реклама

реклама

Змінити назву зупинки громадського транспорту «Черьомушки» запропонував під час сьогоднішнього засідання виконкому Черкаської міськради заступник начальника юридичного управління ради Олександр Мазур.

На його думку, назва «Черьомушки» не українська, оскільки виводиться від російського слова «черёмуха», а не від українського «черемха». Як відомо, назва мікрорайонів так званих «хрущовок», які в кінці 1950-х–1960-х роках будували по всьому СРСР, походить від московського мікрорайону Черьомушки, забудованого «хрущовками» першим.

Думку Олександра Михайловича члени міськвиконкому поділяють, а от нову назву зупинки відразу придумати не змогли. Лунали варіанти: «Дитяче містечко Казка» (визнано задовгим), «Дитяча Казка» (визнано нечітким), «Дніпро-Плаза» (визнано рекламним). Врешті проблему «Черьомушок» відправлено на довивчення.

Цікаво, що на назви зупинок не поширюється компетенція топонімічної комісії, що складається з експертів у цій справі. Тож нову назву «Черьомушкам» придумуватимуть працівники виконавчих органів міської ради.

реклама

Коментарі  

 
-9 #21 Зіновій 03.07.2016 17:13
Цитую Йурист:
Цитую Ірина:
Люди добрі, чим ви займаєтесь? "Черьомушки" не подобаються, назвіть "Черемшинкою", але від цього нічого не змінитьься на краще в місті. Скоро по місту потрібно буде ходити з путівником. Тому що мозок відмовляється запам"ятовувати силу-силенну нових топонімічних назв.Днями таксист розповів майже анекдитичну історію: вулицю Тельмана перейменували на вулицю Братів Чучупак. Так цигани (роми), які тут живуть кажуть:"Хоч хати продавай. Нас називали "тельманівцями", а тепер що, ми будемо "чучупаківцями"? Не смішно.

Скільки букв потрачено, щоб написати *ерню. Правильно робите, депутати, прибирайте кацапські назви.

Кацапські чи не кацапські (там теж є гарні люди) питання не в цьому. Але ж своїх героїв треба вшанувати. Чучупаки були достойні люди аби їх пам"ятали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #20 Зіновій 03.07.2016 17:10
Цитую Я черкащанин:
Цитую Ірина:
Люди добрі, чим ви займаєтесь? "Черьомушки" не подобаються, назвіть "Черемшинкою", але від цього нічого не змінитьься на краще в місті. Скоро по місту потрібно буде ходити з путівником. Тому що мозок відмовляється запам"ятовувати силу-силенну нових топонімічних назв.Днями таксист розповів майже анекдитичну історію: вулицю Тельмана перейменували на вулицю Братів Чучупак. Так цигани (роми), які тут живуть кажуть:"Хоч хати продавай. Нас називали "тельманівцями", а тепер що, ми будемо "чучупаківцями"? Не смішно.

НЕ СМІШНО! БРАТИ ЧУЧУПАКИ - СПРАВЖНІ ГЕРОЇ, ЯКІ ВІДДАЛИ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ! ЧОГО Ж ТУТ СМІШНОГО? НЕВІГЛАСТВО ДЕЯКИХ ЧЕРКАЩАН?

Так отож. Каже, що живе в Черкасах, а таке враження, що з іншої держави. Вона ж поняття не має, що то за люди були Чучупаки. Але ж мозок (чи що там у неї замість нього) працювати відмовляється.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 Денис 03.07.2016 15:40
Дніпрова казка - наявність ТРЦ, річки Дніпро та відповідно дитячого комплексу Казка. Крім того мешканці будинку по вул. Нижня Горова,41 створили та назвали ОСББ Дніпрова казка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 бульба 03.07.2016 13:21
Цитую Йурист:
Цитую Ірина:
Люди добрі, чим ви займаєтесь? "Черьомушки" не подобаються, назвіть "Черемшинкою", але від цього нічого не змінитьься на краще в місті. Скоро по місту потрібно буде ходити з путівником. Тому що мозок відмовляється запам"ятовувати силу-силенну нових топонімічних назв.Днями таксист розповів майже анекдитичну історію: вулицю Тельмана перейменували на вулицю Братів Чучупак. Так цигани (роми), які тут живуть кажуть:"Хоч хати продавай. Нас називали "тельманівцями", а тепер що, ми будемо "чучупаківцями"? Не смішно.

Скільки букв потрачено, щоб написати *ерню. Правильно робите, депутати, прибирайте кацапські назви.

Ти зразу видно з присіальників. Одне перейменування і черговий джип в гаражі. Але тільки в твойому гаражі, не народному. нічого доприсідаєшся рано чи пізно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #17 Йурист 03.07.2016 10:17
Цитую Ірина:
Люди добрі, чим ви займаєтесь? "Черьомушки" не подобаються, назвіть "Черемшинкою", але від цього нічого не змінитьься на краще в місті. Скоро по місту потрібно буде ходити з путівником. Тому що мозок відмовляється запам"ятовувати силу-силенну нових топонімічних назв.Днями таксист розповів майже анекдитичну історію: вулицю Тельмана перейменували на вулицю Братів Чучупак. Так цигани (роми), які тут живуть кажуть:"Хоч хати продавай. Нас називали "тельманівцями", а тепер що, ми будемо "чучупаківцями"? Не смішно.

Скільки букв потрачено, щоб написати *ерню. Правильно робите, депутати, прибирайте кацапські назви.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Іван 03.07.2016 07:06
Цитую Ірина:
Люди добрі, чим ви займаєтесь? "Черьомушки" не подобаються, назвіть "Черемшинкою", але від цього нічого не змінитьься на краще в місті. Скоро по місту потрібно буде ходити з путівником. Тому що мозок відмовляється запам"ятовувати силу-силенну нових топонімічних назв.Днями таксист розповів майже анекдитичну історію: вулицю Тельмана перейменували на вулицю Братів Чучупак. Так цигани (роми), які тут живуть кажуть:"Хоч хати продавай. Нас називали "тельманівцями", а тепер що, ми будемо "чучупаківцями"? Не смішно.

Чучупаками це не чупакабрами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Я черкащанин 03.07.2016 02:23
Цитую Ірина:
Люди добрі, чим ви займаєтесь? "Черьомушки" не подобаються, назвіть "Черемшинкою", але від цього нічого не змінитьься на краще в місті. Скоро по місту потрібно буде ходити з путівником. Тому що мозок відмовляється запам"ятовувати силу-силенну нових топонімічних назв.Днями таксист розповів майже анекдитичну історію: вулицю Тельмана перейменували на вулицю Братів Чучупак. Так цигани (роми), які тут живуть кажуть:"Хоч хати продавай. Нас називали "тельманівцями", а тепер що, ми будемо "чучупаківцями"? Не смішно.

НЕ СМІШНО! БРАТИ ЧУЧУПАКИ - СПРАВЖНІ ГЕРОЇ, ЯКІ ВІДДАЛИ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ! ЧОГО Ж ТУТ СМІШНОГО? НЕВІГЛАСТВО ДЕЯКИХ ЧЕРКАЩАН?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 Зіновій 03.07.2016 01:15
Цитую Ірина:
Люди добрі, чим ви займаєтесь? "Черьомушки" не подобаються, назвіть "Черемшинкою", але від цього нічого не змінитьься на краще в місті. Скоро по місту потрібно буде ходити з путівником. Тому що мозок відмовляється запам"ятовувати силу-силенну нових топонімічних назв.Днями таксист розповів майже анекдитичну історію: вулицю Тельмана перейменували на вулицю Братів Чучупак. Так цигани (роми), які тут живуть кажуть:"Хоч хати продавай. Нас називали "тельманівцями", а тепер що, ми будемо "чучупаківцями"? Не смішно.

Не смішно! Спочатку б поцікавилась хто ж такі ті Чучупаки? Цілком гідна назва для вулиці. А мозок треба тренувати. Спочатку спробуй думати і хоча б записувати. А щодо циганів, то не думаю, що вони аж сильно так переймаються назвою своєї вулиці. З одним лише погоджуюсь-від перейменувань жити краще не стане. Окрім перейменувань (не в першу чергу) необхідно думати про економіку, робочі місця, розвиток міста тощо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Зіновій 03.07.2016 01:08
Цитую ЗУБ:
А просто "Казка" нікому на думку не спало?

Так, цілком погоджуюсь. І назва гарна, і не без причини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #12 Оверко 02.07.2016 23:43
Якщо черёмуха назва дерева клятих москалів,то назвіть- калинушка, хотя ні, "калинка малинка" також клята москальська пісенька :-D
Маразм крепчает ;-)