реклама

реклама

Міському голові Сміли Олексію Цибку оголосили імпічмент.

Фото О. Слєпцовського

Фото О. Слєпцовського


На сьогоднішній сесії також була штовханина.

Деталі згодом від наших кореспондентів.



Фото О. Слєпцовського

Фото О. Слєпцовського

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Доксициклин 01.03.2016 19:26
Сашка Халамейдик приїхав в город інкогніто, за таблетками от халамейдозу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Гастрит 01.03.2016 18:52
Кримінал під камуфляжним прикриттям править бал. У такої держави не може бути перспективи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 верник 01.03.2016 18:50
Цитую Де Закон?!:
Знову "Правий сектор" - і знову "друг Немирний" на фото...
І до всього їм є діло: і облраду пробували налякать, і "Приватбанк" стращали, і Смілу тепер кошмарять. Ох і не вірю я їм! А ці пов"язки жовті на рукавах не про зону АТО нагадують, а швидше про тітушок "Антимайдану". Особливо на чубатому у чорній куртці і на пузатому у спортивній курточці :-x


надо ж пацанам копейку поднимать, если ничерта больше не умеют, а тут постоял потолкался и заплатили исправно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Де Закон? 01.03.2016 17:17
На другому фото - лиса потилиця Сашка Халамейдика з Черкас? Що він там робить?! І чому взагалі у Смілі так багато "рєшал" з Черкас? Своїх "тітушок" не вистачає?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Де Закон?! 01.03.2016 17:14
Знову "Правий сектор" - і знову "друг Немирний" на фото...
І до всього їм є діло: і облраду пробували налякать, і "Приватбанк" стращали, і Смілу тепер кошмарять. Ох і не вірю я їм! А ці пов"язки жовті на рукавах не про зону АТО нагадують, а швидше про тітушок "Антимайдану". Особливо на чубатому у чорній куртці і на пузатому у спортивній курточці :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 КАНТРАЛЬОРИ 01.03.2016 16:57
не виправдав сподівань патріотичних сил? Чи знову кляті регіонали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 тітушка 01.03.2016 15:59
На третьому фото С. Цаподой? Це той, який *************** ****
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Dirty Harry 01.03.2016 15:54
То що можна подавати на розгляд свою кандидатуру? Так і бачу ці величні надписи Dirty Harry новообраний Міський Голова м. Сміли. Дарт Вейдер справжній козак просто відпочиває.