реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкасах стартувала перша в Україні водна патрульна поліція. 42 водних патрульних поліцейських приступлять до своїх обов’язків відсьогодні, інформує кореспондент «Прочерку».


Перше чергування почнеться о 20-й годині. Заступник начальника управління патрульної поліції Черкас Олександр Кокоба сказав, що на даний момент водна патрульна поліція усім забезпечена.

– Маємо 1 катер і ще 2 закупить облрада. Прийнято відповідне рішення. Крім водного патрулювання також будуть патрулі на узбережжі. Для цього виділено 2 позашляховика, - каже він.

Один з водних патрульних поліцейських Олег Романов у коментарі «Прочерку» не приховує, що певний страх є.

– Я пройшов відбір у патрульну поліцію, потім потрапив у водний патруль. Звичайно страшно, але має хтось це робити, – сказав він.

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Висоцький Руслан 20.04.2016 12:47
БРИГАДИРЫ ДЛЯ БРАКОНЬЕРОВ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Dirty Harry 20.04.2016 08:35
Ну все браканэрству пришел конец, новая полиция будет работать по новому но под чутким руководством старых кадров. Работаєм ребята плотно и с улыбкой глядишь через года три на новую машинку заработаете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 хи хи 20.04.2016 06:45
Да им достаточно залетать на "чорную яму" каждый час - и показателей работы и чиновников и черкасских и киевских навстречают... огого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 ХМ 20.04.2016 06:37
Цитую рєо:
Будут сносить дома судей и прокуроров которыми застроен весь заповедный берег Днепра? скорее будут гонять тех кому есть нечего и они идут ловить рыбу.. шоколадный петя что ты еще придумаешь?


ага будут, ждите... Какие их функции??? ездить и пугать?? хорошо но мало... закон не совершенный - кого к уголовной ответственности привлекли за браконьерство, есть прецедент??? Только пошумят, а потом втихаря вернут и сети и лодки и т.п. ЧТо, к примеру с тем крутым бизнесменом-"драчистом" с Черной ямы?? ВИдео по всем ресурсам гуляло, а на выходе пшик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Вадим 19.04.2016 22:03
Бодя давай)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Нестор Іванович 19.04.2016 20:35
Неодноразово бачив як у місті торгують браконьєрськи виловленою рибою, а нові поліцейські цього ніби і не помічають. Чи бажання робити свою роботу не мають, чи може начальство не велить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Шульц 19.04.2016 20:19
– Я пройшов відбір у патрульну поліцію, потім потрапив у водний патруль. Звичайно страшно, але має хтось це робити, – сказав він.
Основним чиником якості є підбір кадрів. Тобто випадковості там бути не може. Мо там є і хто такий, що і плавати не вміє?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Шульц 19.04.2016 20:14
Цитую правда:
ну пацани хоч накатаються

На белом катере к и....ей матери
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Небайдужий 19.04.2016 20:11
Першу і мабуть останню. Водна поліція абсрлютно не потрібна. На районах людей захищати нікому. Це загальновідомий факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 рєо 19.04.2016 18:52
Будут сносить дома судей и прокуроров которыми застроен весь заповедный берег Днепра? скорее будут гонять тех кому есть нечего и они идут ловить рыбу.. шоколадный петя что ты еще придумаешь?