реклама
5TV
реклама
Автоклуб
Міському голові Сміли Олексію Цибку оголосили імпічмент.

Фото О. Слєпцовського

На сьогоднішній сесії також була штовханина.

Деталі згодом від наших кореспондентів.



Фото О. Слєпцовського

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Доксициклин 01.03.2016 19:26
Сашка Халамейдик приїхав в город інкогніто, за таблетками от халамейдозу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Гастрит 01.03.2016 18:52
Кримінал під камуфляжним прикриттям править бал. У такої держави не може бути перспективи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 верник 01.03.2016 18:50
Цитую Де Закон?!:
Знову "Правий сектор" - і знову "друг Немирний" на фото...
І до всього їм є діло: і облраду пробували налякать, і "Приватбанк" стращали, і Смілу тепер кошмарять. Ох і не вірю я їм! А ці пов"язки жовті на рукавах не про зону АТО нагадують, а швидше про тітушок "Антимайдану". Особливо на чубатому у чорній куртці і на пузатому у спортивній курточці :-x


надо ж пацанам копейку поднимать, если ничерта больше не умеют, а тут постоял потолкался и заплатили исправно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Де Закон? 01.03.2016 17:17
На другому фото - лиса потилиця Сашка Халамейдика з Черкас? Що він там робить?! І чому взагалі у Смілі так багато "рєшал" з Черкас? Своїх "тітушок" не вистачає?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Де Закон?! 01.03.2016 17:14
Знову "Правий сектор" - і знову "друг Немирний" на фото...
І до всього їм є діло: і облраду пробували налякать, і "Приватбанк" стращали, і Смілу тепер кошмарять. Ох і не вірю я їм! А ці пов"язки жовті на рукавах не про зону АТО нагадують, а швидше про тітушок "Антимайдану". Особливо на чубатому у чорній куртці і на пузатому у спортивній курточці :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 КАНТРАЛЬОРИ 01.03.2016 16:57
не виправдав сподівань патріотичних сил? Чи знову кляті регіонали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 тітушка 01.03.2016 15:59
На третьому фото С. Цаподой? Це той, який *************** ****
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Dirty Harry 01.03.2016 15:54
То що можна подавати на розгляд свою кандидатуру? Так і бачу ці величні надписи Dirty Harry новообраний Міський Голова м. Сміли. Дарт Вейдер справжній козак просто відпочиває.