реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко з австрійського Відня інформує про підписання угоди між містом Черкаси та підприємством "Азот". Відповідний текст угоди міський голова розмістив у "Фейсбуці".



"Вітаю громаду міста , дякую всім хто вірив і чекав ! Результат соціального партнерства, попереду багато нових справ!" - зазначив міський голова.




Про зустріч мера Черкас з бізнесменом і власником "Азоту" Дмитром Фірташем інформує і підконтрольний бізнесмену телеканал "Інтер".

реклама

Коментарі  

 
+3 #22 Язон 21.04.2016 10:35
Толик вовремя смылся! "
"У віденському будинку Фірташа пройшли обшуки. Тривали 3 години. Судячи по всьому - нова підозра. Цього разу з Німеччини, а не з США", - написав посол України в Австрії Олександр Щерба в Твіттер у середу, 20 квітня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Язон 20.04.2016 18:11
Цитую 123:
Цікаво, а що Ф. віддали взамін?...

Согласование города на увеличение азотовских выбросов - это минимум. Остальное - Фирташ с Тимошенкой перетирать будет. Два сапога ,как ни крути - пара. И оба теперь от газовой кормушки оттёрты напрочь! Вот здесь - и общий интерес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 Ф&рташ 19.04.2016 19:22
Будем воровать семьями!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Филя 19.04.2016 13:40
Цитую хи хи:
Та Одарыч уже подписывал чтото подобное с Азотом, еще и от обладминистраци и ктото тоже подпись ставил!!!! Азот нифига не выполнил...


все как раз в точности наоборот!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Серега 19.04.2016 13:34
Цитую 123:
Цікаво, а що Ф. віддали взамін?...

А вот это ты никогда не узнаешь...)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 Гішпанець 19.04.2016 13:22
Цитую підпис здесь:
Ага, спочатку на Майдані проти олігархів боровся, а тепер мириться з ними...

Дякую, насмішив. Ти ще розкажи про те, як Тоха "боровся на Майдані" побитим у Черкасах "автомайданівцям ", яких заманили з Києва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Черкащанин 19.04.2016 13:17
Цитую Семен:
Цитую Микола:
Це вже ні в які ворота не влазить. Угоду підписує директор "Азоту" - чому для її підписання треба витрачати кошти на літак не тільки для міського голови, а ще й для заступника Буданцева??? Це що, в Черкасах не можна було підписати? Чи картинка потрібна була, як Фірташ місто облагодетельств овал? І нічого, що Фірташ - ворог Тимошенко, а голова та член Черкаського осередку Батьківщини з ним в Австрії зустрічаються. :eek:

Вы в курсе кто оплатил самолет?

Якщо "самольот оплатіл" Фірташ, то це ще більше позорище для "мера" і ще більше ярмо для Черкас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Право на владу 19.04.2016 13:15
Пункт 2.2.1 "Прийняти в безоплатну передачу у власність..." Мабуть самі угоду швиденько накидали за чарчиною! Пиар є пиар! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Право на владу 19.04.2016 13:13
А коли це Черкаська міська рада встигла уповноважити Бондаренка на підписання від її імені будь-яких угод? Ч, як кажуть, Одарич самостійно підписав відмову від бази вчителів - злодій, а я - маладец!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Семен 19.04.2016 12:48
Цитую Микола:
Це вже ні в які ворота не влазить. Угоду підписує директор "Азоту" - чому для її підписання треба витрачати кошти на літак не тільки для міського голови, а ще й для заступника Буданцева??? Це що, в Черкасах не можна було підписати? Чи картинка потрібна була, як Фірташ місто облагодетельств овал? І нічого, що Фірташ - ворог Тимошенко, а голова та член Черкаського осередку Батьківщини з ним в Австрії зустрічаються. :eek:

Вы в курсе кто оплатил самолет?