реклама

реклама

У Черкасах стартує новий фестиваль – пивний. КП «Дирекція парків» 17 вересня о 14.00 запрошує черкасців до парку 50-річчя на «Смак пива».

– Подорожуючи Європою, я не раз бував на пивних фестивалях, де публіку вчили премудростям вживання цього напою. Був дуже вражений, що більшість людей шанобливо ставиться до розпивання пива і свято не перетворює на масову пиятику. Натомість у Черкасах про правила споживання пива мало хто чув і знає, – розповідає про ідею виникнення фестивалю на своєму блозі директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький.

Організатор називає новий фестиваль культурним, під час якого черкащан не просто розважатимуть і напуватимуть пивом, а навчатимуть робити це правильно. Ідейники свята заручилися підтримкою німецької діаспори, представники якої проживають у Черкасах. «Черкаські німці» проведуть для усіх охочих майстер-класи і частуватимуть своїми національними стравами, які найкраще підходять для пива. Також парком розгулюватимуть німці й українці в національних костюмах, виконуватимуть народні танці, інформує прес-служба МВК.

До заходу долучаться іноземні та вітчизняні виробники пива. У парку 50-річчя буде представлено близько двадцяти сортів пива. А для особливо активних відвідувачів обіцяють провести пивні перегони і конкурси. На галявині будуть облаштовані спеціальні високі довгі столи, де помістяться великі компанії.

– Ми підготували для черкащан багато сюрпризів, зокрема шоу товстунів. Однак усіх секретів розкривати не буду. Приходьте 17 вересня в парк 50-річчя на 14:00 і побачите, і відчуєте все на смак, – запрошує Олександр Романович.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Андей Ткаченко 20.09.2011 10:31
Все правильно! Нашему народу только дай повод повозмущаться! Не дают в парке пиво пить-ПЛОХО, дают-ПЛОХО) :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Дмитрий Игоревич 19.09.2011 17:34
Культурні міроприємства? Цитувати Шекспіра та Франка під зорями, зачитувати Нітше та Шопенгауера? :D Що таке культурні міроприємства, запропонуйте свої! Радуцький хоч щось робить для Черкасців, на відміну від тих хто тільки і вміє хаяти інших. Я там був, мені було цікаво та весело! В "дупль п'яних" я не бачив. Все було чисто, охайно та красиво. Організатори молодці, так тримати!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Оксана Колісник 16.09.2011 13:14
Тільки що прочитала повідомлення прес-служби про цей фестиваль. Про яку "культуру споживання пива" може йти мова, коли організовується фактично масова пиятика? За яким таким правом міська влада займається взагалі рекламою заходу, де популяризуватим еться споживання продукту, який давно визнаний небезпечним, особливо для молоді? Геть з дуба впали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 скорцени 16.09.2011 08:38
Да там половина Черкасс соберётся!У нас люди постоянно всем не довольны!Романо вичь!Так держать!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Истинная правда 15.09.2011 21:49
Цитую Оксана:
І де в нас беруться такі депутати,хто їх взагалі вибирає,замість того щоб проводити культурні міроприємства, то вони як не борщ варять, то пиво про рекламують, в жодній області такого сміху як у черкаській немає.Вам би Олександре Романовичу закачати рукава та Черкаси прибирати, а не пиво пити.

Да он не хочет подмести тротуар , прилегающий к скверу ОДА по ул. Хрещатик,мол это уже не мое.Позорище. Пойдите и посмотрите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Йося Венетто 14.09.2011 19:01
Радуцький, судячи з його власного фасаду, кожного дня фестивалить :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #3 дід панас 14.09.2011 10:07
NazarStodola, а ви цим дітям зауваження зробили? Чи прошли поряд?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Оксана 13.09.2011 20:44
І де в нас беруться такі депутати,хто їх взагалі вибирає,замість того щоб проводити культурні міроприємства, то вони як не борщ варять, то пиво про рекламують, в жодній області такого сміху як у черкаській немає.Вам би Олександре Романовичу закачати рукава та Черкаси прибирати, а не пиво пити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 NazarStodola 13.09.2011 19:13
Раджу будь-якого вечора завітати на Хрещатик до "жалкого подобія" скверу, що навпроти податкової, біля входу до бібліотеки ім. Лесі Українки. Тут щовечора, не звертаючи уваги на погоду, підлітками проводиться пивний фестиваль. Масштабної масовості він поки що не набув, але від одного до 3-4 десятків поціновувачів цього чарівного, але забороненого для розпивання в місті, напою він збирає. Щоранку ж можна оцінити обсяг ужитого: десятки 0,5-, 1-, 2-літрових пляшок з-під пива живописно прикрашають місце проведення "фестивалю"...