Високий темп ремонтних робіт на черкаських вулицях часто супроводжується їх низькою якістю.

IMG_20160519_084852

У соціальних мережах та ЗМІ активно обговорювали якість робіт на вулицях Молоткова, Пастерівській, Митницькій та ін.

«Прочерк» декілька разів звертався до теми ремонту вулиці Небесної Сотні.

– Ми повинні зробити на вулиці Небесної Сотні капітальний ремонт або... перейменувати її! – образно охарактеризував після свого обрання на посаду міського голови Анатолій Бондаренко необхідність приведення вулиці до нормального стану.

Після того, як ремонт лише одного кварталу вулиці Небесної Сотні затягнувся на півроку, тут усе одно залишилися недоробки, зокрема, не підняті решітки зливової каналізації. Начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко наприкінці грудня в коментарі «Прочерку» пообіцяв, що всі роботи має бути «виконано до кінця року». Проте виконали їх лише на початку травня. Певний час одна із решіток стояла повністю зруйнованою, що, вочевидь, загрожувало безпеці автотранспорту і пішоходів.

Той факт, що роботи проведено неакуратно, було зрозуміло з першого погляду. Але більше того – не минуло й місяця, як ділянку біля решітки підмило, і тонкий шар асфальту почав руйнуватися, відкриваючи порожнину, що під ним утворилася.

Очевидно, хтось має за це відповідати. Але того листопадового дня, коли вулицю «капітально» ремонтували, міський голова Анатолій Бондаренко не дав відповіді на запитання «Прочерку», хто саме здійснює ремонт.

– Я не знаю, як це підприємство називається. «Інтербуд» чи що. Мене не цікавить, хто підрядник, мене цікавить якість робіт, – наголосив міський голова...

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #14 Gostь 20.05.2016 13:29
А Молоткова тоже уже "пошла под землю"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #13 Сима 19.05.2016 14:01
Торпеда - Бородай - Радуцкий - Мирза - Халай - Бондаренко(типа мер) и все они с очень "здоровым" аппетитом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 Сергей 19.05.2016 13:40
Ул Ленина!###
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 МИР 19.05.2016 13:24
При Одариче капитально ремонтировали дорогу в Луначарском микрорайоне, от Одесской до выезда на мост. Прошла зима и дорога "посыпалась". Подрядчик ничего исправлять не стал. Сейчас там ямы до грунта! Что, история повторяется? Посмотрим, как новый мэр будет выкручиваться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 RATM 19.05.2016 12:58
Его(Бондаренка) не цикавыт кто делал ремонт. Т.е. все должно сойти с рук как обычно. А новый ремонт будет такой же(или еще хуже), ведь чего боятся ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 ОТК 19.05.2016 12:07
Цитую Язон:
Цитую Яша:
ВИДІЛИТИ кошти і негайно відремонтувати! !!

А сможет ,пан голова всё-таки ПОИНТЕРЕСУЕТСЯ личностью подрядчика и заставит его исправить брак за СВОЙ счёт? Или тогда Отрешко с Савиным обидятся?

Що? Вже ямковий ремонт? А гарантія на виконані роботи? Півроку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Ужасть 19.05.2016 12:05
Ще фонтачки з водою не поставили, а вже дороги провалються. І в школах, не зважаючи на сурове і категоричне - "я забороняю"! вже повним ходом збирають кошти з батьків :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #7 Язон 19.05.2016 11:34
Цитую Яша:
ВИДІЛИТИ кошти і негайно відремонтувати! !!

А сможет ,пан голова всё-таки ПОИНТЕРЕСУЕТСЯ личностью подрядчика и заставит его исправить брак за СВОЙ счёт? Или тогда Отрешко с Савиным обидятся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 Экономист 19.05.2016 11:28
Хай Бондаренко з Отрешком сами с лопатами и катком ручным заделуют проблемму - вот тогда точно за качеством будут смотреть