Крім усіх негараздів, пов’язаних із Черкаським музично-драматичним театром імені Тараса Шевченка, актори мають іще одну проблему – відсутність якісного транспорту, який потрібен для гастролей. Про це у коментарі «Прочерку» повідомив актор театру Олександр Гуменний.

- Наш автобус, якому 26 років, уже в незадовільному стані. Він «з’їдає» дуже багато палива і до того ж, не задовольняє наші потреби по кількості місць. Інколи доводиться винаймати транспорт, або висаджувати когось із колективу. А 2 тижні тому зламався наш єдиний мікроавтобус. Приблизно, сума на його ремонт складає 30-40 тисяч гривень, - розповів Гуменний.

За його словами, він мав певну домовленість з головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком і той обіцяв винести це питання на сесію обласної ради.

- Місяці 2 тому у нас була усна домовленість з губернатором області паном Ткаченком стосовно автобуса. Ми домовлялись, що якщо я знайду той автобус, який нас влаштує, то це питання буде винесено на сесію облради. Я промоніторив авторинок, знайшов підходящий автобус, який продає корпорація в Києві. Його вартість 2 млн 700 тис. грн, але вони зрозуміли ситуацію і погодились продати його за 2 млн 400 тис. грн. Він 2014 року випуску, новий. Його брав в оренду львівський театр. Губернатор сказав, що ціна реальна та попросив скласти офіційний лист, що ми, власне, і зробили, - зазначив Олександр Гуменний.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+14 #9 черкащанка 06.07.2016 08:43
В Черкассах самая позорная власть :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 модель 06.07.2016 08:42
Такие странные комментарии :sad: , вообще то театр - муниципальное заведение, принадлежит области и почему область раз в 2 0лет не может купить один автобус. Сделайте театр частным и все вопросы снимутся, тогда они будут работать сами на себя. ;-) Ну согласитесь у нас в области один театр и к нему такое отношение :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 сюрреаліст 05.07.2016 23:32
кожному актору-по квартирі за драмтеатром і довічно безкоштовні букети з квіткових павільйонів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 модель 05.07.2016 20:45
Гумений, много "я" в просьбе-предложении :lol: , нужно заниматься непосредственно СВОЕЙ профессией. Вы вроде, как актер? А то ни там, ни там не успеешь ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 свідок 05.07.2016 20:32
Про це вже просив директор на сесії, шановні актори не повторюйтесь, випускайте краще вистави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 зритель 05.07.2016 20:28
я обратила внимание на вас (Гуменниый)в спектакле Танго Марии, вы такой "активист", но если вы себя позиционируете актером, то займитесь актерским мастерством для начала, особенно речью. Реально уже поднадоел.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 актер 05.07.2016 20:25
Гуменний, доложи на автобус с театрального фонда(около 100тыс). Хоть что то для театра реальное сделай, а не только проси. ;-) Осипов об автобусе на сессии уже говорил, не повторяйся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 Повторюєтеся? 05.07.2016 15:53
Скільки можна писати про одне й те саме?
Вже ж про той автобус нудив лічно дірєктор Осіпов на сесії облради: http://procherk.info/news/7-cherkassy/44075-direktor-pogorilogo-teatru-vistupiv-na-sesiyi-z-rjadom-vimog
Якщо вдруг роздаватимуть автобуси на шару - не забудьте дать по автобусу на кожен клуб у кожному райцентрі - там глядачів не менше, а то й більше, аніж у драмтеатрі, зате транспорту не вистачає на села...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #1 Нетеатрал 05.07.2016 15:47
А коли вже ці актори, які постійно щось просять, почнуть заробляти гроші??? Те дайте, те дайте. Вибачте, ви - комунальний заклад, а тому мусите і самі себе утримувати, а не на все готове претендувати.