Створити розширену комісію для перевірки діяльності Центру дитячої та юнацької творчості (колишнього Палацу піонерів) вирішив виконком Черкаської міської ради. Про це «Прочерку» повідомив ініціатор проведення перевірки депутат міської ради Станіслав Лукирич.

За словами пана Лукирича, попереднє рішення про проведення перевірки на вимогу директора ЦДЮТ Олега Забєліна скасував суд. Проте депутат зупинятися не планує.

– Там і туалет був платний, і прибудови незрозумілі (а будівля ЦДЮТ, як відомо, історична), і торгівля ведеться, – зазначив Станіслав Лукирич. – Є й інші порушення. Сьогодні я знов виступив на засіданні виконкому. Члени виконкому вислухали, подивилися фотографії й вирішили підготувати розширену комісію щодо перевірки ЦДЮТ.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #10 бульба 27.04.2016 18:32
Якщо директор не змінюється і Палац працює на повних обертах - там масса дітей, і всі свята та події в місті забезпечуються цими ж самими дитячими колективами на прохання та звернення тих же голів департаментів, депутатів та ін., то тільки тому, що він працює добре і законно, а кусають-кусають і вкусити - не можуть!
Яка комплексна перевірка? На це мають право лише відомчі структури - читайте закони, шановні. Чи виходить одного бажання Лукирича достатньо.
В цьому році вже перевірка була і висновок - порушень немає. Що пан Лукирич хоче там знайти? Місце для себе? Так для цього ще й голову на плечах мати треба, щоб стільки років керувати таким потужним закладом міста та виживати в будь-яких складних умовах.
Таки це показник. Скільки вже загубленого державного і комунального? Тьма. А Лукиричу треба дати такий загублений заклад і хай відновить його роботу. А ми подивимось і зробимо висновки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 бульба 27.04.2016 18:25
Цитую Гость:
Читаючи це, стає страшно, кого ми обрали до місцевої ради! Колишнім Регіоналам, як Лукиричу, ніколи і діла не було до громадськості міста, вирішення проблем у самому місті, а тим паче розвиток молоді Черкас. Замість допомоги та підтримки ми спостерігаємо використання статусу депутата в особистих цілях!!! Гнати таких "слуг народа" подалі!!!!!!!!!

Згідна з усим крім отого брехливого "колишній регіонал". Дістали оці зомбовані коментарі. Регіоналів нема а країна в д..пі. То може мозок включити, проаналізуєте сухі цифірки цін і курсу долара, рівня життя українців і признаєтесь що революцією гидності вам запудрили мозок щоб захопити владу і грабувати державу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ау 27.04.2016 16:36
да, це по-черкаськи, завішувати спіднім, вирощувати топольки і берези на даху дитячого закладу. В Черкасах це нормально... Так що комісії там робити нічого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Luda 27.04.2016 13:58
Цитую Гость:
Скільки років там не змінювався директор ? Певно "Палац піонерів" давно вже приватизований Забєліним!

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 накипіло 25.04.2016 16:40
Забєлін вже багато років дуже вправно і хвацько веде бізнес на ЦДЮТІ. І нікому до того діла не було. Мені пофіг, хто його виведе на чисту воду, чи екс-регіонал, чи "укропівець", чи "бппшник".Набридло, що по пів-року перший поверх палацу - це торгівельний центр, чи то пак, філіал центрального ринку - все завішено тряпками, а між ними - вузенька стежинка для дітей та бітьків, які переходять у старий корпус приміщення. Про вічно смердючий платний для дорослих туалет - взагалі мовчу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Гость 22.04.2016 22:16
Читаючи це, стає страшно, кого ми обрали до місцевої ради! Колишнім Регіоналам, як Лукиричу, ніколи і діла не було до громадськості міста, вирішення проблем у самому місті, а тим паче розвиток молоді Черкас. Замість допомоги та підтримки ми спостерігаємо використання статусу депутата в особистих цілях!!! Гнати таких "слуг народа" подалі!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Гость 22.04.2016 21:57
У мене питання, а цей Лукирич, взагалі дітей бачив в Центрі творчості? Чи дану особу лише цікавить туалет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Гость 22.04.2016 21:04
Люди скажите, а что с Забеленым не так? Дети занимаются, развиваються! Что Вам даст новый директор ЦДЮТ, организует Вам полет в космос или полностью изменит Вашу жизнь к лучшему? Читая новости про Дворец пионеров и комментарии к ним слаживается впечатление что людей интересует лишь только личность Забелина, до Дворца никому и дела нет!!!!! А почему никто не интересуется вопросом, почему депутат городского совета так заинтересован ЦДЮТ? Не удивлюсь если ето сугубо личные интересы!!!!!! Вместо того что бы помогать - наш местный слуга народа Лукирич то и делает что травит проверками!!!!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Гость 22.04.2016 16:24
Скільки років там не змінювався директор ? Певно "Палац піонерів" давно вже приватизований Забєліним!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 смс 22.04.2016 13:21
давно пора