реклама

реклама

У Черкасах декілька десятків прихильників ринку на «Казбеті» ходять через бульвар Шевченка на перетині з вулицею Івана Франка, перешкоджаючи руху транспорту, інформує журналіст «Прочерку».

Фото УНН

Фото УНН

Біля магазину «Казбет» поліція через це перекрила рух транспорту в напрямку університету.

Один з учасників протесту, користувач ринку Анатолій Бабський сказав у коментарі журналісту, що користується цим ринком вже багато років, а тут його хоче прибрати, за чутками, одна торговельна мережа, якій потрібне місце.

За словами пана Анатолія, до людей вийшов представник влади, заступник міського голови Геннадій Шевченко. Посадовець сказав, що нині у мікрорайонів немає місця, куди можна було б перенести ринок. Рішення влади буде відоме згодом.

Тим часом маршрутки об’їжджають ділянку бульвару Шевченка по Хрещатику.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #10 Ілля 05.09.2016 20:24
Цитую Орест:
Продавати треба в супермаркетах або цивілізованих умовах, досить їсти курячий помет! :D :lol: :D :lol:

Ти все переплутав, ніхто з прихильників базарів не пропонує закривати супермаркети. А от супермаркет намагається закрити базар. Котрий мінімум уп'ятеро, якщо не вдесятеро, старіший за той супермаркет.

Розкажи мені, в яких супермаркетах продають вишні. Не морожені, а свіжі у сезон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 язон 05.09.2016 16:34
Цитую Орест:
Навіщо ці ринки Продавати треба в супермаркетах! :D :lol: :D :lol:
На рынке ты покупаешь натуральное молоко, и если много лет берёшь у одной и той же хозяйки - можешь быть уверен в качестве. А в магазине тебе продают разведенный с пальмовым маслом порошок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 язон 05.09.2016 16:30
Цитую Борис Юхно:
Так а чому біля "Казбету", якщо ринок віджав "Делікат"?

Так Рома хозяин и Казбету, и Деликатам...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Семен 05.09.2016 16:08
Цитую Юрій:
Перепрошую, а там ще є той ринок? Він ще існує хіба?

А с под полы продавать паленку с самогонкой где теперь? Дома же никто не хочет движа алкашей, а так прикрываясь базарчиком можно и наркотой и спиртным торговать.
И такое на каждом районном базарчике. Куда смотрит полиция?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 007 05.09.2016 14:56
Цитую Реґіональна Тальнівщина:
Цитую Орест:
досить їсти курячий помет! :D :lol: :D :lol:


ну тоді їж помет проросійських олігархів під путінку або гройсманівку. Як там правильно казати? - Давай, накатім, за Новороссію!

Сходи прокапайся. В тебе в голові вже повний "помет".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Борис Юхно 05.09.2016 11:33
Так а чому біля "Казбету", якщо ринок віджав "Делікат"? Потроху так кусав, з чималого базару за два роки залишилась одна "кишка", де торгували переважно молоком і сиром. А базарчик, між іншим, там з 1914 року, базарували і в окупацію. Але шо ті окупанти у порівнянні з теперішніми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #4 Реґіональна Тальнівщина 05.09.2016 10:24
Цитую Орест:
досить їсти курячий помет! :D :lol: :D :lol:


ну тоді їж помет проросійських олігархів під путінку або гройсманівку. Як там правильно казати? - Давай, накатім, за Новороссію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Юрій 05.09.2016 09:48
Перепрошую, а там ще є той ринок? Він ще існує хіба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Орест 05.09.2016 09:47
Навіщо ці ринки - смітникиі розплідники зарази? :P Окрім центрального, всюди антисанітарія. Продавати треба в супермаркетах або цивілізованих умовах, досить їсти курячий помет! :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Урюк 05.09.2016 09:22
Молодці люди,так тримати.На Митниці (Черьомушки) колись також був базар,де торгували люди,а потім там почалося будівництво...Зараз там урвище вже років 8. Ні будинку,ні базару.