реклама

реклама

19 серпня члени виконкому затвердили проект містобудівної  документації "Детальний план території  в межах вулиць Оборонна, Байди Вишневецького, Вернигори та М. Грушевського в м. Черкаси. Цю територію вже придивилися інвестори, пише ВІККА

870491

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артура Савіна, інвестор планує звести на території колишньої військової частини торговий центр з підземним паркінгом.

Міський голова, у свою чергу, дав зелене світло будівництву і додав, що інвесторам варто пришвидшитися, аби привести до ладу територію.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 черкащанка 26.08.2016 18:03
Цитую Реґіональна Тальнівщина:
Навіщо зводити? Для цього вже є приміщення погорілого єврейського цирку... ой, драмтеатру 8)


Придурок :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 совок 26.08.2016 17:28
Лінь виправдовується відсутністю робочих місць.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 сам 26.08.2016 16:20
Самий оптимальний варіант віддать під торговий центр приміщення міськвиконкому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Реґіональна Тальнівщина 26.08.2016 14:21
Цитую справедливий:
А хто тоді буде виробництво відкривать?, одна торгівля


Вірмени вміють тільки торгувати. Більше нічого

Тому й не дивуйтеся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 Реґіональна Тальнівщина 26.08.2016 14:20
Навіщо зводити? Для цього вже є приміщення погорілого єврейського цирку... ой, драмтеатру 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Тю! 26.08.2016 10:13
Скільки дописів! Панове, чи ви переймаєтеся? Торговий центр побудують не за міські кошти, а за кошти інвестора. Якщо він прогорить, буде іншим інвесторам наука. Якщо ні - залишиться ще одне місце для торгівлі й розваг, з робочими місцями. Торгувати й виробляти - одне одному не заважає. Краще поміркувати, чому в Черкасах торгувати вигідно, а виробляти - ні? Може справа не в інвесторах, а в тому що самій владі чомусь невигідно, щоб було виробництво в Черкасах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Реаліст Комаров 25.08.2016 20:02
А згадайте скільки було останнім часом заяв про відкриття в Черкасах нових виробництв інвесторами. Де вони - хоч одне реалізували??? Скільки створили нових робочих місць? Хоча торгові центри це теж хоч якісь робочі місця.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Реаліст Комаров 25.08.2016 19:58
Цитую Dirty Harry:
!У Черкасах планують звести ще один торговий центр!

Смішно читати, справді скільки ще потрібно торгових центрів щоб зрозуміти елементарну річ таку як розвиток своєї економіки здійснюється через вироблення якісної власної продукції і продаж за кордон. Так як робить той самий Китай та Турція. На території 25 річної незалежної країни є досить розумні і працьовиті люди які можуть і хочуть працювати на благо своєї країни а не виїзжджати за кордон і піднімати економіку іншої держави. Як на мене це дикість відкривати ще один торговий центр.

розумні і працьовиті давно в Польщі, Італії та й навіть Росії працюють....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 черкащанка 25.08.2016 13:37
Народ, пора ВСТАВАТЬ и не дать этим барыгам настраивать то, что они хотят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 черкащанка 25.08.2016 13:36
Еще раз убедилась, что наша власть недостойна отмечать день независимости, т.к. она ничего не сделала для той самой независимости своей страны :-x ГАНЬБА, власти -барыгам - торгашам!