реклама

реклама

Після череди перейменувань черкаських вулиць та провулків сьогодні міськвиконком ухвалив рішення про приведення у відповідність новим назвам і найменувань зупинок громадського транспорту.

Востаннє зміни до переліку назв зупинок вносилися 29 березня, але й від того часу цей список застарів.

Крім того, в міськвиконкомі пообіцяли, що найближчим часом розмістять таблички з новими назвами на самих зупинках.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Гоголь Коля 11.07.2016 22:10
[зiновiй
Ось справжній житель Черкас виліз! Навіщо ображати? Спочатку навчись писати так, щоб не робити в одному речені 10 помилок. Що значить "из свого Чорнобая"? Чорнобай наш, Черкаський, як і Золотоноша, і Звенигородка, і Умань, і всі інші міста нашої області. І які це справжні жителі Черкас? Це, я так розумію, ті, що народились в Черкасах? Тоді черкащан в Черкасах зовсім небагато. Натомість, по всій Україні черкащан чимало. То хто ж має перейменовувати ? Черкащани за народженням, які живуть у Києві, Одесі, Львові? Чи мешканці Черкас?И где ты ошибки нашел ,Грамотей ? И чего приплел сюда всю область ??? У нас свой город и наши улицы ,а у них свои . Пересчитал всех рожденных в Черкассах и пишешь-что их мало . А сколько ? Откуда такие сведения ? Из горсовета ?)) Думаю - много осталось тут жить . Ты что ли хозяин области ? Так и скажи .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Гоголь Коля 11.07.2016 22:05
Посмотрел Гугл карты Черкасс ... ну "Пропавшая грамота " да и только ))) Усё переименували ))) почти не осталось старых названий - и как теперь разбираться местным жителям в этой чехарде ??? Заезжие меняют названия улиц чужого им города ,а потом ноги унесут отседова и поминай как звали (((((((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #7 Зіновій 03.07.2016 01:34
Цитую Гоголь Коля:
Главное- КТО МЕНЯЕТ НАЗВАНИЯ УЛИЦ И ОСТАНОВОК ------- П Р И Е З Ж И Е транзитники )) . им по барабану мнение настоящих жителей Черкасс. Приехало оно из свого Чорнобая - и давай хазяйнувать ..... Или из Нежина .....

Ось справжній житель Черкас виліз! Навіщо ображати? Спочатку навчись писати так, щоб не робити в одному речені 10 помилок. Що значить "из свого Чорнобая"? Чорнобай наш, Черкаський, як і Золотоноша, і Звенигородка, і Умань, і всі інші міста нашої області. І які це справжні жителі Черкас? Це, я так розумію, ті, що народились в Черкасах? Тоді черкащан в Черкасах зовсім небагато. Натомість, по всій Україні черкащан чимало. То хто ж має перейменовувати ? Черкащани за народженням, які живуть у Києві, Одесі, Львові? Чи мешканці Черкас?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Майданная редиска 02.07.2016 21:46
Цитую Гоголь Коля:
Безусловно , надо менять ..... пусть все живут на Хуторе близ Диканьки .


Если бы хоть так... Там всё гораздо хуже. Самому дремучему, самому бескультурному, самому аморальному, что перегнивало в подвалах и засранных кухнях при советской власти, дали зелёный свет. Жрите культурные помои, ради низведения приличных людей до уровня майданных активистов всё и затевалось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Гоголь Коля 02.07.2016 19:48
Главное- КТО МЕНЯЕТ НАЗВАНИЯ УЛИЦ И ОСТАНОВОК ------- П Р И Е З Ж И Е транзитники )) . им по барабану мнение настоящих жителей Черкасс. Приехало оно из свого Чорнобая - и давай хазяйнувать ..... Или из Нежина .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Гоголь Коля 02.07.2016 19:45
Безусловно , надо менять ..... пусть все живут на Хуторе близ Диканьки .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Студент 02.07.2016 16:35
"Банківська академія"? На Чорновола немає такого закладу, є "Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи". Тож могли хоча б назвати зупинку "Банківський інститут"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #2 Бедолажка ты... 02.07.2016 11:48
Цитую Майданная редиска:
Какая полезная кипучая деятельность. Ради этого стоит жить.

Иногда мне даже искренне жаль тебя, овощ! :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Майданная редиска 01.07.2016 22:55
Какая полезная кипучая деятельность. Ради этого стоит жить.