реклама
Sucurity Police

реклама

Нині у Черкасах триває четвертий етап гідравлічних випробувань, через що у деяких районах міста немає гарячого водопостачання. Про це на сьогоднішній нараді Черкаської міськради розповів представник ТЕЦ.

Фото: finance.bigmir.net

Фото: finance.bigmir.net


За його словами, гарячу воду не вдалось увімкнути у Південно-західному районі через порив мережі. І гаряче водопостачання там має відновитись за кілька днів.

В районі залізничного вокзалу та хімселища теж гідравлічні випробування не закінчені. Там гаряча вода з’явиться днів за 10, - стверджує представник ТЕЦ.

Натомість міський голова Черкас та його заступники висловили незадоволення такою роботою підприємства.

- Це перший рік, коли перед опалювальним сезоном відключають гарячу воду. Перший рік, коли міський голова керує містом, ви проводите гідравлічні випробування восени. Люди десятками звертаються і питають: Що ви робите? У Теплокомуненерго таких проблем немає, а у ТЕЦ є, - зазначив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

Міський голова Анатолій Бондаренко погодився з Радуцьким, та підтвердив що на його пам’яті подібної ситуації раніше не було.

- В жодному іншому місті такого нема. Місто стало заручником приватника. Повірте, у нас є дуже чіткі заходи законного впливу. Тож підіть назустріч не нам, а жителям міста. Ми вимагаємо від вас виконувати обов’язки. Я розумію, що мета приватної структури – це заробляння коштів, але потрібно дивитись на майбутнє, - сказав Анатолій Бондаренко.

Також представники влади попросили, щоб керівники ТЕЦ з’являлись на наради міської ради по понеділках та звітували про ситуацію.

А Олександр Радуцький дав розпорядження проконтролювати, щоб людям не приходили рахунки за гарячу воду, якою вони не користувались.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #11 ПАпЕрЕднык 28.09.2016 12:39
Как Толя не сказал: -Это же Одарыч воду у нас украл очевидно же. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Черкащанин 27.09.2016 09:00
Цитую парам:
правильно сказали хлопці, "палки в колеса ставлять Бондаренку" очевидно ж.

А я всё думаю,что-то з бондаренко не так.спасибо подсказали-колёса тому виной,только они причина неадеквата бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 шаман 26.09.2016 19:25
Правильно сказано ---ТЭЦ это не фонтанчики и не прочая мелюзга,это огромная махина с огромными финансами,огром ными материальными оборотами и прочими умными вещами(хотя можно и распилить на металлолом)и городу её не потянуть.Не лезте туда ,где вы ничего не смыслите,кроме горячей воды в кранах и тёплых батарей. Город просто не потянет. А далее---обанкротить и продать нужным людям.Но пока будут банкротить город тихо будет замерзать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 БЮТ чи БЮТ - вот вопрос 26.09.2016 15:14
Цитую пенсіонер:
Власник ТЕЦ нам свого часу торгово-розважальний центр відкрив. Тож радіймо і гайда туди грітися та безкоштовно вбиральнею користуватися

Ще варіант - користуватися туалетами міськради і мільквиконкому. Турнікетів немає і Толік обіцяв всім черкащанам вільний доступ до будівлі.
Раз вже громадський туалет на Лазарєва його корєша перебудовують на "офісне приміщення" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 бойлер 26.09.2016 15:00
Такого раніше не було і раптом знову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 пенсіонер 26.09.2016 10:56
Власник ТЕЦ нам свого часу торгово-розважальний центр відкрив. Тож радіймо і гайда туди грітися та безкоштовно вбиральнею користуватися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #5 парам 26.09.2016 09:05
правильно сказали хлопці, "палки в колеса ставлять Бондаренку" очевидно ж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Шторм 26.09.2016 08:45
Бандота малограмотна, бюджет став більшим не завдяки їм, а вони навіть вкерувати не можуть. Тупий і ще тупіший.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 Черкащанин 26.09.2016 08:29
З холодами настає час продемонструват и, які ви насправді "господарі", хлопці!
Це вам не фонтанчики і ногомийки по місту розставлять, відмиваючи бабки!
Де установка лічильників на гарячу воду, яка скажено здорожчала?!
Де сама ця гаряа вода?
Чим регламентовано відповідальніст ь СУБів, які постійно прожирали людські гроші - перед ОСББ, які людей змусили створити, не забезпечивши навіть мінімальних ремонтів?!
Зиму обіцяють затяжну і холодну. Не справитеся зі своїми обов"язками - попливете навесну обидва з Черкас, як грязний талий сніг ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Тренер 26.09.2016 08:17
Как Радуцкий может давать розпоряжение контролирровать платежки??? Кому он его дал? У него по закону нет таких полномочий!!!!

Сашко, не превысил ли ты свои полномочия? Может пора посидеть?