У мережі з’явилось відео конфлікту депутата обласної ради Миколи Булатецького з патрульними поліцейськими, які зрештою склали протокол за неправильне паркування.

"Водій здійснив зупинку транспортного засобу в під знаком "Зупинка заборонена", чим порушив правила. При спілкуванні з водієм були виявлені ознаки алкогольного сп'яніння і відсутність страхового полісу", – повідомив поліцейський на місці пригоди.

Про це пише gazeta.ua.

"Ви просто група нероб, які повлаштовувалися в поліцію. Жодних підстав вважати мене нетверезим у вас немає", – сказав Микола Булатецький.

Також він сказав, що на правах депутата обласної ради затримує працівників патрульної поліції.

Микола Булатецький на таксі сам поїхав у наркодиспансер. Там підтвердили, що він тверезий.

реклама

Коментарі  

 
-2 #21 олег 19.04.2016 09:49
Можливо його образило, що поліція в одних бачить порушення, а в інших ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Юнга 06.04.2016 15:11
Цитую Матрос:
ОЛІЙНИК, БУЛАТЕЦЬКИЙ, МУШІЯК - ЗНАКОВІ ФІГУРИ ЧЕРКАСЬКОГО ПОЛІТИКУМУ. ЧОМУ МИ ОБИРАЄМО ТАКИХ ГН..?? :D :D :D :D

Тому, що це "коза ностра" Черкасс.
Олійник і два його кума. Он і "разводять" вони Черкаси. І що дивно, ці два кума вищу освіту отримали у віці далеко за 40 років, і не у державних ВУЗах, і самі знаєте як. А облапошують черкащан уже два десятки років :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Ільф і Петров. 06.04.2016 11:42
ВЕСНА .....
Усьому виною ВЕСНА.....через півроку виною буде ОСІНЬ.
Щось давно Танюху Чорновіл не видно і не чути.... тху-тьху-тьху, через ліве плече щоб не наврочити.
А парі у них взагамі проглядався дуєт такий, що потягнув би на світовий книжний бестелєр, на жаль в в місті немає талановитого гумориста....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Матрос 06.04.2016 11:03
ОЛІЙНИК, БУЛАТЕЦЬКИЙ, МУШІЯК - ЗНАКОВІ ФІГУРИ ЧЕРКАСЬКОГО ПОЛІТИКУМУ. ЧОМУ МИ ОБИРАЄМО ТАКИХ ГН..?? :D :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 КРОП 06.04.2016 10:53
Цитую Язон:
Если каждая дутапетская морда будет парковаться где попало и кататься по тротуарам, как по проспекту - хрена с два будут соблюдать ПДД и другие водители! Если ты призываешь других требовать законности от власти, а сам плюёшь на законы и корчишь из себя небожителя районного мастаба - ТРЕПЛО ты пустопорожнее, а не политик! Как раз под стать Ляшку!
"Как раз под стать Ляшку!" Я что то пропустил? Мыкола Иванович,что? То же... :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Кукурузний качан 06.04.2016 09:18
Цитую По накатаной:
23 липня 2013, 16:10 Новини Черкас та Черкаської області
"про дівчат, які намагалися мене звабити… Чи я їх… Бог його знає. Повірте, мені не треба й пропозицій, я сам такий що знайду собі… – слова опозиціонера зупинив сміх журналістів. – А тут ще така пропозиція «на шару» з’явилася.
Ясно, що це була «ДУРКА».
Отака історія, – розповів свою версію подій Микола Іванович.

Вот так по жизни "дуркует" а люди считают, что это политык уболивающий за народ. Как, здравомыслящий человек может назвать "горячими обедами" уличный пирожок с платисковым стаканом дешевого чая. Правда это изобретение от Мыколы Ивановича исключительно для избирателей. Сам то он себя любит, за вечер по 50 тысяч пропивает, ради "натхнення"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Ох. 06.04.2016 08:41
Цитую Коля в своєму амплуа ...:
....у нього манія на всих кидатися як у "ціпного" пса...

А хтож його випестив ?
Та ми ж самі і випестили, точніше ті кому подобалася його неадекватна поведінка і вони голосували за таку " визитівку " міста, а він собі усвідомлював що це людЯм подобається і зовсім втрачав гальма, а можливо просто дуркував над нами, так як це робили шути та скоморохи, але вони не пртендували в управлінці, хоча демократія показала що людям таких не вистачає......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Хе хе 05.04.2016 23:37
Просто позор. И позор тем кто голосует за этого клоуна. Человек во власти должен быть примером .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 цыркач 05.04.2016 22:54
Позор такому клоуну-депутату и горе-бизнесмену! Стал под знак еще и выступает по беспределу.как в генделе по 50 штук за вечер спускать можно, а заплатить 400 грн. штраф как стоит 100 кг кукурузы в геронимовке или канистра бенза так нада позорится и самому авакову высеры в фейсбуке слать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Хай щастить ! 05.04.2016 19:50
Для того щоб нова поліція поводилась з нами по новому, почніть з того що й самі поводьтеся з ними по новому.
А те що вони полюють на " блатні " машини і номера то це непогано, нехай загартовуються спілкуватися з "сільними міра сєго" і привививають собі імунітет не піддаватися спокусі брати хабара.