реклама

реклама

Черкаські «свободівці» відновлять пам’ятний знак Шухевичу і Бандері, який вдруге зіпсували невідомі. Про це повідомив депутат міської ради Андрій Куча, пише «Інфоміст».

231

«Це роблять люди, яким не подобається Україна, якісь «сєпари», – розказує Андрій. – Ми будемо відновлювати. Замалюють – знову відновим, до того часу, коли їм не набридне замальовувати. Будемо патрулювати, спіймаємо – поламаємо руки».

Також Андрій додав, що в поліції нібито є підозри щодо того, хто міг пошкоди стелу «Борцям за волю України». – У день коли зіпсували стелу, наша людина бачила обличчя того, хто це міг зробити. Усі свідчення вона дала в правоохоронні органи.

«У центрі міста Черкаси під прицілами десятків камер спостереження втретє за місяць пошкоджують пам'ятний знак Бандері та Шухевичу. За кілька місяців пошкоджували пам'ятники борцям за волю України, героям Небесної сотні, іншим патріотичним обеліскам та постаментам. А що робить СБУ та поліція? Повідомляє, що записи з відеоспостереження довго чекати, та й запити про надання писать не дуже хочеться. І трошки нажену чорних хмар: а якби я схотів здійснити теракт в Черкасах, то скільки разів я зміг би це зробити без спротиву? Очевидно поки не закінчилася б вибухівка», – пише у «Фейсбуці» інший депутат Черкаської міськради від ВО «Свобода» Ярослав Нищик.

реклама

Коментарі  

 
0 #23 Зіновій 07.09.2016 12:26
Цитую Верник:
куча, а як щодо піймати та передати поліції. а ті кваліфікують дії??? там якщо адмінка буде то максимум... Закони України тобі до пупа?? ти хоч важче члєна шось піднімав в житті??? ламатель рук нашовся.

З однієї сторони вірно, а з іншої... Найдеться якийсь придурок і почне тобі гадити під дверима квартири/будинку. От кожен день гадить і все. Що ти будеш робити? Зловиш та повезеш у поліцію щоб на нього адмін. протокол склали? Та тобі від цього не холодно ні жарко, а йому й поготів,_так і буде далі своє гнути. А ти будеш розказувати про закони. А з іншої сторони закони мають реально працювати, інакше хаос. В цілому важко відповісти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Статуй незалежнисти 07.09.2016 08:15
Малообразованны е отморозки с промытыми мозгами узурпировали определения Украины и украинца и спекулируют своей безнаказанность ю, опуская людей до своего по сути уже преступного уровня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #21 Верник 06.09.2016 20:55
Цитую Кучі підказку дали:
Цитую Верник:
ти хоч важче члєна шось піднімав в житті??? ламатель рук нашовся.

А це ти зря нагадав, сєпарок, що тобі ще щось окрім рук відірвать можна ;-)

а чого мій піст забанили дея цьому ... коє шо сказав???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 бульба 06.09.2016 19:23
Цитую Кучі підказку дали:
Цитую Верник:
ти хоч важче члєна шось піднімав в житті??? ламатель рук нашовся.

А це ти зря нагадав, сєпарок, що тобі ще щось окрім рук відірвать можна ;-)

куча вона так і ти велика куча Г...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 бульба 06.09.2016 19:18
Цитую Антирашист:
Якщо є харя того, хто це робить - прекрасно. Попадеться, падаль, причому зовсім скоро...

Дивуюсь які у нас патрійоти на сайті. А в сутності своїй таке пишуть обмежені, ущербні та вічно загноблені валянки. А фашистів хто і хоче бачити в вигляді пам'ятників- бідь ласка, тільки десь так в своїй квартирі чи сараї, бо ізуверів і лідерів запроданців український гордий народ не сприйме ніколи. Фашизм буде викорінено з пам'ятниками чи без.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 В. Белий 06.09.2016 16:38
Противоречивост ь - вот что живет в нашем обществе. мне от этого памятника ни холодно ни жарко - выдатными героями их не считаю, но если кто и считает - их право, пусть бы стоял. В стране где еще 25 лет назад был ссср быстро таких героев не заставишь почитать... уходить надо от них всех и смотреть вперед, есть проблемы поважнее. Неужели этими памятниками мы страну улучшим?? нет - свободовцы - ищите другие направления деятельности. а так если вам это надо для личного самоудовлетворе ния - ну что ж ваше дело, но на много голосов не расчитывайте - факт. Фарион, Михальчишин - где они??? Ау? Кстати вспомним сбитого Ленина, несмотря на его пагубную деятельность, - достаточно много людей это не поддержали, так то...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #17 Кучі підказку дали 06.09.2016 16:14
Цитую Верник:
ти хоч важче члєна шось піднімав в житті??? ламатель рук нашовся.

А це ти зря нагадав, сєпарок, що тобі ще щось окрім рук відірвать можна ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Верник 06.09.2016 15:14
куча, а як щодо піймати та передати поліції. а ті кваліфікують дії??? там якщо адмінка буде то максимум... Закони України тобі до пупа?? ти хоч важче члєна шось піднімав в житті??? ламатель рук нашовся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 ОХ 06.09.2016 15:12
Боюсь що зробив той кому потрібний інформаційний привід
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 ПНХ, сільний номєрной! 06.09.2016 15:04
Цитую А 320:
Нужно всегда думать, когда ты применяешь силу к другому, что против любой силы всегда есть другая сила.

У чесному поєдинку, де справді сила треба - там москалі зразу мордою в пилюку лягають. Приклад - "русській вітязь" повєткін, якого Кличко відгамселив посеред москви.
А от де зпідтишка - вломиться толпою через кордон іншої держави, розстрілять по-подлому під Іловайськом, обгидить пам"ятники - ето да, ето "уровєнь подвігов" пукінських бандформувань :D