реклама

реклама

«Як виявилось, депутати теж отримують штрафи. Це - робота нової поліції в Черкасах», - йдеться на сторінці спільноти «Місто на Че» у «Фейсбуці».

Як виявилося, мова йде про депутата Черкаської міськради Романа Дісканта.

Сам Роман Володимирович у коментарі «Прочерку» зауважив, що дійсно був оштрафований за порушення Правил дорожнього руху та коротко зазначив, що не вбачає в цьому чогось надзвичайного. Мовляв, поліція просто робить свою роботу.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 федор принципиальный 04.03.2016 10:47
И насколько оштрафовали интересно ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Сидоров 03.03.2016 20:39
Цитую Xthrfofyby:
Цікаво, з роботою нової патрульної поліції злочинність в Черкасах піде на спад?

Ні. Не піде. А збільшиться. Бо будуть тепер реєструвати всю злочинність.Не так , як раніше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 пролш 03.03.2016 20:38
Незаконноо штрфовать может только гаи и милиция а это шарлатаны какието
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Xthrfofyby 03.03.2016 18:56
Цікаво, з роботою нової патрульної поліції злочинність в Черкасах піде на спад?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #6 правда 03.03.2016 18:03
у господаря казбету все в майонезі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #5 Бульбо 03.03.2016 18:01
Цитую Москаль Чарівник:
Коли поліція добереться до магазину "Делікат" на Казбеті та раз і назавжди наведе порядок на оленячій фермі на бульварі, я повірю, що поліція не ручна.

Дійсно, коли будуть штрафувать хазяїна Казбета за продаж просрочених майонезів і не тільки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Язон 03.03.2016 17:42
Полиция работу делает, и ей респект. А дутапету шо, закон Украины не писан? Или небожителем себя вообразил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Сидоров 03.03.2016 16:32
Навроді порядок буде, якщо і далі так будЕ.Респект поліції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #2 NEONA 03.03.2016 16:15
Соромно депутату порушувати Правила дорожнього руху. Ми Вас обрали для того,щоб Ви були прикладом і взірцем, а не порушником,соро мно і не припустимо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+68 #1 Москаль Чарівник 03.03.2016 16:03
Коли поліція добереться до магазину "Делікат" на Казбеті та раз і назавжди наведе порядок на оленячій фермі на бульварі, я повірю, що поліція не ручна.