох ця звичка давати дьору...

Мабуть перехожу (новоявлену госову МІА) спасав :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 дмитрий 28.02.2016 07:53
БАНДИТИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 дмитрий 28.02.2016 07:51
Просто бандити.Ведуть провокаційно себе.Ревком 90-х в дії !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 ВІРА 27.02.2016 11:09
Цитую Сидоров.:
Членами виконкому було порушено закон про державну мову-- вираз , пошёл во отсюда , явно російська мова. Та й надалі таки русизми як в общем, назрело, чесно кажучи викликає подив. Можливо депутатам здати іспит по державній мові. Та й не завадили би засідання вести у єфірі. щоб кожен міг почути, про що говорять і що там вирішують. :roll:

Ганзевич нормальна людина для простих людей. Мова тут ні до чого. Засідання виконкому транслюються онлайн по вівторкам та п'ятницям (іноді в інші дні, початок о 9 год. 30 хв.). На офіційному сайті міськради треба відкрити розділ "відео", потім підрозділ "онлайн трансляція залу засідань".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Max 27.02.2016 02:21
якби дехто не був таким борзим, то не було б і штовханини, а так не дивно бачити таку реакцію, коли тебе посилають PS авторам заголовку: де ви там побачили бійку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 віра 26.02.2016 20:54
правильно "активіст" зробив, так вчинив би майже кожен, кому сказали "пішов вон".З людьми все-таки справу маєте, а не з собаками.Взагалі не засідання, а цирк якийсь(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Сидоров. 26.02.2016 20:44
Членами виконкому було порушено закон про державну мову-- вираз , пошёл во отсюда , явно російська мова. Та й надалі таки русизми як в общем, назрело, чесно кажучи викликає подив. Можливо депутатам здати іспит по державній мові. Та й не завадили би засідання вести у єфірі. щоб кожен міг почути, про що говорять і що там вирішують. :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Контролер 26.02.2016 20:01
Якийсь худосочний "активіст" попався. Діма його швидкр скрутив. Глядачі цікавляться: Чи буде продовження?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Реаліст Комаров 26.02.2016 19:51
Цікаво, а для чого ж все таки вибирали депутатів міської ради........................