реклама

реклама

Військові та громадські активісти звернулися з листом до генерального прокурора України, віце-прем’ер-міністра та голови парламентського БПП, в якому просять притягнути до відповідальності депутата Владислава Голуба, який, як йдеться у листі, «…постійно зводить наклепи на депутата Черкаської обласної ради Віктора Полозова».

письмо-3

Авторів листа обурив виступ депутата Голуба у Верховній Раді 13 липня. Такі дії народного обранця вони вважають зведенням особистих рахунків і просять його однопартійців відреагувати на звернення.

Повний текст листа подаємо тут.

Image1

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 Лютий 04.08.2016 18:52
Пане Бульбо чи як там вас насправді...Ну чого назвали комуняками,совк ами?Серед них же дійсно є такі що партбілет до цих пір носять і за ковбасою по 2.20 сумують.Не всі правда але ж таки є.Нинішнє покоління звісно продажне-особливо оте що в Радах сидить.Але як не дивно є і такі що на Сході воюють за рідну землю,і під кулями гинуть на Майданах - чи не так?Ви з Васею мабуть тоже трішечки "совки" раз за комуняками так сумуєте? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 бульба 01.08.2016 21:59
Цитую Вася:
Наши деды после войны работали,училис ь и строились.... А тут сплошные директора герои... на стройках и благо устройствах улиц ваши места....

Так діди зараз не в моді. Їх внуки запродалися і назвали їх комуняками, совками і іншиими образами. Нинішньому продажному поколінню головне бабло, так вони і під фашиста ляжуть і бандері підлижуть. (Звісно не всі а та кучка отого що керується обамкою).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Семен 29.07.2016 15:15
Хто же его посадит, он же памятник.
Ну смешные, он же нардеп, какая видповидальнист ь? Он же неприкосновенны й.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Вася 29.07.2016 12:27
Наши деды после войны работали,училис ь и строились.... А тут сплошные директора герои... на стройках и благо устройствах улиц ваши места....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Сармат 29.07.2016 12:23
Цитую Питання:
А в чому саме полягає "наклеп"? Що саме так обурило військових? Журналісти, подавайте повну інформацію!

То ти ж читай: Голуб звинуватив Полозова у сепаратизмі)))) Оце й обурило)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Сармат 29.07.2016 11:43
Ооооо! Активізувалися пошановувачі Голуба)))))Шо ваш депутат може? Тільки вонь по фейсбуку розганяти))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Питання 29.07.2016 11:29
А в чому саме полягає "наклеп"? Що саме так обурило військових? Журналісти, подавайте повну інформацію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Дожилися! 29.07.2016 08:26
Вам,поважні пани, офіцери не соромно! Ви хоча б читали те, що підписуєте та вникали в ситауцію! Вам дали бумажку якимось неучем складену, а ви й підмахнули. Чи вам все одно, що завтра буде з українським стратегичним підприємством, на посаду якого пропихується олігарх, якого захищаєте? Вам все одно, кого і как ганбити? Ви ж командири! СОРОМНО...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 прохожий 28.07.2016 19:36
Невже у Кримінальному кодексі України є відповідальніст ь за наклеп? Цим листом хіба що можна підтертися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Снежка 28.07.2016 19:27
Цікаво який порох нюхає у Москві компанія якою керує Полозов? Можливо також воює там за Україну?