Прокуратурою області у взаємодії зі співробітниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області викрито протиправну діяльність посадових осіб Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, які систематично вимагали та одержували неправомірну вигоду від курсантів і слухачів вказаного закладу за здачу екзаменаційних сесій.

Фото: СБУ

Фото: СБУ


Сьогодні, 30.03.2016, у ході проведення спецоперації під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 25 тис. грн. та 1 100 доларів США «на гарячому» затримано службову особу сектору сприяння працевлаштуванню випускників та кадрового забезпечення.

Попередньо дії останнього кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368  (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час тривають слідчі дії, встановлюється причетність інших посадових осіб інституту до вчинення злочину.

Прес-служба прокуратури Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Петрович 31.03.2016 20:00
Цитую Бу-га-га:
Андрія Д......... із Лесьок затримали...

"Дусіка"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Семен 31.03.2016 12:19
Цитую Язон:
Цитую Викладач:
"Так, він напевно також порядний і професіонал, його підставили..." Сприймати такі коментарі не варто.

Разница между вымогательсвом взятки должностным лицом и дачей взятки по требованию взяточника - непонятна, или сознательно грешное с праведным мешаете?

Да какая разница? Или этот взяточник на в твоего круга, а Язон?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Бу-га-га 31.03.2016 11:51
Андрія Д......... із Лесьок затримали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Еколог 31.03.2016 11:30
Які послуги за 25 тис. грн. та 1 100 доларів США могла надати курсантам службова особа сектору сприяння працевлаштуванн ю випускників та кадрового забезпечення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 жора 31.03.2016 11:01
Это подстава!!!!!!! !!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Язон 31.03.2016 10:58
Цитую Викладач:
"Так, він напевно також порядний і професіонал, його підставили..." Сприймати такі коментарі не варто.

Разница между вымогательсвом взятки должностным лицом и дачей взятки по требованию взяточника - непонятна, или сознательно грешное с праведным мешаете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Черкаси 31.03.2016 10:45
Еще одного подставили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Семен 31.03.2016 10:29
Інформація не повна! Хлопнули в.о. начальника інститута на взяткі! Щас обзванює всіх щоб допомогли! Всі відмовились! В незаконних діях підозрюються заступник керівнека та помічник! Доречі на посади ціх людей рекомендував генерал який працював в міській раді!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 вовченя 31.03.2016 10:28
А раніше ніхто не брав? В цьому ВІШі такі побори, що вам і не снилося. Курсанти і студенти мовчать бо взагалі змусять піти. А ви поцікавтесь яку суму на благодійний внесок платять при вступі - там цифри з трьома нулями. А щоб медкомісію пройти перед вступом теж треба порішати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Семен 31.03.2016 10:26
Его подставили.
Срочно собрать митинг в поддержку.