«Колорадську лєнту забрали, профілактичну розмову провели. Без жертв», – повідомив в «Фейсбуці» депутат облради від ВО «Свобода» Юрій Ботнар, який з однопартійцями знайшов розшукуваного в Черкасах юнака з георгіївською стрічкою.

13413773_971347436267001_1540550349253355614_n

Нагадаємо, нещодавно серед черкащан в інтернеті поширили фото хлопця, що йшов містом з георгіївською стрічкою. Інтернет-користувачі обурювалися такому вчинку та твердили, що це неприпустимо в цей час боротьби з Росією. Коментарі були як обурливі, так і образливі. Проте далі цього справа не йшла.

Черкаські «свободівці» Ярослав Нищик, Юрій Ботнар та Максим Шило зазначили, що поспілкувалися з хлопцем та спокійно роз’яснили позицію. За словами Юрія Ботнара, насправді, його зустріч з юнаком в бібліотеці була випадковою.

13466160_971347456266999_79988642854020504_n

«За словами носія, він з московії і не знав, що цей символ є ворожим щодо українців, символ окупантів й вбивць. Тепер знає, і черкасців обіцяв більше не провокувати. В бібліотеці, де він сидів і слухав музику, порадив йому читати книги про українську історію, щоб зрозуміти реальний зміст взаємин між народами. Тож якщо побачите його без лєнти чи іншої знущальної символіки - не пресуйте. Разом зробимо місто чистим!» – зазначив Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 Черкас 16.06.2016 11:09
Цей шкет частково спокутував свою вину: добровільно викинув у смітник колорадську стрічку і проскандував: "путін - х@ло!"
На перший раз йому достатньо - він шуганий ще до Черкас, тому вибрики свої навряд чи повторить ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Ватанам 15.06.2016 20:26
Якби у ватників було хоч трохи розуму - перестали б вже скиглить у цій темі - щоб вона разом з пикою цього недоумка сопливого перестала Черкасам очі мозолить.
Не всі ж у місті такі толерантні, як ці "свободовці", які пороху не нюхали і не бачили, що творять кретини з "колорадками" на сході.
А цей же персонаж швидше за все не з-за ідеологічних переконань вдягнув її, а просто з-за напівдебільност і своєї - навіщо ж ви своїми коментами знову піднімаєте на повенрхню тему, яка вже давно пішла б з основної стирічки новин?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Верник 15.06.2016 18:14
Цитую Нестор Іванович:
Ще легко москалик отделався, бачте не знав він. У Черкасах дякувати Богу не стріляють, а то мабуть перший у сепаратистах бігав.

Схаменіться вже, Ботнар же ясно сказав, що пацан все зрозумів... на який чорт йому сепаратистом бути - Черкаси від Дахновки відділяти???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 В. Белий 15.06.2016 18:07
Цитую Антирашист:
Цитую ХМ:
из-за таких и война идет, и раздор.. Дашь ты ему в ухо а потом за это украинцу где-то в ухо дадут, а Гелетеи свадьбы на 1,5 лямов играют...

Не я прийшов на російську землю, а рашисти зі зброєю прийшли на українську - то не тобі про "раздор" скиглить, сєпарок! Гелетей - чмо, але точно таке ж чмо, як і твій секретут Пєсков. Але Гелетей і Пєсков разом узяті - просто суперкласні персонажі на фоні подонка путлєра!
От коли він постане перед судом у Гаазі - тоді й поговоримо про завершення "раздора" ;-)

ти хоч визначення сепаратизму знаєш, чи мелеш те шо по телеку почув ??? Цей малолітка до нас зі зброєю прийшов??? Тупень, їдь повоюй, якщо герой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Театрал 14.06.2016 22:46
Три нероби придумали сценарій, начепили пацанові стрічку і сфоткалися для піару. Тепер ламають голову над наступною п'єскою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #18 Нестор Іванович 14.06.2016 19:05
Ще легко москалик отделався, бачте не знав він. У Черкасах дякувати Богу не стріляють, а то мабуть перший у сепаратистах бігав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #17 Антирашист 14.06.2016 18:52
Цитую ХМ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 ХМ 14.06.2016 17:41
Пацана напугали... Цитую Маладца, Ботнар!:
Цитую черкащанка:
Депутат, вроде как должен, другими обязанностями заниматься, более важными для нашего региона.

Та я теж хотів би, щоб у його "болєє важних абязанностях" було ще й дать у вухо дурникові ватному, але ж для першого разу вистачить і попередження та того, що ватан добровільно викинув колорадку у смітник. Так що не гарячкуй, "чєркащанка") - усьо в жизні ватана ще буде, якщо не одумається ;-)

глупый ты и не лечишься... из-за таких и война идет, и раздор.. Дашь ты ему в ухо а потом за это украинцу где-то в ухо дадут, а Гелетеи свадьбы на 1,5 лямов играют...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #15 Визор 14.06.2016 16:14
Депутат такой дурью занимается! В Украине все прекрасно! Кроме её руководства!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #14 Ох 14.06.2016 16:03
Цитую черкащанка:
Ботнар - позорище Черкасс :-x

Позорище ті хто за таких ік він віддає голоси и і створює їм соціальний ліфт...