реклама

реклама

У Черкасах під час засідання виконкому зчинилася бійка, інформує у "Фейсбуці" начальник одного з відділів виконкому Андрій Поліщук.

ACD (3)
Рівень членів виконкому дивує. Член виконкому (від "Азову") спочатку сказав що не розуміє російської , потім уточнив у людини з залу "ты что дебил?!" і під кінець зав'язав бійку ...??? P.s. Згадався старий анекдот "И эти люди запрещают мне ковыряться в носу!!! ..." - пише чиновник.

Видання infomist.ck.ua уточнює, що штурханина сталася між підприємцями Олександром Шматком та Олегом Лисаком, а також членом виконавчого комітету, азовцем Дмитром Кухарчуком. Конфлікт виник під час розгляду питання про демонтаж тимчасової споруди по вулиці Богдана Хмельницького.

Підприємець Олександр Шматко зазначив, що також має на цьому місці кіоск і демонтаж є незаконним. “Каменем спотикання” стало те, що підприємець говорив російською.

– Говоріть українською, і тоді члени виконкому зможуть вас зрозуміти, – звернувся до підприємця Кухарчук. Натомість підприємець продовжував говорити російською.

– Ти що д***л? – обурився Кухарчук.

Опісля в розмову включився ще один підприємець Олег Лисак. Він заявив, що підприємці можуть говорити так, як їм зручно. Він також звернувся до першого заступника міського голови Станіслава Овчаренка, аби той викликав правоохоронців на засідання виконкому.

Під час словесної перепалки з місця встав Кухарчук і пішов до підприємців. Між ними відбулася штурханина.

ACD (3)

– Ти постійно порушуєш закон, двічі вже зривав засідання виконкому, сядь на місце, – апелював до Лисака заступник міського голови Ігор Коломоєць.

– Я з вами свиней не пас, не тикайте! – кричав у відповідь російською Лисак і продовжував вимагати зупинити засідання і викликати поліцію.

Емоції таки вдалося вгамувати

реклама

Коментарі  

 
-2 #80 Солдат 19.08.2016 09:09
Генералу. Я бачу що дофбаеб - це твоя посада :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #79 Генерал 18.08.2016 18:21
Цитую Солдат:
"Шторму" Чуєш розумнику - а ти сам то давно мився? Я розумію що ти вважаєш себе за Петра Першого - але тут трохи місце не те.Тут Украіна а не рашка і твоі поради мало кого цікавлять :-)

ДоФбаеб!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #78 Солдат 18.08.2016 14:38
"Шторму" Чуєш розумнику - а ти сам то давно мився? Я розумію що ти вважаєш себе за Петра Першого - але тут трохи місце не те.Тут Украіна а не рашка і твоі поради мало кого цікавлять :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #77 Шторм 18.08.2016 09:29
Мінсуючи комент відносно особистої гігієни і порядності, і правельності, розумію, більшість хоче не миться не бриться і залишиться дикарями на все життя. Щоб побільше воні і бардаку, а там уже хрен розбирешся хто правий, ну з нами так завжди історично було, поки хтось в рамки не поставить. Значить, ще раз кажу, побрити бороди і привести перш за все зовнішній вигляд до порядку, встановити хоч якийсь "фейс контроль", і потім як у Чехова , щоб і одежа і душа і тіло і думки були правельними і красивими, тоді можна щось вирішувати, а коли навіть без діалогу дивишся на людину і розумієш що якщо він так виглядає, які думки можуть бути в цій голові - "Зарежу та поламаю". Так толку не буде. Тол є там, де порядок а не вакханалія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #76 ХМ 18.08.2016 08:55
Кстати Лысак боксом занимался, мог бы запросто Кухарчука вклеить, но специально не бил а руки держал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #75 Підтримую! 17.08.2016 19:15
Цитую Вата:
Цитую Патріот:
А чому Дісканта всі розуміють і .....ілом не називають?

И Буданцева? Весь патриотизм Кухарчука.

Це правда. Кухарчук, треба виправить ситуацію - "торцонуть" і Буданцева. Для профілактики - бо він ще те *** ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #74 Солдат 17.08.2016 19:05
Щось RATMа не чути.Невже таки пішов туди куди його послали?Невже піддався спокусі?Такого бійця ватанське військо не вберегло...Як же ми тепер без нього? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #73 RATM 17.08.2016 17:50
Цитую Патріот:
А чому Дісканта всі розуміють і .....ілом не називають?

Потому как Дискант власть и представитель ОПГ Тимошенко. А Лысак и предприниматели нет. "Украинцы" они такие, все дома говорят по-русски, но хотят чтобы другие мовкали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #72 Вата 17.08.2016 17:03
Цитую Патріот:
А чому Дісканта всі розуміють і .....ілом не називають?

И Буданцева? Весь патриотизм Кухарчука.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #71 Патріот 17.08.2016 16:21
А чому Дісканта всі розуміють і .....ілом не називають?