реклама

реклама

Черкащанин Сергій Куліш щойно здобув срібну медаль Олімпійських ігор, які проходять зараз в бразильському Ріо де Женейро, - інформує "Прочерк".

RIOEC8818PUQT_768x432

У фіналі змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки Сергій поступився лише олімпійському чемпіону Лондона Ніколо Кампріані з Італії.

Слід відзначити, до фіналу наш спортсмен вийшов з четвертим результатом. Упевненими завершальними пострілами Сергій зміг обійти представника Індії та Росії і здобути для України першу олімпійську медаль на іграх в Ріо.

RIOEC8818PUQT_768x432

160808180802_kulish_624x460_getty_nocredit

"Я просто робив свою роботу, намагаючись виконати задачі, які були поставлені напередодні цього важливого старту", - розповів 23-річний срібний призер, якого цитує сайт НОК України.

"Кожен спортсмен має мрію потрапити на Олімпійські ігри, а в мене є і Олімпійська медаль. Це дуже багато для мене значить", - сказав він.

Спортсмен вийшов до фінальної вісімки змагань, які завершилися в Ріо, і показав там результат 204,6 очка.

"Золото" отримав італієць Нікколо Кампріані, а третім став росіянин Володимир Масленников.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-7 #22 Не екс 15.08.2016 11:37
Цитую Экс.спортсмен:
Не утишительный итог олимпиады-приговор всему нашему спорту и не хрен петь оды.

Ти дебіл? А як "нащот" того, що наші шаблісти вчора знову "порубали" москаликів у Ріо, хоча тих путлєр фінансує несоразмєрно більше ще й лічно мочу їм бодяжить перед допінг-контролем? ;-)
Видно, максимум твоїх "досягнень у спорті" - це пару "нічиїх" у підкидного дурня і "риба" в доміношного козла. Інакше знав би, що у спорті головне - не гроші, а прагнення перемогти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 Марина 15.08.2016 11:32
Цитую Молодець, черкащанин!:
Подвійний успіх: здобув "срібло" і по самі помідори взув "байца" з ерефії ;-)

Я конечно же радуюсь успехам отдельных спортсменов,но я презираю эту власть.которая провалила выступление нашей команды на олимпийских играх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Вячеслав 15.08.2016 11:29
По медальнему зачёту Украина на 48 месте-3серебро 1 бронза.Конечно же это не провал наших спортсменов,они то как раз делали всё что могли и больше того.Это позор нашей власти,которая на протяжении многих лет уничтожала наш спорт,а значит и здоровье нации.Из десяти подростков,кото рые проходили медосмотр на предмет прохождения воинской службы в армии,9 из 10 оказались непригодны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Шторм 15.08.2016 10:59
Молодець Сергій, медаль -це факт, все інше балаканина. А от стосовно відношення в державі до спорту - тоже факт - ніяке. Все лише завдяки спортсменам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Экс.спортсмен 15.08.2016 10:26
Слушайте эти дифирамбы,котор ые некоторые пытаются петь украинскому спорту,меня не просто злит,как бывшего спортсмена и унижает,посколь ку мы в таком случае нисколько не отличаемся от "патриотов" рашки,выдающие желаемое за действительное.Надо признать со всей ответственность ю,что просрали мы олимпиаду,проср али!Не утишительный итог олимпиады-приговор всему нашему спорту и не хрен петь оды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Олекса 15.08.2016 08:04
Цитую Знавець:
Кому, кому??? це Ви за кого там говорите? Зеленського? Та це найбільш бездарний керівник в спорті який був за всі роки!!! Коваля друг, кум і панібрат)))) не смішіть людей!від нього не тільки спорт плаче! :lol: :lol: :lol:

Эта бездарность,кот орая окупировала все ветви власти-итог кадровой политике президента и наш похеризм во время выборов и конечно-же продажность.Маемо щё маемо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Слава Метревелли 14.08.2016 19:19
Цитую Слава Україні!:
[quote name="черкащанка"]Первая и единственная, какая экономика в стране, такой За перший тиждень змагань в України - вже три срібні й одна бронзова медалі Олімпіади в Ріо. І це - ще не вечір.
А тобі - аби гавкнуть, ватанка? ;-)

сообщаю модераторше:про ходя мимо помещения,где награждали фехтовальщиц,ув идел
укр спортсменку которая имела бронзовую медаль-металл точно тот который украли в Черкассах с таблички и она браталась с руськой зпорстменкой.И может и не пела гимн России но губами шевелила в такт RUS гимну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Уточню 14.08.2016 14:50
Цитую Слава Україні!:
За перший тиждень змагань в України - вже три срібні й одна бронзова медалі Олімпіади в Ріо. І це - ще не вечір.
А тобі - аби гавкнуть, ватанка? ;-)

Те що срібних - вже три, то це точно. А бронзових хіба не дві?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Слава Україні! 14.08.2016 14:08
[quote name="черкащанка"]Первая и единственная, какая экономика в стране, такой За перший тиждень змагань в України - вже три срібні й одна бронзова медалі Олімпіади в Ріо. І це - ще не вечір.
А тобі - аби гавкнуть, ватанка? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 черкащанка 13.08.2016 13:19
Первая и единственная, какая экономика в стране, такой и спорт :sad: