Перехід депутата Черкаської міськради Дениса Жмаєва до депутатської групи Партії вільних демократів було передбачливим. Так вважає депутат від фракції КПУ Віктор Білоусов.

– Я з перших днів роботи сесії взагалі пропонував виключити його з фракції і взагалі за нього забути. Тому що за всі ті питання, які ми виносили на сесію (а не було такої сесії, щоб ми не виносили якихось злободенних питань: це і реформа в медичній галузі, бюджетні питання тощо), він не голосував. Тож ми не жалкуємо, що наша фракція втратила одного депутата. Але зауважу, що цей перехід Дениса Жмаєва у мерську більшість – незаконна процедура. Ми розглянемо це питання на засіданні фракції. По регламенту, це питання повинна розглянути спершу фракція. А вже тоді нехай те «щастя» до когось іншого пливе, – зазначив у коментарі «Прочерку» Віктор Білоусов. – Тепер нас залишилося троє… (Віктор Білоусов, Валентин Орел та Артур Савін – Ред.)

Баймурза Бакашев (на фото - з мобільним) уже пересів до своїх нових колег – членів депутатської групи Партії вільних демократів

Баймурза Бакашев (на фото - з мобільним) уже пересів до своїх нових колег – членів депутатської групи Партії вільних демократів

Що ж до депутата Баймурзи Бакашева, то як зазначила голова фракції «Батьківщина» у Черкаській міськраді Наталія Коваленко у розмові з «Прочерком», своє рішення про перехід у мерську більшість депутат-перебіжчик мотивував тим, що хоче працювати на окрузі. Мовляв, інакше, будучи в опозиції, у нього немає можливості працювати на окрузі.

– Це свідчить про те, що депутатська більшість свідомо утискає депутатів від опозиції, не сприяє їх депутатській діяльності на округах. І таким чином вони намагаються розширити свою коаліцію, – заявила Наталія Коваленко.

Баймурза Бакашев – депутат, що з самого початку роботи ради визначався, чи входити йому до фракції «Батьківщина», хоч саме від цієї партії увійшов в міськраду.

Сам Бакашев відмовився коментувати свій перехід у депутатську групу Партії вільних демократів. Зазначив лише, що на те були «особисті причини».

Цікаво, що дехто з депутатів Партії вільних демократів повідомив «Прочерку», що ще будуть сюрпризи по переходу депутатів з фракції у фракцію…

реклама

Коментарі  

 
-22 #21 орест михайлович 19.09.2011 17:11
Наташа ! А Вы так захищаете Одарича, Тулуба, Олейника , Дубину и им подобных что готовы в правоохранитель ные органы заявить на меня ? Ну ну... какая же Вы тогда партийка Батькивщины ?! ( посмотрите коментарии мои Ореста Михайловича).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #20 орест михайлович 19.09.2011 17:04
:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #19 Наталія Коваленко 17.09.2011 15:56
Для "ореста", повідомляю, що "Прочерку" я не проплачувала за відсів коментарів, імунітетом у них не користуюсь. Одночасно раджу підписатись під звинуваченнями на мою адресу власним іменєм, якщо такий чесний і сміливий! Оскільки наклепи на мене від "ореста" (раніше "ореста михайловича") носять сисtемний характер, то у мене склалось враження, що дана особа мене переслідує. Доведеться звертатись до правоохоронних органів за захистом своїх прав і притягнення особи, що пише на мене наклепи до відповідальност і за клевету!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-27 #18 орест 16.09.2011 22:36
прочерку !
почему коментарий на Наталию Коваленко , который я шлю уже третий раз Вы не ставите ? Она Вам что проплатила и имеет имунитет у Вас ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-29 #17 орест 14.09.2011 09:17
Ой Наташа Коваленко , вся белая белая и пушистая, - не звезди а ! Отмыться хочеш пиша себе оправдание, ну так люди же знают и без твоих коментариев какая ты............Не зря же никак от руководства партийного корыта не отойдеш и вместе с друганами своими с БЮТ всех неугодных конкурентов отшываеш. Все в городе извесно Наташа и за твои деяние в партии .............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #16 Kotovsky 11.09.2011 23:33
Бакашеву пряма дорога "в більшість" бо в опозиції дуже важко "відбивати" витрачені на вибори шалені бабки - дуже дорогою ціною обійшлося йому це депутатстсво. Можу тільки уявити скільки треба було витратити на всю ту низку судових рішень - просто жах. А на окрузі його "шукати" марно. Він до "свого" округу має таке саме відношення як і до БЮТу. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #15 Аналітик 11.09.2011 16:53
Цитую Наталія Коваленко:
Вперше залишаю коментар, оскільки "орест" звинуватив мене у вимаганні грошей за місце в списку. Повідомляю, що особисто нікого в списки не включала, все відбувалось прозоро і рішення приймалось колегіально, на засіданнях партійного бюро. У спадок від попереднього керівника партійна організація отримала багато зобов"язань по включенню в списки, бізнесменів та різних "авторитетних людей". Але не дивлячись на тиск вони включені до списків не були. Можливо "орест" також мав обіцянки від попередніх керівників, які я не виконала, тому і льє на мене бруд. Бог йому суддя.

Ой Наташа, я вас умоляю, ну не стройте пожалуйста из себя белую и пушистую, одна вон достроилась уже ...
А то что деньги берут за то чтобы попасть в список, знает вся страна, и ваш БЮТ не исключение. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #14 Наталія Коваленко 10.09.2011 20:46
Вперше залишаю коментар, оскільки "орест" звинуватив мене у вимаганні грошей за місце в списку. Повідомляю, що особисто нікого в списки не включала, все відбувалось прозоро і рішення приймалось колегіально, на засіданнях партійного бюро. У спадок від попереднього керівника партійна організація отримала багато зобов"язань по включенню в списки, бізнесменів та різних "авторитетних людей". Але не дивлячись на тиск вони включені до списків не були. Можливо "орест" також мав обіцянки від попередніх керівників, які я не виконала, тому і льє на мене бруд. Бог йому суддя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Выборец 10.09.2011 14:06
Цитую Фелікс:
Маємо ходячі факти продажу місць у партійному списку...........

И не только! Сейчас вся власть продажная. Все решают деньги! Мир перевернулся с ног на голову