реклама

реклама

Дорожній рух в обох напрямках по бульвару Шевченка в рамках акції протесту перекрили торговці зі стихійних ринків Черкас. Рух перекрито приблизно о 12.40 поблизу готелю «Оптіма» (колишній "Черкаси").


Люди безперестанку ходять пішохідним переходом, блокуючи таким чином рух автотранспорту. Поліція перенаправляє рух на вул. Хрещатик. Але там ведуться роботи з монтажу системи вуличного освітлення, що ускладнює просування автомобілів. Тролейбуси ж узагалі проїхати не можуть, тому нагромадилися вздовж бульвару. Водії вступають у перепалку з протестувальниками, але ті поки що відмовляються відновити рух.

Перекриттям дороги торговці протестують проти наполягання з боку керівництва міста перейти на офіційні ринки.

– Робочих місць немає, люди виживають як можуть! – прокоментували «Прочерку» свої дії протестувальники. – Нам треба десь торгувати продукцією, яку ми вирощуємо. Ми в кожному районі зробили свої базарчики, де люди нас знають, приходять до нас. А нам кажуть: ідіть на ринок! А на ринку в 3-4 години дня вже нема нікого. Ви зрозумійте! А ми поки своє зберемо, поки приїдемо... Треба ж свою продукцію комусь реалізувати!

Перед тим, як перекрити дорогу, торговці побували у міській раді. Міського голови Анатолія Бондаренка на той час не було, а його заступники Станіслав Овчаренко і Геннадій Шевченко не погодилися виконати вимоги протестувальників. Це, за їхніми словами, й спонукало їх перекрити дорогу.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Пшонка 22.06.2016 21:52
Цитую пешеход:
Цитую Пшонка:
Сподобалась мєнтовка-підполковниця на другій знизу світлині, зачьотна. )))


10 дан каратэ киокушин будокай и дзюдо. Имей ввиду.


Что імєю, то і ввєду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Пшонка 17.06.2016 13:58
Цитую Цезарь Пшонка:
Цитую Пшонка:
Сподобалась мєнтовка-підполковниця на другій знизу світлині, зачьотна. )))
І тєма почті розкрита.

:roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Сидоров 17.06.2016 09:49
Цитую Визор:
Это первая ласточка,евроас социация ещё не так нагнет. Украина це Европа торговать с асфальта моветон.

Пане Візор. А чому нагне. Привести стиихійну торгівлю в порядок. Поставити в цивіізовані рамки, щоб не було антисанітарії,к онтроль якості товару, а то продають котів замість кролів.Можливо ви , пане , любите собачатину, котятину, але то є питання смаку конкретно для вас. Нехай торговці , як це прийнято, платять податки в казну. І буде щастя і порядок.А за торгівлю в стихійному місці штраф встановити дебеленький. Не платять штраф --судових виконавців до садиби, ті найдуть чим штраф компенсувати.Тілько не треба про бабусь нещасних, ті якраз будуть торгувати на ринку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Цезарь Пшонка 16.06.2016 22:23
Цитую Пшонка:
Сподобалась мєнтовка-підполковниця на другій знизу світлині, зачьотна. )))
І тєма почті розкрита.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Сергей 16.06.2016 20:14
Почему милиция их не разогнала дубинками?
Аочему не посадили на 15 суток?
Почему они просто смотрят?
Стихийники тупо нарушают закон и еще считают себя поавыми. Нужно что б рядовые люди у них не покупали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 пешеход 16.06.2016 16:19
Цитую Пшонка:
Сподобалась мєнтовка-підполковниця на другій знизу світлині, зачьотна. )))


10 дан каратэ киокушин будокай и дзюдо. Имей ввиду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 ау 16.06.2016 15:19
не з того почали. Протестуйте біля центрального ринку. Він завжди був продуктовим.
Зараз там поминальні китайські вінки і секонд у нових хороших павільйонах.
Чому для гуманітарного секонду зі скидкою 50% місця знайшлися а для черкаських виробників ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Визор 16.06.2016 15:01
Это первая ласточка,евроас социация ещё не так нагнет. Украина це Европа торговать с асфальта моветон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 Сидоров 16.06.2016 14:53
Рішати пи тання треба. Стихійні ринки не можна залишати у нинішньому вигляді, потрібно знаходити компроміси. Наприклад виділення площадок на в"їзді у місто, з різних в"їздів,оснащених водою, прилавками, туалетами\але туалетами , а не вигрібними ямами\, навісами, вагами, засобами антисептики, контроль за зовнішнім виглядом продавців, щоб руки чисті були і т.д.Збір за місце. Облік доходу кожного, щоб податки платили з доходів.І все буде цивілізовано, і держава буде мати дохід, і люди будуть задоволені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Ірина 16.06.2016 14:06
Цитую Яша:
І що оце робити? І люди праві і влада...

влада права ?!!!!!!!!! Права тоді коли робить преференції однім торговція типу Лисак, Басок, Міняйло, Тренькін, яким дає дозволи на МАФИ де вони тільки хочуть їх там і ставлять ! А ті хто на асфальті копійки заробляють , тіх влада К НОГТЮ !!! Так ? Так чим вона влада міста права !??