реклама

реклама

Золотоніські молоко і молокопродукти стали першими в Україні, які поставлено для продажу на територію Європейського Союзу.

Замовником виступила компанія «Український торговий дім «Надія» з міста Варна (Болгарія). Як повідомила прес-служба групи компаній «Молочний альянс», до складу якої входять, зокрема, ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» і ПАТ «Яготинський маслозавод», замовлення має пробний характер з метою вивчення попиту і смакових переваг споживачів. Продукція надходитиме в продаж у спеціалізовані магазини, орієнтовані на населення із країн СНД.

Перший магазин, в якому продається українська «молочка» – це магазин «Українка», що у Варні.

Перша партія експорту в Болгарію включає тверді сири торгових марок «Пирятинъ» і «Славія», молоко питне ультрапастеризоване ТМ «Яготинське», молоко питне ультрапастеризоване вітамінізоване для дітей ТМ «Яготинське для дітей», масло солодковершкове ТМ «Златокрай».

Як повідомив «Прочерку» голова правління «Золотоніського маслоробного комбінату» Владислав Кулініч, поставлені до Болгарії сир і масло – виробництва Золотоноші, а молоко – Яготина (Київська область).

– Вантаж готували й оформляли в Золотоноші, – розповів Владислав Віталійович. – Все це потребувало значної роботи з документами. Першу партію товару було розмитнено позавчора, а вчора під кінець робочого дня її було практично повністю продано. Але треба пам’ятати, що це – тільки «пробна куля». Тепер, ми сподіваємося, партнери з Болгарії збільшуватимуть об’єми замовлень.

З 10 січня 2016 року ПАТ «Золотоніський маслокомбінат» та ПАТ «Яготинський маслозавод», які входять до Групи компаній «Молочний альянс», отримали право експорту продукції власного виробництва в країни Євросоюзу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #16 Dirty Harry 14.04.2016 09:49
Лиха беда начало. Тут сам крутись як хочеш, хочеш вийти на Європейські ринки і заробляти більше коштів від продажу своєї продукції, тоді виходь на ринки інших держав але при цьому пам'ятай що твій продукт повинен бути конкурентноспро можним а для того щоб він був таким забезпеч своєму продукту відповідну якість яка буде відповідати Європейським стандартам.

P.S. А ви що думали це Вам не чебуреками торгувати з волоссям продавщиці після перекурні. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 бульба 13.04.2016 22:33
Цитую Язон:
Цитую бульба:
Вперше в Україні? :lol: то нас кидають евроопці

Ты - придурашка или провокашка? Какое нахрен дело конкретному европейскому ритейлеру ,под кого ложился Кролик и с кем что перетирал Петя? Его интересует качество продукции ,её цена ,и имидж торговой марки. И в каком месте что тут Вам должен ЕС? Качество - ЕСТЬ. 16 украинских молочных комбинатов получили сертификаты соответствия ЕС. Цены- нормальные. Теперь - езжайте в Европу, ищите покупателей, договаривайтесь , зарабатывайте авторитет... За ручку вести к нам покупателей никто не подряжался. И это не совковый продмаг, где всё в дефиците, всегда километровая очередь, а продавщица - первая леди на селе, и берите, шо дают!! Это - европейский рынок, где качество - НОРМА, а не героизм, и рыночную нишу в поте лица годами зарабатывают. "Молочный Альянс" показал, что это - РЕАЛЬНО.

Дурню поки її заробляють, українці ісчезають. А троляки накшталт тебе жирують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 бульба 13.04.2016 22:31
Цитую Язон:
Цитую бульба:
Вперше в Україні? :lol: то нас кидають евроопці

Ты - придурашка или провокашка? Какое нахрен дело конкретному европейскому ритейлеру ,под кого ложился Кролик и с кем что перетирал ПеИ в каком месте что тут Вам должен ЕС? Качество - ЕСТЬ. 16 украинских молочных комбинатов получили сертификаты соответствия ЕС. Цены- нормальные. Теперь - езжайте в Европу, ищите покупателей, договаривайтесь , зарабатывайте авторитет... За ручку вести к нам покупателей никто не подряжался. И это не совковый продмаг, где всё в дефиците, всегда километровая очередь, а продавщица - первая леди на селе, и берите, шо дают!! Это - европейский рынок, где качество - НОРМА, а не героизм, и рыночную нишу в поте лица годами зарабатывают. "Молочный Альянс" показал, что это - РЕАЛЬНО.

Дурню, евроопа тебе кормити небуде. Вона буде на тобі заробляти. Троляче ти й досі не замітив що ми в ооппі? Чи тобі за тролячество добряче запроданці платять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 бульба 13.04.2016 22:17
Цитую Язон:
Да, не зря москали золотоношский сыр контрабандой на свои заводы везут, перепаковывают и продают как свой! Лиха беда начало! Распробуют в Европе нашу амолочку - составами повезут!

Зомбику , якщо за два роки не розпробували, то давитись будеш ти сам українським, а така лиха Росія плюнувши на недолугих українців буде закупляти ті ж продукти у партнерів із европи. І знову в дурнях українці, бо живут у нас такі зомбочудиська як Язон. Ніщо зніоткуда набереться і нікуди не дівається. Звільнився ринок ізза язонодурнів, заповнять його "партнери" і "вороги" з задоволенням будуть купувати у України переживаючи європейців. Шкода що через дурну голову рукам лихо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 педроматрьошці 13.04.2016 17:03
Цитую Дон Педро Американский:
точно Язон не молочку а амолочку которую именно Вы и едите.

Дивлюсь, тебе, російське педро, "плющіт нє по дєтскі" щоразу, коли читаєш новини про реальні подвижки України у напрямку ЄС? Нє убівайся так - ібо так ти нікогда нє убйошся! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Дон Педро Американский 13.04.2016 16:36
Цитую Язон:
Да, не зря москали золотоношский сыр контрабандой на свои заводы везут, перепаковывают и продают как свой! Лиха беда начало! Распробуют в Европе нашу амолочку - составами повезут!

точно Язон не молочку а амолочку которую именно Вы и едите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Язон 13.04.2016 09:41
Цитую бульба:
Вперше в Україні? :lol: то нас кидають евроопці

Ты - придурашка или провокашка? Какое нахрен дело конкретному европейскому ритейлеру ,под кого ложился Кролик и с кем что перетирал Петя? Его интересует качество продукции ,её цена ,и имидж торговой марки. И в каком месте что тут Вам должен ЕС? Качество - ЕСТЬ. 16 украинских молочных комбинатов получили сертификаты соответствия ЕС. Цены- нормальные. Теперь - езжайте в Европу, ищите покупателей, договаривайтесь , зарабатывайте авторитет... За ручку вести к нам покупателей никто не подряжался. И это не совковый продмаг, где всё в дефиците, всегда километровая очередь, а продавщица - первая леди на селе, и берите, шо дают!! Это - европейский рынок, где качество - НОРМА, а не героизм, и рыночную нишу в поте лица годами зарабатывают. "Молочный Альянс" показал, что это - РЕАЛЬНО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Язон 12.04.2016 21:44
Да, не зря москали золотоношский сыр контрабандой на свои заводы везут, перепаковывают и продают как свой! Лиха беда начало! Распробуют в Европе нашу амолочку - составами повезут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Дон Педро Американский 12.04.2016 21:02
ПАО «Золотоношский маслодельный комбинат» (г. Золотоноша, Черкасская обл.), который отправил на рынок ЕС 150 кг масла крестьянского и 560 кг твердых сыров в ассортименте.
Ха Ха 150 кг масла и 560кг сыров Вы чему радуетесь лохи.Россия закупает у нас
от 1 до 5 тыс тонн за контракт.Это только с одного предприятия.Я на жаркие месяцы когда еду в сельву закладываю в морозилку 100кг масла только на своих родственников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7   12.04.2016 19:40
Спочатку поставляли в Монголію, тепер в Болгарію. На черзі поставка в Європу?