реклама
Кредит готівкою
реклама

Під загрозою розформування опинилося протитуберкульозне (фтизіатричне) диспансерне відділення Уманської міської лікарні №1, повідомив під час сесії обласної ради у п’ятницю голова комісії ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Олег Баштан.

Баштан2

– Наша комісія зробила позитивний висновок щодо звернення, в якому йдеться про проблеми фтизіатричної служби в західних районах Черкащини (Уманщина, Монастирищина, Христинівщина, Тальнівщина, Маньківщина), – повідомив Олег Васильович. – Суть звернення – в тому, що планується закриття єдиного в тому регіоні тубдиспансеру, який сьогодні є відділенням Уманської міської лікарні №1.

У зверненні, озвученому депутатом і спрямованому керівництву Уряду, Міністерства охорони здоров’я та профільного комітету Верховної Ради, ідеться про те, що закриття відділення (20 ліжок) може суттєво вплинути на стан захворюваності на туберкульоз в західних районах області. Найближчими закладами, які надають фтизіатричну допомогу, стануть спеціалізовані лікарні в Черкасах та Києві. Проблема уманського відділення – у браку фінансування. Автори звернення закликають зберегти відділення, а якщо цього не вдасться зробити, то принаймні визначити, хто надалі здійснюватиме протитуберкульозну роботу в Умані.

Характерно, що це звернення стало одним із небагатьох на сесії, яке депутати не підтримали – «за» проголосувало лише 35 депутатів, тобто меншість.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Реґіональна Тальнівщина 09.10.2016 10:31
депутати на туберкульоз не хворіють, бо це хвороба бідних, а не бізнесюків і хасидів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр