реклама

реклама

Міського голову Черкас Анатолія Бондаренка призначили почесним президентом футбольного клубу «Черкаський Дніпро». Про це йдеться на сайті клубу.

Про призначення міського голови на цю посаду в ефірі соціально-політичного ток-шоу «У фокусі подій», яке виходить на обласному телеканалі «Рось», повідомив президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Владимир Лашкул.

Сам Анатолій Бондаренко у Фейсбуці прокоментував подію доволі стисло:

«Нова посада», - написав міський голова.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Черкащанка 25.07.2016 17:44
Дааа, Оверко, ти-таки точно той, ким обiзвав народ, якщо вважаеш "рятiвниками" футболу ( та не тiльки) лашкулiв, бондаренкiв, суркiсiв та ахметових! Вони спочатку "видоюють" народ, а потiм стають "меценатами", "благодiйниками" та "рятувальниками", бо чiтко знають, у кого взяти та куди вкласти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #12 Оверко 25.07.2016 13:09
Цитую Черкащанка:
[quote name="Оверко"]І тут д.білам невгодили.А що краще було б щоб команда ледве животіла,а то і взагалі зникла як це було до того ж Лаштула?[/quo
Не вистачало тiльки мера - почесного президента, щоб наша команда "восстала из пепла" та стала процвiтати"! Всi ж розумiють, навiщо все це робиться, а ви нас за дурнiв тримаете!

А мабуть що дурні і є! Якщо до сих пір як при совдепії вважаєте що футбол любительський вид спорту і футболісти працюють слюсарями,ванта жниками і електриками,а в вільний від роботи час грають в футбол.І вважаю ще дурнішими тих хто вважає що професійний футбол може обійтися без Лаштулів, Бондаренків,Сур кісів чи Ахметових. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Черкащанка 25.07.2016 09:43
[quote name="Оверко"]І тут д.білам невгодили.А що краще було б щоб команда ледве животіла,а то і взагалі зникла як це було до того ж Лаштула?[/quo
Не вистачало тiльки мера - почесного президента, щоб наша команда "восстала из пепла" та стала процвiтати"! Всi ж розумiють, навiщо все це робиться, а ви нас за дурнiв тримаете!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Оверкот 25.07.2016 09:34
Цитую Оверко:
взагалі зникла як це було до того ж Лаштула?

Лашкул - молдавське прізвище, а ти переробив його на французький манер - "ЛаШТул" ;-) Це по-французьки тіпа "стілець" означає? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Не фанат 25.07.2016 09:31
Цитую Оверко:
І тут д.білам невгодили.А що краще було б щоб команда ледве животіла,а то і взагалі зникла як це було до того ж Лаштула?

Сам ти д.біл, якщо вважаєш, що приватний замизганий клуб династії Лашкулів повинен фінансуватися коштом міста - коштом його платників податків!
Лисянин Бондаренко зробив ще один впевнений крок у бік повного несприйняття жителями Черкас. Навіть Одарич гроші для баскетболістів "Черкаських мавп" шукав у кишені Бродського, а не міста!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Эксперт 25.07.2016 08:19
Пока в своем доме подвергается насилию нач.департамената здоровья и финансов Стадник с Джуган - мер получает новые должностя....

Брежнев ты наш....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #7 Оверко 24.07.2016 17:24
І тут д.білам невгодили.А що краще було б щоб команда ледве животіла,а то і взагалі зникла як це було до того ж Лаштула?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Сидоров 24.07.2016 14:57
Ти ба!! Але кажний сходить з розуму як хоче.Час , він такий , справедливий, розставить все на свої місця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Реґіональна Тальнівщина 24.07.2016 14:34
Я знаю, чому воно так називається "Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання" - там явно не обійшлося без участі вірменської громади

Не розумію, чому не дати керувати клубом вірменам - нехай би бігали по пюлю на радість своїй чисельні громаді. Але ж ні!
1. Треба цю совкову громадіну взяти на державний баланс
2. Платити з бюджету немалу зарплату футболістам, тренерам і масажистам!
3. Платити чималі щорічні внески в ТОВ "Рога і Копита" - ФФУ Суркіса за члєнство
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Андрій 24.07.2016 13:51
Обласний телерадіокомпан ію "Рось" юридично ліквідовано, є філія національної телкомнанії