реклама

реклама

-	На фото – Ігор Лупина. Фото Степана Вінярського

- На фото – Ігор Лупина. Фото Степана Вінярського

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб 11 жовтня представив колективу Головного управління Держкомзему нового керівника – Ігоря Лупину.

Очільник області зазначив, що Черкащина - регіон розвиненого рослинництва і землеробства, тож від ефективної праці землевпорядної служби області певною мірою залежатиме добробут громадян.

Ринок земель, як зазначив Сергій Тулуб, принесе кожному пересічному селянину стабільність, адже земля є нашою годувальницею, і від того, в які руки вона попаде, залежатиме її родючість та майбутнє краю. Про це інформує офіційний сайт Державного агентства земельних ресурсів України.

Землевпорядна служба допомагає органам місцевого самоврядування у наповненні місцевих бюджетів. Незаконно захоплені значні площі земель, несплачені податки, побудовані виробничі та інші будівлі на самовільно зайнятих земельних ділянках є перепоною в наповненні бюджетів територіальних громад, тому новий керівник управління земельних ресурсів поставив такі завдання: подолання корупції в органах земельних ресурсів; забезпечення контролю за використанням земельних ділянок та дотриманням вимог земельного законодавства, особливо в межах прибережної смуги Кременчуцького водосховища; завершення до 17 жовтня цього року видачі громадянам області заборгованих державних актів; проведення серед населення області роз’яснень щодо ринку земель сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, що раніше Головне управління Держкомзему у Черкаській області очолював Володимир Білик.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 Цікаво 17.10.2011 18:10
Ігоре, а чи зняли негласний мараторій Тулуба на оформлення права користування земельними ділянками?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 процес идет 15.10.2011 15:32
СБУ арестовала чиновника за незаконную передачу двух островов на Днепре
информируют ФАКТЫ 15.10.2011, http://fakty.ua/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Вот тебе 15.10.2011 12:40
Хорошие руководители на дороге не валяются. Это только с точки зрения ......масс кажется, что управлять большими структурами может и кухарка.

А це, мабуть, мама-теща або жонка Віточка за свого коханого так ................................або, ні, ще деякі шестьоркі залишились яким ну дуже погано було цей рік без шановного пана Лупини, але вони ж шестьорки, вони під любого керівника лягуть, вот і витримали цей час, а зараз вони "піднімуться з пеплу", і тепер всі чекаємо, що пан Лупина із земелькою і людьми поробить, ух, дух захватує, що тепер буде робиться.Зв"язківці перехрестились коли його рік тому за наказом Дзекона вигнали із Укртелекому за невиконання своїх посадових обов"язків...........................
Шановні працівники Держкомзему, ми, насправді, дуже вам всім співчуваємо за те що вас очікує в майбутньому, але скільки мотузці не тянуться кінець завжди наступає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 С.Б. 15.10.2011 11:42
Цитую Кадровик:
Сергій Борисови! Ви хоча б запитали у головного редактора газети "Ділова Черкащина" Сауха А.І хто такий Лупина І.І. Білшість Черкащан думають, що Ви допустили велику помилку призначивши Лупину І.І. начальником ГУ земельних ресурсів Черкаської ОДА, він нічим не відрізняється від Білика.............................


Так було задумано :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #11 Кадровик 14.10.2011 16:57
Сергій Борисови! Ви хоча б запитали у головного редактора газети "Ділова Черкащина" Сауха А.І хто такий Лупина І.І. Білшість Черкащан думають, що Ви допустили велику помилку призначивши Лупину І.І. начальником ГУ земельних ресурсів Черкаської ОДА, він нічим не відрізняється від Білика.............................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-37 #10 Вот те и уу 14.10.2011 09:45
Цитую уу:
Із Укртелекому вигнали, підібрали бідного в ПР.

Хорошие руководители на дороге не валяются. Это только с точки зрения ......масс кажется, что управлять большими структурами может и кухарка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #9 Александр 14.10.2011 07:53
В Укртелекоме, и в частности в нашем большом селе Черкассы поговаривают, что Игор... Лупина не беднее Вов... Билыка. С Укртелекома урвал все только, что можна. Построил все те же вилы для себя и не одну, купил джипы, кадилаки, яхты, катера, ресторанчики, магазинчики и тп. Все почти один к одному как и в Билыка. Только это все преобреталось за бизнысовые и бюджетныве денежки, а Билык все это приобрел только за счет "зароботной платы" гослужащего. Короче Тулуб поменял одного олигарха из сомнительной собственностью и репутацией точно точь в точь на такого же...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #8 уу 13.10.2011 16:19
Із Укртелекому вигнали, підібрали бідного в ПР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Фелікс 13.10.2011 12:10
Цитую розставимо крапки над і:
Боротися з корупцією повиннні ті, які офіційно, з бюджету, отримують заробітну плату. З них і треба питати, в тому числі і за вкрадені землі берегів Дніпра.



Цього не буде при цій владі, тому серед крадіїв комунальних земель на побережжі Дніпра - перші всі керівники контролюючих органів!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Фелікс 13.10.2011 12:08
Цитую Минуло 3 міс. І що далі?:
Рибак: Своїми двома ногами обійшов всі ділянки прибережних забудов.
ПРОЧЕРК від 04 липня 2011, 08:40


Тулуб заборонив під загрозою звільнення Рибаку продовжити роботу з питань незакооного захоплення та забудови, тому 90% забудовників - керівники прокуратури, СБУ, судді...
Тому влада на чолі Тулуба і Одарича в черговий раз дурить черкащан заявами про наведення порядку!!!