Сьогодні у Черкасах близько 200 людей взяли участь у Хресній ході, яку організувала Українська православна церква МП на честь свята великомученика Пантелеймона, пише zmi.ck.ua

1470731428-280

Спочатку митрополит Черкаський і Канівський Софроній провів божественну літургію, а потім вже почалася хресна хода із Черкаською іконою Пресвятої Богородиці довкола території Соборного парку вулицями Смілянською, Надпільною (колишня Ільїна), Свято-Макаріївською (колишня Леніна).

На заході знаходилися представники правоохоронних органів, які забезпечували порядок. На вході до Соборного парку учасників заходу зустріли активісти "Правого сектору Черкащини", однак жодних сутичок, попри таку ймовірність, не було.

Представники патріотичної організації тримали у руках фото із надписом про те, що Московський патріархат фінансує війну на Донбасі. Однак ніхто із прихожан на це не відреагував.

реклама

Коментарі  

 
-3 #126 бульба 11.09.2016 19:04
гарно дурманять голови людям запроданцы. Знищили Україну, пограбували народ і вкидають далі для розбрату дуті новини і грабують знищують і кошмарять український народ далі. А ви скакайте й присідайте якщо розум затмаряний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #125 Солдат 11.09.2016 17:20
Сергійку - перед тим як писати відповідь або читай уважніше або хоч-би похмеляйся,а то скоро твоя логіка доведе тебе до думки що я мусульманин :-) До всього мацковского відношусь з презирством, мацковских попів вважаю іудами.В католицизм тебе не тягну та і кому ти там потрібен (власне кажучи як і в православіі)?Не старайся видати себе за непоборного захисника віри - у тебе це виходить слабенько в зв"язку з браком розуму і аргументів.Ну а на Москву ми ще підемо...точніше поідемо...на танках.Всьому свій час :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #124 стабилизец 11.09.2016 08:34
тьфу ты, блин. 21 век. и тут же рядом пузатые попы и никому не подконтрольный бизнес неважно под каким крестом. наверное, изрядно нагрешили допысувачи 11 страниц, шо одна у них надежда на чужого бородатого дядьку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #123 Сергiй 10.09.2016 20:47
Цитую Солдат:
СЕРГІЮ...ти біднесенький дивлюсь заждався відповіді :-) Відповідаю - хрещений.Якого патріархату була церква не знаю(малий ще був).До церкви на даному етапі дійсно відношусь з деякою підозрою - як і до любоі комерційноі структури якою церква є зараз.І ще - скажи мені "друже" чим же ваші дійства відрізняються від мацковських? ;-)
""""""Я таки зрозумiв тебе -Нехристю- ти не пам"ятаешь де тебе хрестили )) дуже дивно ! Отже --хрест-- ти не носив,бо знав би який вiн - православний чи католицький . Що ти вчепився до МП ??? Якщо тобi тут не подобаеться церква.то й тьохай до москви пiшки -як так полюбляешь усе московське . Я тобi вже казав- що моя Батькiвщ
щина тут i зараз . Не тягни мене у католицьтво , шукай iнших "ходокiв " ) Та не "заждався" ,а дочекався )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #122 Солдат 28.08.2016 22:19
СЕРГІЮ...ти біднесенький дивлюсь заждався відповіді :-) Відповідаю - хрещений.Якого патріархату була церква не знаю(малий ще був).До церкви на даному етапі дійсно відношусь з деякою підозрою - як і до любоі комерційноі структури якою церква є зараз.І ще - скажи мені "друже" чим же ваші дійства відрізняються від мацковських? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #121 Сергiй 27.08.2016 20:14
Отже вiдповiдi немае - робимо висновок --------Нехристь -Кажан кружляв коло церкви , та марно .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #120 Сергiй 18.08.2016 18:33
Цитую Солдат:
"СЕРГІЮ" Ти мабуть від мобілізаціі "відкосив" раз говориш всяку нісенітницю про вік...Про служителів скажу тобі так - чому ці православно-християнські діячі не ходили хресними ходами скажем років 5 тому?Чому пішли в акурат після російського хресного ходу організованого москвою? Співпадіння? :-)
"""""" Вiдповiдаю : ходять Хресними Ходами iз чудотворними iконами ЗАВЖДИ! Просто ти не вкладав око ранiш на це дiйство -тому тобi дивнина - Ходять служителi навколо церкви . I до чого тут москва ? В них своi дiйства ,в нас- своi. Ти щось дуже пiдозрiлий до всього церковного .Та дай менi вiдповiдь : ти хрещений у церквi МП чи ти --- атеiст комсомолець ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #119 Солдат 18.08.2016 10:34
"СЕРГІЮ"...на які релігійні свята і ще з якого приводу відбуваються Хресні ходи я знаю.Про боязнь і Нехристів ти знову написав нісенітницю.Про те що ти відслужив і не полізеш до чужоі хати я також зрозумів.Те що твоя Батьківщина тут і захищати ти іі не будеш - теж не викликає сумнівів.Ти мені дай відповідь на ті питання що я задав? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #118 Сергiй 18.08.2016 00:01
Цитую Солдат:
"СЕРГІЮ" Ти мабуть від мобілізаціі "відкосив" раз говориш всяку нісенітницю про вік...Про служителів скажу тобі так - чому ці православно-християнські діячі не ходили хресними ходами скажем років 5 тому?Чому пішли в акурат після російського хресного ходу організованого москвою? Співпадіння? :-)
Спецiально для тебе : Хресний Хiд бувае на Пасху , або коли держава воюе . Згуртовуе людей для захисту , або закликае до миру . Не розумiю - Чого ти так боiся Хресноi Ходи ??? Бояться тiльки Нехристи , яких трусить коло входу до церкви , не можуть ногами переступити порiг церкви . Мобiлiзацiя менi нi до чого - я свое вiдслужив, i не полiзу до чужоi хати ,моя батькiвщина тут ,бо я тут живу та роблю .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #117 Вiй 17.08.2016 23:52
Цитую *:
[quote name="Солдат"]Доброго дня моі "шановні" опоненти!Дивлюс ь ви біснуєтесь як чорти в пеклі - і це мене радує.Щоб ви далі не робили безглуздих припущень і не менш безглуздих висновків скажу вам так - службу проходив в ЗСУ,був мобілізований під час третьоі хвилі,офіцер,ві к - далеко за 40,освіта -вища.Добровольчі формування ( ПС,Айдар,Азов,О УН,та інші ) вважаю справжніми патріотами і хорошими воінами.