Протестувальники, які зранку влаштували мітинг, занесли до міськради труну з написами «Післяреволюційні сподівання» і «Черкаське правосуддя». Супроводжував акцію траурний марш, який мітингувальники виконували на трубі.


За їхніми словами, вони мусили вдатись до таких крайнощів через те, що до них на вулицю не вийшов ніхто з керівників міста. Міський голова Анатолій Бондаренко попросив співробітників міськради не перешкоджати проходу людей всередину.

Зараз відбувається спілкування між ним та мітингувальниками. Міський голова наголосив, що всі обіцянки міської влади про організацію торгівлі у місті будуть виконані, але тиску на себе влада не допустить.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Шторм 21.07.2016 16:20
Йокарный бабай, ид.оты, скоро в этот гроб кого-то из членов исполкома положат. Кстати, где мусорные баки, пора брат, пора наполнять их новыми чинушами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 олег 20.07.2016 23:42
Ви мабуть забупи хто,коли і чому пішли торгувати. Значна частина вуличних торгівців і зараз не від добра торгує. І правильно, що пішли до влади, а влада, якщо вона така розумна, хай створять нові робочі місця з належною зарплатою, приміром як в суддів, дасть належні пенсі,ї приміром як в прокурорів, і торгівля сама розпадеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Паук 20.07.2016 13:04
Цитую воченя:
Лисак, на кожному кроці волає про свою участь в Майдані! Алеж він в той час з кабінету Тулуба не вилазив, а після штурму ОДАВ взагалі на дно заліг разом з ригами! А ці бабети його слухають як пророка. Усуньте Лисака, Горного та Зопорожця і все це шобло стихійщиків рта не відкриє.

Осторожничайте в выражениях. Ведь именно Лысак проталкивал сегодняшнего мэра и боролся за свержение Одарича. Вспомните хотя бы телестудию Рось во время дебатов. Тут все проще, пацана "кинули" или "развели". Народ видит только внешнюю сторону терок, а там реальная "банка с пауками" и грызутся они не за вас и нас, а за бабло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Dirty Harry 20.07.2016 12:41
Цитую язон:
По комментариям сразу видна причастность того или иного кумментатора к властному корыту.


Я просто забув смак гарячого чебурека з кош...... та соба....... тобі цього не зрозуміти, навіть не намагайся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 воченя 20.07.2016 10:54
Лисак, на кожному кроці волає про свою участь в Майдані! Алеж він в той час з кабінету Тулуба не вилазив, а після штурму ОДАВ взагалі на дно заліг разом з ригами! А ці бабети його слухають як пророка. Усуньте Лисака, Горного та Зопорожця і все це шобло стихійщиків рта не відкриє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Спостережливий 19.07.2016 17:07
Цитую черкащанка:
Играйте дальше в демократию :lol: , скоро вам на головы и унитазы наденут :lol:

Так вони це самі і породили, тепер пожинають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 язон 19.07.2016 17:03
По комментариям сразу видна причастность того или иного кумментатора к властному корыту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Dirty Harry 19.07.2016 16:44
Цитую черкащанка:
Играйте дальше в демократию :lol: , скоро вам на головы и унитазы наденут :lol:


А я на... :D