реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на сьогоднішньому засіданні виконкому відзвітував про підписання угоди з бізнесменом Дмитром Фірташем. Анатолій Васильович вирішив стоячи прозвітувати про договір з Фірташем.

Він підтвердив безкоштовну передачу тролейбусів місту. Крім того, за його словами борг Водоканалу перед «Азотом» списується повністю, інформує кореспондент «Прочерку».

Бондаренко повідомив, за які кошти він літав за кордон.

– Жодної копійки з бюджету міста на мою поїздку витрачено не було. Якби потрібно було злітати в Антарктиду, щоб домовитися хоча б про один тролейбус, я б злітав, – сказав він.

Також мер додав, що політична приналежність Фірташа в цьому питанні для цього немає значення.

– Політика залишається в Києві, – запевнив Бондаренко.

Один тролейбус за словами Бондаренка, коштує 4 мільйони 400 тисяч гривень. 15 тролейбусів приблизно 60 мільйонів. Передача тролейбусів місту відбудеться цієї п’ятниці.

"Головне питання - про що домовилися. Ну про те, що "Азот" простив борги водоканалу і нарешті дарує місту 15 тролейбусів зрозуміло. Цікаво інше - як місто буде відтанцьовувати таку щедрість..." - ставить питання у "Фейсбуці" журналіст Сергій Халупінський.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Семен 21.04.2016 13:31
Все одно водіїв будуть шукати і готувати місяців три + відсів великий, думаю до зими вже щось зроблять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Счетовод 20.04.2016 14:32
Жодної копійки з бюджету міста на мою поїздку витрачено не було.
-----
Видно "репп" дуже прибуткова справа. Якщо мер в декларації декларує доходи 0 копійок, бюджет не оплачує його відрядження по закордонах, так він що за святий дух живе?
І дуже дивно, ще місяць назад вступило в законну силу рішення суду про стягнення з Водоканалу не одного десятка мільйонів гривень і на тобі! Азот - протсив борги? А в додачу ще 15 тролейбусів на 60 мільйонів розщедрився. Хтось в це вірить? Особливо після категоричної відмови виконкому міста від закупівель, проведення тендерів через "ПРОЗОРО". Вся Україна проводить закупівлі через ПРОЗОРО навіть до 5 тис. гривень, а в Черкассах і за півтора мільйона не хочуть. Хоча, на кону 400 мільйонів бюджету розвитку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Місцевий житель 20.04.2016 14:17
Що б не говорили, а Бондаренко МОЛОДЕЦЬ! Хоча б щось хороше чуємо і бачимо, а ще в недалекому минулому - нічого хорошого не було! Тільки старався довести підприємства до банкрутстсва і приХватизувати для своєї "сім’ї".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 федор принципиальный 20.04.2016 13:06
Цитую Оверко:
Цитата: Цікаво інше - як місто буде відтанцьовувати таку щедрість..." - ставить питання у "Фейсбуці" журналіст Сергій Халупінський. Та вже гірше не буде! Домовивмя Бондаренко хоч про щось для міста і молодець.А то вже боляче дивитися на тролейбуси ще брежнівської епохи яким по доброму вже давно потрібно на "пенсію". А з водоканалом також потрібно розбиратися, щоб в подальшому не допускав таких боргів, бо "дядя Фірташ" не завжди буде "матір'ю Терезою". Підитожуючи-Бондаренку лайк!

Проблемы с "Водоканалом"и троллейбусным парком возникли еще при одарыче-его надо вернуть и расстрелять,чег о вовремя не было сделано черкащанами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 стабилизец 20.04.2016 12:14
Цитую правда:
все це договорняки, за які розплачуватимут ься черкащани у майбутньому. Чекайте підвищення цін на життя у всіх сферах

адназначна, одар в свое время тоже корешился с фирташем и закончилось это все продажей ему земли, жуковской, водоканаловским и долгами и ещеможетмычегон езнаем. в черепной коробке у подобных господ только дэньги. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Оверко 20.04.2016 11:27
Цитата: Цікаво інше - як місто буде відтанцьовувати таку щедрість..." - ставить питання у "Фейсбуці" журналіст Сергій Халупінський. Та вже гірше не буде! Домовивмя Бондаренко хоч про щось для міста і молодець.А то вже боляче дивитися на тролейбуси ще брежнівської епохи яким по доброму вже давно потрібно на "пенсію". А з водоканалом також потрібно розбиратися, щоб в подальшому не допускав таких боргів, бо "дядя Фірташ" не завжди буде "матір'ю Терезою". Підитожуючи-Бондаренку лайк!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 правда 20.04.2016 11:21
все це договорняки, за які розплачуватимут ься черкащани у майбутньому. Чекайте підвищення цін на життя у всіх сферах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 черкащанка 20.04.2016 11:15
Бондаренко, если еще и театру поможете, цены вам не будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 украина 20.04.2016 11:14
Молодец! Хоть что то делает для нашего города :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Таки да 20.04.2016 10:09
Черкаси стають на шлях успіху?