реклама

реклама

Премєр-мiнicтр Украïни Володимир Гройсман вiдвiдав Черкащину аби проiнспектувати вiдремонтовану дiлянку траси Золотоноша-Черкаси-Смiла-Умань. Про це інформує кореспондент «Прочерку».


Нинi на цiй трасi державного значення тривають ремонтнi роботи. Аби показати прем’єру результат ремонту, приïхали голова ОДА Юрій Ткаченко, мiський голова Черкас Анатолій Бондаренко та iншi.

- В жодному iз попереднiх рокiв не було такоï кiлькостi вiдремонтованих дорiг. Те, скiльки дорiг ремонтується зараз - безпрецендентно, - зазначив Гройсман.

Також прем’єр-міністр попросив надати йому iнформацiю про склад покриття дороги, аби проiнформувати суспiльство про його якiсть. Робiтники навiть вирiзали шматок асфальту, аби продемонструвати шари покриття. Згодом вирізаний елемент відправлять на експертизу.

Натомicть Юрiй Ткаченко сказав, що ремонт триває за всiма правилами, а асфальтне покриття наносять кiлькома шарами.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #30 Георгий 01.10.2016 23:23
Видео говорит:"НАДЛЕЖАЩЕЙ ТОЛЩИНЫ АСФАЛЬТНОГО ПОКРЫТИЯ НЕТ,ПОД НИМ ПЕСОК БЕЗ ЩЕБНЯ"...Турки асфальт ложат на бетон толщиной 12см армируют или нет не говорят.МОЖНО 10 ЛЕТ ДАВАТЬ ГАРАНТИЮ,НО ЕСЛИ НЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ГАРАНТИЮ НЕ ВОЗМОЖНО КОНВЕРТИРОВАТЬ В КРУПНУЮ НЕУСТОЙКУ....ДА.....НУ И ДЕЛА КИСА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #29 бульба 25.09.2016 22:06
Цитую Пілот:
Цитую Зіновій:
Цитую Свояк:
А може кожен буде виконувати свою роботу? Може меру нада було бути на сесії міської ради, а не гуляти з Гройсманом та головю ОДА?

Таке враження, що коментуючі з місяця впали! От подумайте були б ви мером, ви б не зустріли голову уряду? Більш того, він же не тільки на дорогу поїхав подивитись, а ще й у місто приїхав. А міський голова на вашу думку мав його проігнорувати? Типу - "У мене сесія"?!?!

щось там...
Далі ПОВІДОМЛЯЮ, що Гройсман прилетів 2-ма (ДВОМА) бортами у поле за Черкасами ! І у місто він не заїжджав! Тож ваш любий мер , дійсно , міг спокійно займатись місцевими справами, а не закидать "умняка" перед Прем'єром про додаткові кошти! Ось і справжня мета його вилазки з міста, але ж таких "просителів" зараз ого-го....

Цікаво скільки пенсінерів не голодували за кошти цього польоту?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 бульба 25.09.2016 22:04
Цитую Реаліст:
Цитую бульба:
країна брехунів. Яким чином міський голова і губернатор може відповідати чи впливати на замовлення автодорожньої служби з прямим підпорядкування м Києву і фінансуванням з Києва???? А люди читають і вірять.

Ти тормоз. Контроль за станом робіт всерівно покладається на місцеву владу. А тобі - аби тільки гавкнуть на країну і якось обізвати тих, хто в ній живе? ;-)

:sad: Живуть в цій країні такі як ти зомбобрехунці а народ виживає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Олена 25.09.2016 15:56
Цитую Свояк:
А може кожен буде виконувати свою роботу? Може меру нада було бути на сесії міської ради, а не гуляти з Гройсманом та головю ОДА?

Я вспоминаю монолог Великого Актёра Аркадия Райкина,где он в одной из юморески играл начальника какого-то заведения.Мне понравилась его фраза,мол дескать если он(начальник) на работу не выйдет никто и ничто не потеряет и даже его отсутствие никто не заметит,а вот если на работу не выйдет уборщица,так все в дерьме потонут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Олена 25.09.2016 10:00
Ну я понимаю.что эту челядь,которая сейчас при власти уже ничем не прошибёшь,чего изволитесс это у них в крови.Я больше думаю про нас с вами друзья,до каких пор мы будем наступать на одни и те же грабли при выборе своих представителей во власть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 закатали 25.09.2016 09:27
Вже покрасти нічого? Переходять на шматки асфальту?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Зіновій 24.09.2016 17:50
Для збитого пілота!
Вибачте, але ви дебіл (чи дебілка). Це відповідь на ваші образи в мою адресу. І щодо вилизування, то не рівняйте всіх по собі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Зацікавлена 22.09.2016 00:18
Прилетит, вдруг, волшебник в голубом вертолёте и бесплатно покажет кино.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 % 21.09.2016 12:44
Цитую Реаліст:
Цитую бульба:
країна брехунів. Яким чином міський голова і губернатор може відповідати чи впливати на замовлення автодорожньої служби з прямим підпорядкування м Києву і фінансуванням з Києва???? А люди читають і вірять.

Ти тормоз. Контроль за станом робіт всерівно покладається на місцеву владу. А тобі - аби тільки гавкнуть на країну і якось обізвати тих, хто в ній живе? ;-)

Не гноби бульбопшичку - вона й так в пєчалі, бо застрєлілі єйо куміра Жиліна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 Реаліст 21.09.2016 10:13
Цитую бульба:
країна брехунів. Яким чином міський голова і губернатор може відповідати чи впливати на замовлення автодорожньої служби з прямим підпорядкування м Києву і фінансуванням з Києва???? А люди читають і вірять.

Ти тормоз. Контроль за станом робіт всерівно покладається на місцеву владу. А тобі - аби тільки гавкнуть на країну і якось обізвати тих, хто в ній живе? ;-)