реклама

реклама

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у серпні 2016р. становила 4149 грн, що у 2,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (1450 грн) і складає 90,1% до липня 2016р. та 125,4% до серпня 2015р.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників установ та підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, виробництва комп`ютерів, електронної та оптичної продукції, фінансової та страхової діяльності, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці у зазначених видах діяльності становило 1,4–2,5 раза.

Водночас заробітна плата працівників у поштовій та кур’єрській діяльності, виробництві електричного устатковання, наданні інших видів послуг, у сфері творчості, мистецтва та розваг, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, операціях з нерухомим майном не перевищувала 70% від середнього рівня по економіці.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника за січень–серпень 2016р. становила 3962 грн і зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 24,9%.

Про це повідомили в управлінні статистики Черкаської області.

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 депутат 03.10.2016 21:42
При нарахуванні пенсії в розрахунок береться середня зарплата, тому підрахунки середньої зарплати не можуть бути конфедеційною інформацією, тому прохання до управління статистики в Черкаській області оприлюднити наведений розмір середньої зарплати з заначенням її в медиків, освітян, робітників, чинновників, суддів, прокурорів, поліцейських та інших, з зазначенням кількості працюючих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Черкащанка 03.10.2016 15:38
Народ элементарно голодный и в магазин ходит, как в музей! Для кого-то продают стейки красной рыбы почти по 500 грн./кг, для кого-то плавают в супермаркетах осетры, для кого-то продают филе индюка, кролика и т. д. А народ покупает фарш из перемеленных костей куриных ног и шкурок, социальный хлеб за 1.75/половинку, молоко по 50% скидке и почти засохшее печенье по акции. И это, согласно СТАТИСТИКЕ, на 3962 грн. "средней з/п" в месяц! Горько, больно за людей и обидно. А так красиво говорил на Майдане с подмостков бульдозера...А теперь какова перспектива? На 116 грн. за весь 2017 год вырастет миним. з/п и пенсии. К ЭТОМУ ли мы стремились? Так у кого выросли на 24.9% з/п?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Парадокс 03.10.2016 10:16
Пора закінчувати наводити середні цифри.
Приклад - розрахункові листи інженера, який працює в лікарні:
січень: аванс - 350 грн., зарплата - 1232,62 грн.
лютий: аванс - 870 грн., зарплата - 784,39 грн.
березень: аванс - 870 грнр, зарплата - 784, 39 грн.
квітень:аванс - 870 грн., зарплата - 784,39 грн.
травень:аванс - 1800 грн., зарплата - 357,16 грн.
липень:аванс - 870 грн., зарплата - 784,39 грн.
серпень:аванс - 500 грн., зарплата - 667,06 грн.

Підсумок - 1655 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 стабилизец 03.10.2016 10:02
Цитую Александрия:
Ложь,цинизм,жад ность.тупость,трусост ь,предательство -не отменные черты нынешней власти.ДОКОЛЕ...?


да ладно, не с марса же их присылается вот уж 4 или 5 поколение. и сами трусоваты да вороваты, чо стесняццо :oops: были бы щас выборы миши поплавского, полгорода бы выстроилось за 300 грн., разве не :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Олена 03.10.2016 09:11
Цитую Алена:
Есть такое высказывание, которое я прочитала в инете:" Бывает 3 вида зла: ложь, подлая ложь и статистика"! На эту тему есть много саркастических высказываний, я выбрала 2.
Одни люди едят мясо, другие - капусту. А по статистике мы едим голубцы!
У моего соседа есть 4 машины, а у меня - ни одной! А по статистике у нас по 2 машины!
Подытожим: в Черкассах 80% людей не получает более 2-х тысяч. Но писать, что выросли з/п и жизнь "налаживается" - верх цинизма. Ни з/п, ни пенсии не растут! За 2 года народ стал в 2 раза беднее, исходя из того, как покупают теперь продукты и товары, ставшие в 2-3 раза дороже из-за роста доллара. 2000грн. было 250 дол., а сейчас - 75! Процветаем?

Согласна на все 100!Если мы сейчас не сделаем то что нам позволяет закон,а именно досрочных парламентских и президентских выборов и только на новой законадательной базе,то есть новый избирательный закон,далее промедление смерти подобно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Александрия 03.10.2016 07:59
Ложь,цинизм,жад ность.тупость,трусост ь,предательство -не отменные черты нынешней власти.ДОКОЛЕ...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Реаліст Комаров 02.10.2016 14:31
Цитую Алена:

Мы стали беднее в 2.6 раза. И это всего за 2 года......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 депутат 01.10.2016 17:57
Покажіть по категоріям, де взялась ця середня зарплпта.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Чесно 01.10.2016 14:14
Краще б навели цифри скільки осіб на Черкащині отримує мінімальну пенсію і мінімальну зарплату. А також, порівняли купівельну спроможність людей в 2016 та, наприклад, в 2013 роках!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 черкащанка 01.10.2016 12:27
Где в Черкассах такие зарплаты?????????????????????????????????????????