реклама
Sucurity Police

реклама

Виселенням 81-річної Уляни Бабешиної із квартири завершилася в суботу історія її протистояння із новими власниками помешкання.

Нагадаємо, літня черкащанка, яка володіла половиною квартири (другу половину забрали за борги її сина), чисто випадково дізналася про те, що в неї з пенсії вираховують гроші: вона нібито отримала великий доларовий завдаток за своє житло. Сама Уляна Трохимівна твердить, що жодних коштів не бачила в очі.

Як повідомили «Прочерку» родичі літньої жінки, минулої суботи вранці група людей, що представляють нового власника, зайшла до квартири, двері до якої через спекотну погоду були відчинені. Уляну Трохимівну та членів її родини в нічних сорочках виставили за двері. До літньої жінки, яка сильно розхвилювалася, довелося викликати «швидку». Наразі її взяла до себе дочка, котра живе в Києві.

Тим часом, син Уляни Трохимівни Анатолій повідомив, що родина й далі намагатиметься відстояти права літньої жінки на її помешкання.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 Гельсингфорс 21.08.2016 12:53
Збирають довiдки про старих та немiчних .а потiм пiдсовують липовi документи на пiдпис . Стареньки пiдписують ---собi вирок (((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 олег 13.08.2016 06:29
Якщо у сина був кредит в банку, то і банки такі ж як суди. Спочатку роздають кредити наліво і направо, не зважаючи на особу позичальника, а потім через продажні суди забирають все, що можна, реалізуючи це за копійки своїм. Щоб брать кредит, треба в першу чергу мати роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Dirty Harry 12.08.2016 15:06
Мутна історія. Чую ..уть не зрозуміло тільки де. :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Я черкащанин 12.08.2016 13:54
У статті, на яку є посилання в першому абзаці, говориться, що квартиру у бабусі відібрав молодий юрист Сергій Гартінгер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Голобородько 12.08.2016 12:58
Кому не нравится той ватник и москаль . ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 ХМ 12.08.2016 09:31
стаття якась тупа... завдаток, новий власник - шось не ясно , вона продала квартиру чи ні??? Документи є якісь??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Юрист 12.08.2016 06:15
Цитую Ми:
Займався цією справою депутат міської ради, чорний ріелтор Л......!

Так давайте прізвище, нехай народ знає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 та ну 11.08.2016 22:37
Лола? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Реґіональна Тальнівщина 11.08.2016 21:21
Цитую Ми:
Займався цією справою депутат міської ради, чорний ріелтор Л......!


Ось так буває з гоями, коли вони голосують за антиукраїнські партії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Реґіональна Тальнівщина 11.08.2016 21:19
Сєкти лічностного росту і кредити до добра не доведуть. Це шлях додобровільного рабства і криміналу. В Росії тих хто взяв кредит і не зміг виплатити утилізують в Сирії

Бабка собі тихенько доживе віку в селі або будинку престарілих, а в квартирі завтра почне робити ремонт молодий єврей