реклама
Привітання від міського голови
реклама

Приміщення колишнього кінотеатру «Мир» реконструюють і перетворять у кілька спортивних залів. Вже у понеділок підрядна фірма «Сокіл 5000» розпочне роботи. Насамперед візьмуться за покрівлю, опісля – систему опалення, а вже потім – за внутрішні роботи.

Майбутня зала для маленьких гімнастів

Майбутня зала для маленьких гімнастів

На реконструкцію спрямують шість мільйонів гривень. Чотири вдалося пролобіювати з державного бюджету нардепу Олегові Петренку, ще два спрямувало місто. До кінця тижня підрядник отримає 589,5 тисяч гривень авансу, тож у понеділок на об’єкті почнуться роботи. Завершити їх планують до кінця року.

Щоб обговорити з підрядником особливості проекту та проконтролювати підготовку до початку робіт, сьогодні там побували Олег Петренко, а також заступник департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов і начальник управління молоді та спорту Ольга Сисоєва.

За словами директора ДЮСШАнатолія Лихацького, «Мир» стояв без ремонту близько десяти років. П’ять років тому його передали на баланс спортивної школи, оскільки та не має власного приміщення для занять. Опісля тривало розроблення проекту, пошук коштів, і лише зараз справа зрушила з мертвої точки.

На першому поверсі будівлі розмістяться адміністративні кімнати, роздягальня, а також дві сучасні вбиральні з душовими кабінами. У колишньому кінозалі облаштують зал для спортивної гімнастики. На другому поверсі планують розмістити відділення тенісу і бадмінтону для початкових груп. На третьому – дві роздягальні для тренерів, а також кімната, де батьки зможуть чекати дітей із занять і навіть «підглядати» за тим, як вони займаються, через спеціальні віконця.

– На сьогодні для занять зі спортивної гімнастики місто орендує приміщення у «Спартаку», виплачуючи в рік близько 600 тисяч гривень. Оскільки кінотеатр буде реконструйовано, ми зможемо направляти ці кошти на покращення спортивної інфраструктури. Обсяг робіт – колосальний, але докладемо всіх зусиль, аби до кінця року сюди вже «заїхали» діти, – розповідаєначальник міського управління молоді та спорту Ольга Сисоєва.

Вона також говорить, що частина снарядів для спортивної гімнастики вже є – їх закупляли раніше. Решту планують докуповувати під час ремонту.

Символічно, що початок робіт із реконструкції розпочнеться якраз із перемогою українського спортивного гімнаста Олега Верняєва на Олімпійських іграх у Ріо, каже народний депутат України Олег Петренко.

– Перемога Верняєва – це результат тривалої і кропіткої праці. Читав одне з його інтерв’ю ще до поїздки на Олімпійські ігри, в якому він розповідав, в яких умовах тренуються олімпійці. Ці умови, м’яко кажучи, дуже недосконалі. Що вже говорити про місця, де займаються діти? – каже Олег Петренко. – Є небагато видів спорту, куди в п’ять років можна віддати дитину займатися спортом. І серед таких – саме спортивна гімнастика. Виростаючи, не всі діти стають гімнастами, багато з них ідуть в інші види спорту. Але всі,хто з дитинства займаються гімнастикою, отримують хорошу базу: стають більш спритними, гнучкими, аніж їх ровесники.

За словами Олега Петренка, зал для спортивної гімнастики відрізняється від решти тим, що його неможливо використовувати універсально.

– Зал складається зі стаціонарно встановлених снарядів, які неможливо кудись переносити. Саме тому виникла необхідність будівництва окремого залу для спортивної гімнастики. Неможливо цим видом спорту займатися, наприклад, у спортзалі якоїсь зі шкіл. Хочеться подякувати міській владі, яка допомагає в реалізації цього проекту і матеріально й організаційно.

Про це інформує прес-служба нардепа

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама