реклама

реклама

Близько 500 осіб мітингують під стінами Черкаського міськвиконкому під прапорами комуністів проти зменшення кількості пільгових тролейбусів на вулицях міста. Коли до людей вийшов міський голова Черкас Сергій Одарич і спробував пояснити, що на реформу громадського транспорту влада пішла через складний фінансовий стан в тролейбусному парку, мітингувальники не захотіли слухати мера. Пенсіонери перервали виступ мера свистом та лайливими вигуками. Одна жінка підбігла до Сергія Одарича та почала показувати пільгове посвідчення. «Як ти можеш відібрати в мене цю пільгу?» – кричала вона. Одразу підбігли інші пенсіонери. Вони перегородили вхід до міськвиконкому і почали кричати на мера. З допомогою міліціонерів Одаричу вдалося потрапити до будівлі. Детальніше згодом.

 

 

 

 

Фото Назарія ВІВЧАРИКА, сайт «Прочерк»

реклама

Коментарі  

 
+2 #42 Черкащанин а не черкасець 16.10.2011 20:58
Хіба це тільки одне антинародне рішення міськради з Одаричем а що роблять з підприемцями, а з освітою, культурою, спортивними стадіонами та майданчиками,а земельні зловживання, цього всього ніхто не бачить? Скільки земельних справ у судах причому на боці людей а цим .........чхати, можливо пора відповідати по кримінальним статьям тоді будуть хоч трохи боятися. Один тільки Вишиваний чого там вартий цей.......... так нападав на Одарича що навіть не зрозумів коли став його ..............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #41 SERVER 15.10.2011 21:54
Цитую Мелхала:
Поддерживаю СПОСТЕРІГАЧА!!! Но проблема глубже. Льготы государство должно предоставлять единицам и заслуженно. За проезд должны платить все одинаково: что пенсионер с пенсией 800 грн., что работающая за минималку молодежь. Разница в доходе гривен 150!!! Только пенсионер катается со скуки каждый день на рынок (знаю таких), а молодежь на работу едит.


Полностью согласна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #40 сусід 15.10.2011 11:58
Цитую Євген:
Повний фоторепортаж http://evgenart.livejournal.com/1003.html
Женя, Ваші фотки набагато кращі й чесніші, ніж авторські коментарі до них.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #39 Вадим 15.10.2011 09:54
Цитую Ужасть:
Ведь депутаты строящие площадки не ездят в тролейбусах.

Ездят. Видел как-то Швец и Коваленко. И думаю Воронина ездит.

И площадки не они строят, а Темп за бюджетные деньги. И потому что Темпу нужно зарабатывать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #38 ЮГ 15.10.2011 00:04
А при чем пенсионеры до долгов тролейбусного парка. За них госужарство платит. А теперь еще за их счет хотят решать вопросы бездарности городской власти. Ведь депутаты строящие площадки не ездят в тролейбусах.
А причем мой пост к этому? Не въехали в смысл? Он касался лишь расходов предприятия.
Отдельно- Государство платит очень мало, а порой ничего не платит. То что троллейбус дешевый вид транспорта- это миф, вопрос можно решить добившись адекватной субвенции, или прекратив льготную перевозку. Ах да- модное ныне решение: нет троллейбуса- нет проблем. Боюсь, что в Черкассах будет таки окончательное решение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #37 сусід 14.10.2011 21:50
Цитую Євген:
Повний фоторепортаж http://evgenart.livejournal.com/1003.html
Шановний Женя Артеменко, фотки Ваші набагато правдивіші, ніж Ваш коментар подій 13-го жовтня
http://procherk.info/components/com_jcomments/images/smiles/sad.gif Бо що то за нісенітниці:"Після того як соціалісти злилися з комуністами почались сварки за те, хто маж стояти в перших рядах. При чому яскраво відчувалося, що людям просто сваритися в радість..." І багато ще в тому ж дусі. То все з категорії "Чув дзвін, та не знав звідки він". Якщо вже так сталось, що Ви претендуєте на роль Нестора-літописця, то благаю: будьте просто чесним!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #36 Воздасться каждому 14.10.2011 20:44
Цитую Єлєна:
пенсіонери з ума посходили..

Время быстротечно - не заметишь, как сама сойдешь с ума, если доживешь. Идиотизм!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #35 Воздасться каждому 14.10.2011 20:39
Цитую Студент:
Та садити їх усіх треба!!!
Дорогу перекрили, бачте.
Хочете мітингувати - мітингуйте! Але нахрена дорогу перекривати?
Транспорт в колапсі.
Я як нормальна людина запізнився на зустріч, бо вимушений був просидіти в автобусі, потім зібрався і пішов пішки.
Дайте мені прізвища ініціаторів, може в суд подати?
Так тисяч 100 намалювати за моральні і матеріальні збитки, тоді диви і навяаться мітингувати.

Тебе не понять! У них уже крик души от того, что творит эта власть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #34 Воздасться каждому 14.10.2011 20:36
[quote name="Спостерігач"]Була на цьому збіговиські - маразматичні бабульки і дідульки, як стадо, кричать, тупають ніжками... під радянські пісеньки... кожен розповідає, як йому живеться важко...

Ох, не зарекайся - жизнь короткая штука, будешь и ты пенсионером, тогда может вспомнишь, как бегала среди них и изголялася. А боженька-то все видит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #33 Мелхала 14.10.2011 18:56
Поддерживаю СПОСТЕРІГАЧА!!! Но проблема глубже. Льготы государство должно предоставлять единицам и заслуженно. За проезд должны платить все одинаково: что пенсионер с пенсией 800 грн., что работающая за минималку молодежь. Разница в доходе гривен 150!!! Только пенсионер катается со скуки каждый день на рынок (знаю таких), а молодежь на работу едит.