На даний час з початку АТО загинув 101 військовослужбовець з Черкащини. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет, пише zmi.ck.ua

5f085f07ab36fd078abb365ba9009994

За його словами з понад 100 загиблих, 77 – зі ЗСУ, 9 – Державна прикордонна служба, 9 – представники Нацгвардії. Добровольчі батальйони – 7 осіб. Не бойові втрати за цей період складають 37 військовослужбовців.

«Кількість не бойових втрат, на жаль, збільшується. Серед причин загибелі: порушення заходів безпеки та вживання спиртного», – зазначив Євген Курбет.

Трагічні випадки стаються через вживання спритного. Також один з останніх випадків стався під час самовільного залишення військової частини при спробі вийняти гранату РГД-5 випадково вчинив її підрив. Один з військових вжив невідому речовину, попередньо антифриз. Зафіксований випадок загибелі від ураження струмом.

Оперативний облік ведуть і загиблих, і поранених.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 малий 30.06.2016 00:17
Ну чомусь воєнком не згадав, що на передові через недолугість командування штабних щурів в більшості випадків гинуть бійці, і ці смерті списують на порушення мір безпеки й алкогольне спянніння. Коли після попадання в бліндаж загинуло двоє моїх товаришів, і написали банальне переохолодження , про що тут взагалі й говорити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Гонта 23.06.2016 08:18
Цитую Эксперт:
А в это время в семье .......... появляется БМВ Х-5 рыночной стоимостью в 40 000 баксов....

фальшивая "война", по сути бизнес план американского ген.штаба ,за все проплатили в кредит ,станок дяди сэма напечатает сколько нужно зеленной бумаги для подкупа и стравливания братских народов .не было бы американского бабла ,не было бы и никакого майдана с "ато" ,пока пепл хавает ,но прозрение уже не за горами . :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Досвід 22.06.2016 00:27
Цитую бульба:
[quote name="Досвід"][quote name="Булька"]випадки стаються через вживання спритного. :lol: :lol:

Хай військоматівці побудуть на передовій і побачать як там та прослужив і воював більше чим ти прожив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 бульба 21.06.2016 21:30
Цитую Досвід:
Цитую Булька:
випадки стаються через вживання спритного. :lol: :lol:

Хай військоматівці побудуть на передовій і побачать як там пити. Офіцер, те ще в такому званні мабуть був кілометрів 10 від передової, а під час контакту там навіть пити не хочеться.Це в тилу там випивають під час святкування отримання УБД.

Ти видно служив? Дутий патрійоте ти армію тільки в кіно бачив а й туди ж як і всі політикани запроданці намагаєшся експерта з себе вдавати. Диванна субстанція не позорся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Досвід 21.06.2016 17:06
Цитую Булька:
випадки стаються через вживання спритного. :lol: :lol:

Хай військоматівці побудуть на передовій і побачать як там пити. Офіцер, те ще в такому званні мабуть був кілометрів 10 від передової, а під час контакту там навіть пити не хочеться.Це в тилу там випивають під час святкування отримання УБД.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Булька 21.06.2016 16:31
випадки стаються через вживання спритного. :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Про проблеми 21.06.2016 14:43
Ставлення до учасників АТО в військоматі погане, учасникИ скаржаться на зверхнй підхід до ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ. УЧАСНИКИ АТО ВИМУШЕНІ ШУКАТИ ДОДАТКОВІ ДОВІДКИ, ЯКІ НЕ ВІРНО НАДАЛИ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ. АГІТАЦІЯ ЗА УКРАЇНУ НУЛЬОВА.ОДНОМУ УЧАСНИКУ БУЛА ПОТРІБНА ПРОПИСКА ВІЙСЬКОМАТ НЕ ДОПОМІГ.БУДІВЛЯ ВІЙСЬКОМАТУ ДО ПРОТИДІЇ ТЕРАКТІВ НЕ ГОТОВА, НІ УКРІПЛЕНЬ НІ МІШКІВ З ПІСКОМ. ВИ ДУМАЄТЕ ЩО МИНЕТЬСЯ? ТІЛЬКИ ДАЛЕКІ ЛЮДИ ДУМАЮТ ,ЩО ВСЕ ПРОШЛО, ТІЛЬКИ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 стабилизец 21.06.2016 14:18
Цитую Эксперт:
А в это время в семье .......... появляется БМВ Х-5 рыночной стоимостью в 40 000 баксов....

то хто б сомневался, шо туземцы и к войне приспособятся как тараканы. кому миллионные гешефты, кому бибики, а кому и бесплатный сухпай в радость. и все довольны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 Эксперт 21.06.2016 13:34
А в это время в семье .......... появляется БМВ Х-5 рыночной стоимостью в 40 000 баксов....