Активіст громадянського руху «Відсіч» Леся Хлипавка висловила своє незадоволення тим, що більшість черкащан їздять у тролейбусах по посвідченнях, не сплачуючи за проїзд.

«Їду в тролейбусі: із близько 50 пасажирів, які зайшли в центрі тримаючи в руках посвідчення, більша половина - пенсіонери, інша частина - діти ( які не зрозуміло чому у літній період їздять безкоштовно, адже зараз канікули). Уважно слідкую за процесом роботи кондуктора. Із усіх пасажирів за проїзд заплатили аж двоє, серед яких і я. До зупинки «Площа 700-річчя» ще заплатили 8 чоловік. Кондуктор заносить дані до контрольного листка, від початку маршруту на санаторії Україна і до кінцевої зупинки в цілому 19 чоловік оплатили проїзд. І тут виникає запитання, можливо, хай усі їздять безкоштовно, для чого нам кондуктори? Бюджет міста витримає всі соціальні новинки», - написала у Фейсбуці активістка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 Черкаська активістка 07.07.2016 20:22
неплохо! Неплохо! Поет рве на собі рифми?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Крапка 07.07.2016 16:50
Цитую ніна:
повністю підтриую автора статті. такі субсидії і пільги в Державі, яка живе на позиках та кредитах - просто абсурд.

А не абсурд здирати за комунальні послуги більше ніж люди мають? А "активістам" бажано хоч що небудь в житті корисне зробити для суспільства , а не тільки "умнічать".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Оверко 07.07.2016 16:15
Цитую gorgen:
А переймається ця "активістка" рівнем зарплат та пенсій пересічних українців? Скільки у людей залишається коштів після сплати послуг ЖКГ? Якби були достойні з/п та пенсії, то навряд чи хтось користувався пільгами! Не тим займається ця так звана "активістка"!

А ви перейматеся зарплатою тих же водіїв тролейбусів? А тролейбуси час від часу ремонтувати потрібно... за які кошти коли більшість їзде безкоштовно? Віднедавна сам пенсіонер,але я за те щоб безкоштовний проїзд відмінили зовсім і для всих.Краще зробили б вполовину меншу ціну але платили всі.Ні для кого не секрет що багато працюючих черкащан мають зарплату не набагато більшу від пенсій,а в багатьох випадках навіть меншу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Хвали, губонько!.. 07.07.2016 16:03
Цитую ніна:
повністю підтриую автора статті.

Цитую Ірина:
Молодец! Я ТОЛЬКО "ЗА"!

Хлипавка, визначся нарешті: ти - Ірина, Ніна, Леся чи просто Хлипавка? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #12 Ірина 07.07.2016 14:10
Молодец! Я ТОЛЬКО "ЗА"! Пустите 1 троллейбус по маршруту, будет выгодно. А так гоняют туда-сюда по городу бесплатно. Экономия электроэнергии?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 07.07.2016 14:09
Люди не от хорошей жизни ездят на тролейбусах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 ВІРА 07.07.2016 13:30
Леся, хлипай десь на іншу тему. Будеш і ти колись старенька, без грошей, зубів і здоров'я. Ось тоді і згадай якою борзой ти була.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 007 07.07.2016 13:27
До чого страшенна активістка про яку ніхто і не чув ніколи. Ця особа сама собі придумала статус активістки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 ау 07.07.2016 13:04
безкоштовний сир
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Олена 07.07.2016 10:09
А до чого цей вислів "діти (які не зрозуміло чому у літній період їздять безкоштовно, адже зараз канікули)? На канікулах вони перестали бути дітьми чи почали заробляти собі на проїзд????? Леся Хлипавка, мабуть, тільки активісткою й залишиться))))