реклама

реклама

Невикористані бюджетні кошти у сумі 80 тис грн. підуть для надання одноразової грошової допомоги голові Черкаської облради та його заступнику. Відповідне рішення прийняли сьогодні на сесії облради.

«Уповноважити голову обласної ради на здійснення перерозподілу та використання коштів обласного бюджету для надання одноразової грошової допомоги громадянам області у 2016 році, які залишились невикористаними внаслідок створеного резерву за посадою заступника голови обласної ради у сумі грн. 80 031 грн», - йдеться у проекті рішення.

Ці кошти розподілили таким чином:

голові обласної ради – 60 031 гривень;

першому заступнику голови обласної ради - у сумі 20 000 гривень.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+19 #11 Лісник 12.10.2016 14:42
Заголовок не вдповідає дійсності, а відтак - провокаційний...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Оксана 12.10.2016 13:31
Це не особисто Вельбівцю і Тарасенкові підуть ці кошти, а матеріальна допомога людям, які цього потребують.
Читайте всю статтю, а не тільки перший абзац.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Володимир 12.10.2016 13:01
Цитую Коваль:
Нічого не ясно толком. Ці гроші чому не роздали громадянам, які того потребують? Чи ніхто не просив? А тепер людям можна просити милості від владців чи ці суми перекочують у кишені пана голови та його зама?

Ці кошти ідуть людям, які звертаються, на операції та онкохворим, нехай це не великі кошти людям, але коли потрібно людині знайти великі кошти на хімію, то хоч якась допомога. На всі звернення є документи (довідки МСЕК, виписки з онко), тому не пишіть різні бредні, добре що ви не стикалися з цією хворобою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #8 конечно 12.10.2016 12:27
И кто проголосовал против? Самые нуждающиеся, 60 тысяч не хватает до миллиона на Лексус.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 парам 12.10.2016 12:06
:lol: , а якби 1млн грн був?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 футболіст 12.10.2016 11:47
Цих грошей буде замало цим "людям" раз пообідать. А скільки людей в Черкасах які голодують. Може краще дати їм на ці "зекономлені гроші" хліба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Адекват 12.10.2016 11:24
А більш раціонального використання понад 160 тис.грн. обласного бюджету не знайшлося? Чим ці посадовці кращі за попередників часів Тулуба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 А най його... 12.10.2016 11:14
Бляха-муха, а чи не зажралися "народні обранці"????? Цю суму з бюджетних коштів можна сміливо пустити хоч і той горезвісний театр. А дали "нужденним". Не зліть народ!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 Коваль 12.10.2016 11:03
Нічого не ясно толком. Ці гроші чому не роздали громадянам, які того потребують? Чи ніхто не просив? А тепер людям можна просити милості від владців чи ці суми перекочують у кишені пана голови та його зама?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #2 Ще той 12.10.2016 11:03
Покращення вже сьогодні :-)
ДОЖДАЛИСЯ !!!