реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні перед початком сесії Черкаської міськради три депутати отримали подяки від міського голови.

Так, за активну громадську позицію, волонтерську діяльність, допомогу АТОвцям подяки отримали Микола Мирза, Руслан Лола і Станіслав Лукирич.

– Вони за своїм характером скромно мовчали, але коли вони їздили туди, то невідомо чи вони б вернулися живими. Тож дозвольте мені виловити від імені депутатського корпусу слова подяки цим депутатам, – зазначив під оплески мер Анатолій Бондаренко.

DSC_0012

DSC_0016

DSC_0017

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 МАКС 18.12.2016 14:17
МИРЗА-БЫЛ ВО ВСЕХ ПАРТИЯХ И КЛЯЛСЯ В ВЕРНОСТИ И ПРЕДАННОСТИ.ВО ВРЕМЯ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЫ ТАКИЕ БЫЛИ ПОЛИЦАЯМИ.А ЕГО ПРЕДАТЕЛЯ(БЕЗ ЧЁПИКА СЗАДИ)ПООЩРЯЮТ-ПОЗОР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 С.Лукирич 30.07.2016 01:46
Дякую друзям за підтримку!!!
І Вам, диванна сотня теж дякую! І хочу сказати всім хто не знає, що наша група "Патріот"( керівник О. Котенко) була одна з перших яка почала визволяти з полону наших хлопців і дівчат. До речі одни з перших визволених хлопців були Черкащани О. Осейко та Д. Половинка, вони перебували у полоні у м. Снежном. Нашій групі вдалося їх визволити 28 липня 2014 року.
Кому цікаво зайдіть на сайт ГО " Група Патріот" чи в ФБ на сторінку керівника групи Олега Котенко.
Миру Всім!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Скромнік 28.07.2016 17:42
скромно мовчали, вони і при Ригах скромно мовчали, будучи головами іхніх організацій,і коли Тулупа захищали скромно мовчали на камеру, і при Порошенку тепер скромно мовчать. Відразу визивають ці скромніки :-x
Коли вже іхні скромні доходи перевірять на предмет підставних фірм та кормушки з бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 федор принципиальный 28.07.2016 17:36
Коля мирза при любом мэре свой человек,в какой он только парти не побывал,кому он только ...... не лизал,но И дахновка его уже собственность с жителями вместе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 стабилизец 28.07.2016 15:46
рыбак рыбака... толя-железяка братву собирает. бум теперь жить по понятиям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #5 Ропан 28.07.2016 13:13
Те,що Мирза пройдсвіт,знают ь всі.Нічого і нікому він з власної кишені не дасть.А з бюджету - так,скільки завгодно.Пас...на він людина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 гога 28.07.2016 12:34
Так Лукирич б...дюжка.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #3 УБОЗ 28.07.2016 11:29
Цитую А судді хто?:
Мирза і Лукирич - найкращі? :lol:

Колись вони були гордістю бригад 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #2 Урюк 28.07.2016 10:49
Цитую А судді хто?:
Мирза і Лукирич - найкращі? :lol:
Не важливо ким ти був,важливо ким ти став...Через те так і живемо. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #1 А судді хто? 28.07.2016 10:39
Мирза і Лукирич - найкращі? :lol: